Şimdi Ara

Opel Insignia

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selamlar sevgiler Vectranın yerini alacak Insignia modelinin Türkiyeye ne zaman geleceğini bilen var mı acaba? Ben sitelerine baktım bu bilgiye ulaşamadım ya da bulamadım...Bilenler yardımcı olursa sevinirim...

• eli kulağında sanırsam sene sonuna doğru Türkiye de....
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibekir

eli kulağında sanırsam sene sonuna doğru Türkiye de....
    fiyat ne olur bilen veya tahmini olan arkadasım varmı acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutlay1

fiyat ne olur bilen veya tahmini olan arkadasım varmı acaba...

Alıntıları Göster
    sanırım 2008 son çeyreği yada 2009 başlarında gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossor

sanırım 2008 son çeyreği yada 2009 başlarında gelebilir.

Alıntıları Göster
    bence 1.6 en boşu 50000 ytl ye bayaa bi yakın olacaktır.

lansman olarark 46000 falan çekerler diye düşünüyorum

not:tamamen içimden geldi rakamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

bence 1.6 en boşu 50000 ytl ye bayaa bi yakın olacaktır.

lansman olarark 46000 falan çekerler diye düşünüyorum

not:tamamen içimden geldi rakamlar

Alıntıları Göster
    Tasarımı çok hoşuma gitti bu aracın. İyi bir lansmanla rakiplerini zorlayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

Tasarımı çok hoşuma gitti bu aracın. İyi bir lansmanla rakiplerini zorlayacaktır.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Energetic

Opel Insignia

bu resim cıkacak olan insignia degil ona göre güncel resimleri forumda insignia adındakı konularda var

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

araç bu değil kardeş...

bu sitedeki...http://www.opel.com.tr/microsites/insignia_TR/

• quote:

Orijinalden alıntı: evolution100

quote:

araç bu değil kardeş...

Alıntıları Göster
    önden mercedes e serisi yandan bmw 7 serisine arkadan da bmw 645 coupe ye benzeyen çok klas bi araç olmuş...vectra nın yerine koydularsa bu aracı bence fiyatı da çok yukarlarda olmaması gerekir diye düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: evolution100

quote:

araç bu değil kardeş...

Alıntıları Göster
    Sitedeki çok daha güzelmiş

• quote:

Sitedeki çok daha güzelmiş

Alıntıları Göster
    ocak, şubat ayı gibi türkiyeye gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EcheLoN_

ocak, şubat ayı gibi türkiyeye gelir.

Alıntıları Göster
    ekimde buralarda olacak gibi
    sanırım fiyat olarakta baz donanım 45 olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya

ekimde buralarda olacak gibi
    sanırım fiyat olarakta baz donanım 45 olur

Alıntıları Göster
    ön satışı kasım aralık sahiplerine ise ocak 2009 der Gm dış ilişkileri müdürü Sinan ulusoy...

İddadlı hoş bit araç olacak...1.8T si hoşuma gitti

Opel Insignia

Opel Insignia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infinite -- 27 Haziran 2008; 21:39:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: infinite

ön satışı kasım aralık sahiplerine ise ocak 2009 der Gm dış ilişkileri müdürü Sinan ulusoy...

İddadlı hoş bit araç olacak...1.8T si hoşuma gitti

Opel Insignia

Opel Insignia

Alıntıları Göster
    Bildiğim kadarıyla Opel önce elindekileri tüketiyor sonra üst model aracı getiriyor. Kasım Aralık gibi elindeki araçları tüketse bunu da Ocak gibi getirebilir. Ama İnsigna geç kaldı biraz. Mondeo, Laguna, C5 piyasaya çıkalı çok oldu.

Ayrıca Opel İnsigna'nın motoruna el atması lazım. 1.6 105'lik motor bu kasayı ne kadar kaldırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Bildiğim kadarıyla Opel önce elindekileri tüketiyor sonra üst model aracı getiriyor. Kasım Aralık gibi elindeki araçları tüketse bunu da Ocak gibi getirebilir. Ama İnsigna geç kaldı biraz. Mondeo, Laguna, C5 piyasaya çıkalı çok oldu.

Ayrıca Opel İnsigna'nın motoruna el atması lazım. 1.6 105'lik motor bu kasayı ne kadar kaldırır.

Alıntıları Göster
    nedense araclar tanıtım resimlerindeki gibi güzel görünmüyor. gecen c5 gördüm o tanıtım resimlerindekiyle cok farklı geldi bana cok basit gibi duruyordu tabi tanıtım resimlerindeki full donanımlıdır ama yinede bu tanıtım resimlerinde bişey var photoshop mu yapıyolar acaba umarım insigniada resimdeki gibi olur

• quote:

nedense araclar tanıtım resimlerindeki gibi güzel görünmüyor. gecen c5 gördüm o tanıtım resimlerindekiyle cok farklı geldi bana cok basit gibi duruyordu tabi tanıtım resimlerindeki full donanımlıdır ama yinede bu tanıtım resimlerinde bişey var photoshop mu yapıyolar acaba umarım insigniada resimdeki gibi olur

Alıntıları Göster
    yalnız insignia cok süper tasarım olarak

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: crossor

resimlerle acayip oynuolar.jantlarda çok etkiliyo tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tEmh@ -- 28 Haziran 2008; 23:46:11 >

• Arabanın dış tasarımını bende çok beğendim fakat kokpit tasarımı bence vasat! Daha iyi olabilirdi daha oturaklı falan mesela güncel Vectranın kokpit tasarımı çok iyi bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biturbo

Arabanın dış tasarımını bende çok beğendim fakat kokpit tasarımı bence vasat! Daha iyi olabilirdi daha oturaklı falan mesela güncel Vectranın kokpit tasarımı çok iyi bence...
    arkadaşlar bence iç tasarımı ise harıka...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutlay1

arkadaşlar bence iç tasarımı ise harıka...

Alıntıları Göster
    1.8 T değilde, 1.6 T 180 Hp ve 2.0 T 200 Hp motorlar olacak.

1.6 T yi bilmiyorumda 2.0 T'da Almanya'daki testlerde bu üst resimdeki jant mevcut 245/35 R20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtatic -- 29 Haziran 2008; 15:00:59 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.