Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
61
Favori
381.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nereden kaça aldın hocam, link paylaşır mısın? çok güzel olmuş, güle güle kullan. Servise mi taktırdın, takma işlemi Nasıl oluyor, kaça mal oluyor? herhangi bir dezavantajı var mıymi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylor1956

Arkadaslar,benim araçda sport yani standart sunroof lu...

Yalnız yeni dikkatimi çekti sanroof un aracın ön camına bakan kısmı biraz kalkık ( aracın dışı) arka taraf tavana sıfır...

Sizin araçlarda bu durum nasıl acaba?

Bende de sport var kendim dikkat etmemiştim ama baharda servise yolum düşmüştü orda teknisyen söyledi; genel bir durum varmış sunrooflarda, güneşli bir günde gelin düzeltelim dediler, yoksa rüzgar sesi yaparmış yüksek hızlarda... Tekrar gidemedim ama önümüzdeki haftalarda gider düzelttiririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • capricorn79 C kullanıcısına yanıt
    Bu konuda paylaşılmıştı.Aliexpress'den aldım.
    Ayrıca insigniteam forumlarında paylaşılmıştı daha önceden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yozcaliskan -- 25 Temmuz 2017; 8:25:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capricorn79

quote:

Yalnız yeni dikkatimi çekti sanroof un aracın ön camına bakan kısmı biraz kalkık ( aracın dışı) arka taraf tavana sıfır...

Bende de sport var kendim dikkat etmemiştim ama baharda servise yolum düşmüştü orda teknisyen söyledi; genel bir durum varmış sunrooflarda, güneşli bir günde gelin düzeltelim dediler, yoksa rüzgar sesi yaparmış yüksek hızlarda... Tekrar gidemedim ama önümüzdeki haftalarda gider düzelttiririm.

Baktım da benim Sport aracımda da ön taraf kalkık biraz. Yüksek hızda rahatsız eden bi ses duymadım ama serviste baktıracağım ben de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    İçerden yükseklik ayarını yapabiliyorlar hocam

• sports tourer sw kasa insignia

2. el ilanlara bakarken gözüme çarptı. belki sw kasa arayan arkadaşlar vardır.

bagaj kapağının arka stop grubunun tamamı ile açılması ilginç
    bu yüzden bagaj içine ayrı bir far grubu konulmuş.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-hatasiz-alman-tanki-464760950/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: capricorn79

quote:

Evet rüzgar sesi yapiyor,ben uxun yolda sunroof un alt perdesini kapatiyorum,ses gelmesin diye...

• Bende öyle bir durum yok. Elite paket

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

• quote:

Orijinalden alıntı: drkrex

Bende öyle bir durum yok. Elite paket

Var sizinkinde de var..arkası tavana sıfır,ön 1_2mm kalkık...resimden bile belli

• Benim yeni aldığım aracımda da 4.ay içinde benzer sorun oldu. Servis pratik bir şekilde düzeltti. Bil.syg.
  • 2016 İnsignia sport aracımla çarşamba akşamı Mardinden çıktım Ankaraya geldim. Mardinde yakıt ibresi kırmızı bölgede iken depoyu fulledim. 65 litre 300 TL yakıt aldı. Hatta pompacı sordu bu kaç litre alıyor diye.

1000 km (hatta 1021) sonra yakıt ibresi yine kırmızı bölgedeydi. Yol bilgisayarına göre klima full açık 5.6 ortalama yakaladım. Ama harcadığım yakıta bakılırsa 6.5 ortalamayla gelmişim. Otoyollarda genelde 126 ya sabitledim ara sıra hızlandım ama genelde sakin geldim diyebilirim. Şunu da belirteyim araçta iki yetişkin iki de çocuk ve bagajda da iki bavul ve ıvır zıvır vardı. Lastik basınçlarını da konfor odaklı biraz düşürmüştüm. (Jantlar 20 lik)
    Bence iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TALTAL -- 28 Temmuz 2017; 21:33:14 >
  • Diğer bir konu da trafik cezası.

Ben aracı 08.06.2017 tarihinde aldım. Alırken bi sorun görünmüyordu. Ancak eşim MTV yatırmak isteyince ceza 206 TL yediğimi söyledi.

Ceza tutanağı 28.04.2016 tarihinde kesilmiş. Tebliğ tarihi ise 10.06.2016

Yani aracı aşdıktan sonra tebliğ edilmiş. Dolayısıyla satan kişinin de haberi yoktu sanırım. İşin garibi noterde çıkmadı.

Bu durumda ne yapmam lazım. Ben takmamayı düşünüyorum da ilerde bi sorun olur mu bizim için

• TALTAL T kullanıcısına yanıt
    20 inclik jant, havasınıda indirmişsinz ve klima açık, arç dolu çok iyi yakıt ortalaması

Ceza konusunda dikkatli olmak lazım, bence riske girmemek adına ödeyin geçin.
  • Arkadaşlar selam,

ben ön 2 cam içinde film yaptırmak istiyorum. İstanbul Anadolu yakası önerebileceğimiz güvenilir bir yer var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TALTAL

Diğer bir konu da trafik cezası.

Ben aracı 08.06.2017 tarihinde aldım. Alırken bi sorun görünmüyordu. Ancak eşim MTV yatırmak isteyince ceza 206 TL yediğimi söyledi.

Ceza tutanağı 28.04.2016 tarihinde kesilmiş. Tebliğ tarihi ise 10.06.2016

Yani aracı aşdıktan sonra tebliğ edilmiş. Dolayısıyla satan kişinin de haberi yoktu sanırım. İşin garibi noterde çıkmadı.

Bu durumda ne yapmam lazım. Ben takmamayı düşünüyorum da ilerde bi sorun olur mu bizim için

Benzer durum bende hgs de oldu ben araci haziranda aldim ve hgs etiketinden mayıs köprü geçisi cekildi durumu bildirdim satış evragini istediler para iadesi olacakmis.bence sizde cezayi ödemeyin ama sorunu çözün satış evraginizla vergi dairesine gidip kaldirin cezayi derim

• Selam, birkac seferdir ekranda ARIZA: FAR YUKSEKLIK AYARI hatasi veriyor, sonradan yine kaybaluyor. Acaba bilgisi olab var midir?

• Hayatımda böyle bir menzil görmedim

• TALTAL T kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçi depo 70 LT
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitxen

Hocam gerçi depo 70 LT

Onun farkındayım. Zaten yukarıda belirtmiştim. Bu araçla uzun yola çıkmamıştım. Uzun yolda çok iyi. Ama Mardinde şehir içinde kullanıyorum. 12 litre yakıyor. Mardinde dik yokuş çok ondandır. Ama benzinli alsam bu kadar yakmazdı belki

• quote:

Orijinalden alıntı: mitxen

Selam, birkac seferdir ekranda ARIZA: FAR YUKSEKLIK AYARI hatasi veriyor, sonradan yine kaybaluyor. Acaba bilgisi olab var midir?

Aynısı başıma geldi hocam. Devamlı arıza diyordu tam servise gideceğim zaman kayboluyordu. Bir gün servisten tam çıkarken arıza verdi. Baktılar hemen. İçeride bir ayna varmış yüksekliği ayarlayan o arızalıymış. Sipariş verdiler 3 gün sonra değiştirdiler. Artık arıza vermiyor.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.