Şimdi Ara

opel corsa 1,7 dti yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • simlocker (2 mesaj) Guest (1 mesaj) infinite (1 mesaj) eradnan (1 mesaj) out (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    107 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    2003 model bir tane bulduk 3 kapı koltuklu...

kullanan olumlu olumsuz yorumları beklıyorum.... mcs usta ne dersın bu hususta?

|
    |
  • Yarbay
    3769 Mesaj
    Dizel Njoy versiyonunu kullandım Corsa'nın , turbo uygulaması çok yerinde yapılmış ve çok uyumlu çalışıyor , alt devirlerde beklemediğim tepkiler aldım , ama turbo ileri vadelerde sorun çıkarabiliyormuş.... sonuç keyifle binilecek bir otomobil ben çok sevdim şahsen yol tutuşu konfor vs özelliklerini
    |
    |
  • Binbaşı
    1902 Mesaj
    Güzel otomobil. Ama vergi işi biraz ağır. Bu sene 1601-2000 motor arası 1,100 milyondu. 2005 te kimbilir ne kadar olur... Ehh ocak ayına da bişi kalmadı.. En azından pazarlıkta fiyat kırarsın...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    803 Mesaj
    ben tavsiye ederim performans olarak falan mukemmel bide ufak bi mod yaptınmı çık cici oluo sonra yollar seni beklio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleWolf -- 11 Kasım 2004, 16:52:15 >
    |
    |
  • Yarbay
    3136 Mesaj
    arka camları açtırıp bide arka koltuk attırıcan bir body kit ve çelik jant olay bitmiştir....
    |
    |
  • Yarbay
    44884 Mesaj
    mck usta uzun bir süre yok...öss ye girecek herhalde.....walla corsa iyi araba özellikle b ve c kasası...modifiyeye yatkın bir kasası var...motoruna bişey diyemem...
    |
    |
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    tesekkurler aractan baska sebeplerden dolayı vazgecılmıstır....

saygılarımla herkese tesekkurler...
    |
    |
  • Yarbay
    11009 Mesaj
    bence girme 1.7 60-65 beygir olan bu araba ülkemizdeki vergi uygulaması yönünden mantıklı olmaktan çıkıyor.....

1.3 CDTi modelinden farklı olarak triger kayışı bulunan bu model DTi yani eski teknoloji dizel......

CDTi ise yeni teknoloji triger kayışını tarihe gömmüş bir model zincir aktarma sistem 250.000 km garanti veriyor....

1.3 CDTi 70 hp ve 180Nm torku ile boyundan büyük işlere kalkışabiliyor......
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.