Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.485
Cevap
61
Favori
381.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar,benim araçda sport yani standart sunroof lu...

Yalnız yeni dikkatimi çekti sanroof un aracın ön camına bakan kısmı biraz kalkık ( aracın dışı) arka taraf tavana sıfır...

Sizin araçlarda bu durum nasıl acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylor1956

Arkadaslar,benim araçda sport yani standart sunroof lu...

Yalnız yeni dikkatimi çekti sanroof un aracın ön camına bakan kısmı biraz kalkık ( aracın dışı) arka taraf tavana sıfır...

Boyle bir durum benim hic dikkatimi cekmemisti, yarin bakarim. Foto paylasin isterseniz. Eger bir yerinde kalkik, cikik..vs olsa silerken dikkatimi cekerdi

• taylor1956 T kullanıcısına yanıt
    benim sunroofda aynen dediğiniz gibi ön tarafı biraz daha yüksek
    OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yozcaliskan -- 23 Temmuz 2017; 11:4:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • taylor1956 T kullanıcısına yanıt
    Selam hocam. Geçen yıl corvin uygulaması yaptırdığınızı paylaştınız. Bir yıllık kullanım sonrası memnun musunuz? Fiyat ne kadardı tavsiye eder misiniz?

Başka kullanan arkadaş varsa deneyimlerini paylaşmaları rica ederim ben de bir iki hafta içinde uygulamayı yaptırmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mitxen

quote:

Boyle bir durum benim hic dikkatimi cekmemisti, yarin bakarim. Foto paylasin isterseniz. Eger bir yerinde kalkik, cikik..vs olsa silerken dikkatimi cekerdi

Olması gereken o şekilde. Mercanlar servis müdürü ayarladı benim sunroofu rüzgarı kesmesi için ön tarafı biraz kalkık bırakıyoruz dedi. O yüzden bir sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralksk

quote:

quote:

Olması gereken o şekilde. Mercanlar servis müdürü ayarladı benim sunroofu rüzgarı kesmesi için ön tarafı biraz kalkık bırakıyoruz dedi. O yüzden bir sıkıntı yok.

sunroof Türkiyede mi takılıyor fabrikada değil mi ? nasıl ayarladı servis müdürü kafamda deli sorular :) bu arada bahsettiğiniz şeye bende dikkat etmedim, bir bakıyım bende.

• VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Ben simdi baktim, herhangi bir yukseklik farki goremedim.

Bu arada ruzgari kesmek icin on tarafin yuksek yapilmasi sacma degil mi

Resimde cektim, bakabilirsiniz.

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitxen -- 22 Temmuz 2017; 19:26:51 >

Plaka icin beyaz led lambalari bende sorunsuz taktim, guzel oldu. Tavsiye icin tesekkurler

• AtaTuncel kullanıcısına yanıt
    Insignia mdan ben de çok memnunum, 2014 de yeni çıkan C serisi ile 3 serisi arasında kalınca sözde geçici süreliğine 1.6 170Hp otm Cosmo donanımıyla almıştım, yaklaşık 50.000km oldu hala severek kullanıyorum :)

Şimdi değiştirmek istesem artık yerine ne alırım bilmiyorum, kiminin tipi kiminin yürüyen aksamı kiminin motoru vs derken eleniyor çoğu, çok az kullanılmış E250 ler aklıma yatıyor bu aralar, C ve 3 artık gözüme küçük ve sıradan geliyor..

• quote:

Ben simdi baktim, herhangi bir yukseklik farki goremedim.

Bu arada ruzgari kesmek icin on tarafin yuksek yapilmasi sacma degil mi

Resimde cektim, bakabilirsiniz.

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE,

Resim gözükmüyor hocam,

hocam görünüyor ama tekrar kontrol eder misin? OLmadı özelden filan atarım
  • quote:

hocam görünüyor ama tekrar kontrol eder misin? OLmadı özelden filan atarım

Teşekkürler başka tarayıcıda gözüküyormuş, bende dikkat edeceğim aracın yanına indiiğimde bizimki böylemi diye.
  • Ankara - Mersin

Mersin - Ankara

Dönüşte yokuş yukarı 80 le en sol şeritte kamyon sollayan kamyonlar delirtti sinirden böyle oldu ama çok memnunum.

Gel gör ki yol bilgisayarı eksik gösteriyor pompa değerleri yarim litre daha yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anahtar_73

Selam hocam. Geçen yıl corvin uygulaması yaptırdığınızı paylaştınız. Bir yıllık kullanım sonrası memnun musunuz? Fiyat ne kadardı tavsiye eder misiniz?

Başka kullanan arkadaş varsa deneyimlerini paylaşmaları rica ederim ben de bir iki hafta içinde uygulamayı yaptırmayı düşünüyorum.

Corvin android arayüz gayet iyi çalışıyor..

Donanımı yeterli ( rockchip 4 cekirdekli işlemci ve 1 gb ram)

Hızı ve araca uyumundan memnunum...

ANCAK ; bu ürünü satan arkadaşlar cidden çok güvensiz..

Yalan dolan ,telefona çıkmamalar,randevu verip yanlarına çağırıp insanın yüzüne bakmamalar sinir ettiler beni..

Ürünü satana kadar herşey yolundaydı ,parayı alınca iş bitti..

Benim GPS antenini ilk montajda konsolun içine taktı erhan denilen kompleks vatandaş,tüm uyarılarıma rağmen ısrarla sağ ön direğe takmadı haliyle uydu sinyalini cihaz zor aldı..

Sırf gps anteninin yerini değiştirebilmek için inanmiyacaksınız ama 9 ay uğraşyım,sayısız aramalarimdan 3-4 tanesinde görüşebildim firma yetkilileriyle 6 defa dükkanlarına gittim neredeyse gırtlak gırtlağa girdik en son...

Neyseki bu işi bilen digerlerine göre biraz daha ılımlı olan volkan diye bir çalisan var,O tel numarasini verdi..
    Bu çocuk fena değil,iyi çocuk...
    3-4 gün sonra dışarıda hariçten buluştuk ve gps antenini olması gereken yere taktık.(70 tl aldı)

.şu an açık havada 30 sn sürmüyor baglanti...

Android sürümü 4.4.2 ..yeni güncelleme geldi ,cihazı bana ver yarın yükleyip getireyim dedi ama kabul etmedim..

Yeni yükleyeceği verdionda 4.4.4 müş zaten,gerekte yok hani..

Sonuç: çok dikkatli olun,montaj sonrası garanti ve servis beklentiniz çok olmasın...

Ama cihaz Allah için güzel çalışıyor...

Navigasyon ve internete bağlanıp video ve canınızın istediği şarkıyı,müziği klibini izleyerek dinlemek çok keyifli...
    Bu arada,ekrana widget koymayı hiç biri bilmiyor ama ben buldum yöntemini,sordu ama söylemedim kendilerine...
    Ana ekran widget lerle renklendi çok hoş oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taylor1956 -- 23 Temmuz 2017; 11:20:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anahtar_73

Şuanki fiyatının 2300 tl olduğunu söyledi antenin yerini değiştiren arkadaş..

Pazarlıkla neye bırakır bilmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: nosfecagri

Ankara - Mersin

Mersin - Ankara

Dönüşte yokuş yukarı 80 le en sol şeritte kamyon sollayan kamyonlar delirtti sinirden böyle oldu ama çok memnunum.

Gel gör ki yol bilgisayarı eksik gösteriyor pompa değerleri yarim litre daha yüksek.

Hocam değerler mükemmel maşallah :) bizim eski astra h manuel 4.4 gösterirdi uzun yolda, hadi buna 0.5 litre koysan yinede mükemmel.Siz az daha zorlarsanız yakıt tüketiminden, üretimine geçecek araç

• Orta konsoldaki 8 inç lik ekrana kırılmaz cam koruyucu arayan,bulan ve takan varmı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

Orijinalden alıntı: nosfecagri

Ankara - Mersin

Mersin - Ankara

Hocam değerler mükemmel maşallah :) bizim eski astra h manuel 4.4 gösterirdi uzun yolda, hadi buna 0.5 litre koysan yinede mükemmel.Siz az daha zorlarsanız yakıt tüketiminden, üretimine geçecek araç

Ara hızlanma yapmadan sabit hızla gidince araç gerçekten inanılmaz az yakıyor 1 depo ile 1200 km çok rahat gider. Kasa ağır olduğu için hızlanmalar ciddi yaktırıyor.

• Ankara-Erdek, Erdek-Ankara gidip geldim 1050 km. 100 km'de Ankara şehiriçi yaptım. 1150 km gitti bir depo. Ortalam 5.4 tü.

Normal yollarda 120ye, otobanda 130'a sabitledim. Altına düşmedim pek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atatuncel -- 24 Temmuz 2017; 16:49:37 >
  • Bugün ledler geldi,değiştirdim:
    Öncesi
    Sonrası

şimdi kapı altı ve ayaklık olanların gelmesini bekliyorum..

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.