Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
61
Favori
381.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Tamponun arka kısmına gelmiş,tampondan nasıl arkaya geçmiş, geçtikten sonra radyatörü delmiş ayrı bir muamma. Denilen ,usta taş delmiştir demiş. Yani usta arkadaş tahminini söyleyerek olayı noktalandirmış . O yüzden sinirliyim. Yani başka bir şekilde bir delik oluşmuş olabileceğini düşünmüyorlar. Direk müşteriye kilitleme çalışmaları. Yillarca passat 1.tsi kullandım.secim çalışmaları yaparken nerelere girdim çıktım. Klima ile ilgili hayatımda hiç sorun olmadı.Bu araca ise dikkat ediyordum. Yani ne diyeyim bilemedim.korunaksiz olayını telefonda usta dedi bana.
    Opel servisleri bir facia, aracımın garantisi devam etmesine rağmen 30 bin bakımını malzemeleri kendim almak şartı ile özel serviste yaptıracağım. Nasıl olsa herşey kullanıcı hatası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_oem

Opel servisleri bir facia, aracımın garantisi devam etmesine rağmen 30 bin bakımını malzemeleri kendim almak şartı ile özel serviste yaptıracağım. Nasıl olsa herşey kullanıcı hatası.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum, ama genel olarak premium araç olsun olmasın çoğu berbat, sırf bu yüzden garanti uzatma vs olaylarına inanmıyorum tamamen para tuzağı olarak geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

Katılıyorum, ama genel olarak premium araç olsun olmasın çoğu berbat, sırf bu yüzden garanti uzatma vs olaylarına inanmıyorum tamamen para tuzağı olarak geliyor bana.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle uzatmayacağım bende , bundan önceki aracım a3 sedan dı o zamanda çok memnun değildim fakat hep servise götürdüm. Ama opel servislerinin herşeye kullanıcı hatası dediğini çok yerde duydum ve okudum. 1280 tl civarı servis fiyatı veriyorlar zaten, herşey dahil 500 e bitiren arkadaşlar var. Ürünlerde tamamen orjinal.

• Selamlar,

bende aracımı ilk defa mini onarım kapsamında tampondaki küçük çizikler için AuroKing'e teslim ettim bugun. Özellile boya konusunda hassas oldugumu, 1-1 aynısı olacağından emin olmak istedim. Bakalım Cuamrtesi günü aracaımı alacağım. detayları buradan paylaşırım.

AFL far arızası içinde önümüzdeki hafat opel servise uğrayacağmı ama o konuda çok umudum yok çünkü kısa mesafede herhangi bir arıza vermiyor
  • mitxen kullanıcısına yanıt
    İnşallah autoking bu sefer yanılırtır da güzel iş yapar. Moralinizi bozmak istemem ama gidip, memnun olan pek bi az. İnşallah sizin ki çok güzel olur.
  • serhatsoylu kullanıcısına yanıt
    Baya inceledim ama nereden olduğunu çözemedim stopları çıkardım onlarin arkası da kuru . Yarın servise gideceğim inşallah bakalım ne diyecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umut_oem U kullanıcısına yanıt
    Bende maalesef uzattım garantiyi .bundan önce Hyundai vardı garanti dedin mi hyundai 10 numaraydi opele geçince şok oldum zaten . Hayırlısı bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: stormhan

İnşallah autoking bu sefer yanılırtır da güzel iş yapar. Moralinizi bozmak istemem ama gidip, memnun olan pek bi az. İnşallah sizin ki çok güzel olur.
    OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

1 ay önce çöp toplayıcı harcadı arabayı. Autoking’te yapıldı. Eksiği görebildiniz mi hasar almamasına rağmen?

• Sağ alttaki yazı 🤭

• Yazıyı gereksiz yere sökmüşler (yazı kayıp). Yazıyı serviste arayıp size döneceğiz dediler. 1 ayı geçti. Bagaj kapağının sağ üstündeki hasar için tüm kapağı boyamışlar. Kapasitesiz herifler.

• drkrex D kullanıcısına yanıt
    Hocam bende autoking için iyi yorum duymadım gibi ama bakalım ne olacak, özellikle sadece lokal kısım olacak şekilde onay aldım. Çizik şu sekilde, sadece plastik tamponda var;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitxen -- 4 Mayıs 2018; 7:53:52 >
  • bagajın su alması konusunda aracı servise bıraktım, beklemedeyim bakalım
    hayırlısı.
  • Bagajim su aliyordu.

Stopun altindaki resimde bulunan kauçuk parça nin biri yokmuş biride deforme olmuş parça 12 tl işçilik 88tl ödedim.

Stobu bende soktum benden önceki sahibide söktü taktı o bakimdan benden kaynaklı olabilir diye paşa paşa ödedim. İnşallah artık su almaz şimdi ben döşemeyi nasıl temizlerim

• mitxen kullanıcısına yanıt
    Üstad haddime değil ancak, eğer mini onarımdan aracınızı yaptıracaksanız bence hiç gitmeyin derim. Varsın cebinizden biraz para çıksın ama gidin bildiğiniz güvendiğiniz ustaya yaptırın derim. Tabii karar muhakkak sizin. Ben mini onarım ve hasar için 1'er kere gittim(arka tampon). Çok özensiz çalışmışlar (araç 3-4 gün onlarda kaldı) ve işlemlerden 1 sene sonra boyada çatlama ve portakal kabuğu görünümü oluştu. Yani teknik olarak anlamam neden böyle olduğunu ama ben hiç memnun olmamıştım (aracım metalik siyahtı ve Ankara'da yapılmıştı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormhan -- 4 Mayıs 2018; 16:27:5 >
  • colornick C kullanıcısına yanıt
    Koku var mı bilemiyorum ama genel olarak, fiziki anlamda temizlikten sonra şu ürünü tavsiye ederim.

http://www.antimic.com.tr

Ürün yerli üretimdir, biraz pahalıdır, ancak bakteri ve koku konusunda 1 numaradır. Nereden biliyorum? Eşimin aracına 1-2 lt çiğ süt dökülmüştü, aracı satacaktık ancak şükür bu sayede çözdük. Tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitxen

Selamlar,

bende aracımı ilk defa mini onarım kapsamında tampondaki küçük çizikler için AuroKing'e teslim ettim bugun. Özellile boya konusunda hassas oldugumu, 1-1 aynısı olacağından emin olmak istedim. Bakalım Cuamrtesi günü aracaımı alacağım. detayları buradan paylaşırım.

AFL far arızası içinde önümüzdeki hafat opel servise uğrayacağmı ama o konuda çok umudum yok çünkü kısa mesafede herhangi bir arıza vermiyor
    benim aracımda uzun yolda oluşan sağ arka lastif basınç sensör arızası vardı. 1-2 kere gittim anlattım durumu anlamadılar zira şehir içinde de problem olmuyor.
    sonra video çektim, gönderdim Gedizlerdeki arkadaşlara sorunu çözdüler.. video çekmek faydalı olabiliyor..
  • Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    Sensör arızası bende de oluyor uzun yolda. Nasıl çözdüler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yozcaliskan -- 4 Mayıs 2018; 16:55:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yozcaliskan

Sensör arızası bende de oluyor uzun yolda. Nasıl çözdüler?
    kabloda bir arıza var.. yeni parça geldi, doğru hatırlıyorsam 400-500TL

ama çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormhan

Koku var mı bilemiyorum ama genel olarak, fiziki anlamda temizlikten sonra şu ürünü tavsiye ederim.

http://www.antimic.com.tr

Ürün yerli üretimdir, biraz pahalıdır, ancak bakteri ve koku konusunda 1 numaradır. Nereden biliyorum? Eşimin aracına 1-2 lt çiğ süt dökülmüştü, aracı satacaktık ancak şükür bu sayede çözdük. Tavsiye ederim
    teşekkürler
    Koku var nem kokusu
    bu ürünün satış noktası neresi sitedeki iletişim adresi de bana uzak sayılmaz ama

• Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    Hocam bende fotoğraf çektim ama nafile. Bakalım gediz ler e gidebilirim bende. Bu arada sizden herhangi bir ücret çıkmadı değil mi?

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.