Şimdi Ara

Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
23
Favori
198.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yüksek süratlerde yakıt tüketimi nedir?
    Özellikle son süratte veya 180-200 km/h civarı hızlarda.
    Ya da tam gaz, en son kaç yapıyorsa ...

Yukarıdaki durumlarda 1,4 lt turbo astranın tüketim (lt/100 km) değerlerini verebilen varsa teşekkür ederim.

Arz ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racai -- 22 Şubat 2012; 22:47:18 >
  • İnceleme için çok teşekkürler.
    Çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
    Bende dün Sport 1.4T Active Select test imkanım oldu.
    Kokpitin beni sarması çok hoşuma gitti.
    Arkada ki diz mesafesini de çok beğendim sıkıntı yoktu.
    Ama tek takıldığım şey arka koltukta kol dayama olmamasıydı.

Birde hatırlayamadığım bir şeyi sormak istiyorum.
    Can sıkıcı şaft tüneli var mı?

düşündüğüm donanım nav.+flexiride
    Belki 160 lık olana göz kırpa bilirim :)
  • el,n,,ze saglık baya detayl bır ınceleme olmus Opel ın sıze ucret vermesı lazım herhalde boyle bır ınceleme ıcın
  • İnceleme için tesekkürler fakat size sormak istediğim bir kaç soru var.1 hafta önce bende opelde arabayı inceledim.1.4 tü çok beğendim.Ehliyetti aldıktan sonra almayı düşünüyoruz.Fakat benim bi şüphem var oda yakıt malum benzinli araba nekadar yaktığını soyleyebilirmisiniz?
  • selam...astra turbo 1.4 cosmo otomatik vites 140 beygir..9000 km...(necvox navigasyon...2000 tl civarı)....siyah hatasız boyasız...isteyen arkadaş olursa mesaj atın telinizi...ararım....
  • 5 Aylık bir Active Select Astra J kullanıcısı olarak objektif olarak aracın tek eksi yanının Benzinli modellerinde YAKIT olduğunu samimiyetle söylemek istiyorum. Ş.Dışı CC açık 90km sabit 6.5lt. Ş.İçi sakin kullanım 10.2
  • Allah kaza bela vermesin.
    Astrayı beğeniyorum gerçekten.
    Fakat o direksiyon var ya bütün arabayı mahvediyor.
    Bu kadar şık bir araçta meyve tabağı gibi direksiyonun işi ne?
    Opsiyonel donanımları da almışsınız hoş olmuş.
    Ayrıca orta konsoldaki aydınlatmaya bittim resmen ilerde X-Type'ımı alınca mutlaka böyle bir şey düşüneceğim:)
  • bu sınıfın ciğerlerinden biri bu araç.
  • GÜZEL İNCELEME ELİNE SAĞLIK GÜLE GÜLE KULLAN
  • Gerçekten çok güzel bir araba. Bu sınıfın en başarılı 3 otomobilinden birisi. İç dizayn ve ışıklandırmaları çok hoşuma gidiyor.
  • Nazar değmesin , maşallah.Araba budur
  • Benim bu segmentte ki listem;

1-Giu
    2-Astra
    3-Golf
    4-Megane
    5-Focus

A3 çok eskidi o sebeple eklemedim.
    İ30u ise hiç bilmediğim eklemedim. Belkide 1. Olur 😜

Neye göre kime göre demeyin.

Kendi görüşlerimdir.

İsteyen golfü 1 yapsın benim gözümde kesinlikle Astranin arkasında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: atiyba

Inceleme icin cok tesekkurler, ciddi bir sekilde Astra dusunen arkadasima da okuttum konuyu bir adim daha attik Astra'ya dogru:)

Hayirlisi olsun insallah en kisa zamanda arkadasinizda kavusur yeni astrasina :)

Arkadaşıma sonunda istediği Astrayı aldık, tekrar teşekkür edelim. 1.4 Turbo Cosmo otomatik sunrooflu ve otomatik vitesli araç, renk su mavisi:)
  • quote:

quote:

quote:

Inceleme icin cok tesekkurler, ciddi bir sekilde Astra dusunen arkadasima da okuttum konuyu bir adim daha attik Astra'ya dogru:)

Hayirlisi olsun insallah en kisa zamanda arkadasinizda kavusur yeni astrasina :)

Arkadaşıma sonunda istediği Astrayı aldık, tekrar teşekkür edelim. 1.4 Turbo Cosmo otomatik sunrooflu ve otomatik vitesli araç, renk su mavisi:)

Hayirli olsun, guzel renk kazasiz belasiz surusler :)
  • Hayırlı olsun hocam.
  • Seviyorum ya bu aracı gerçekten seviyorum. Hele hele güzelce uzun uzun yıkadıktan sonra şöyle bir süzüyorum her zaman maşallah diyorum derinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Seviyorum ya bu aracı gerçekten seviyorum. Hele hele güzelce uzun uzun yıkadıktan sonra şöyle bir süzüyorum her zaman maşallah diyorum derinden.

Bizimkisi bir aşk hikayesi

Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi

• quote:

buda araci calistirdiginiz anda gostergenin yaptigi gosterge testi. Bu test benim hosuma gidiyor araca ilk dafa binenlerinde ilgisini cekiyor :)

aynısı honda ve audi de var benim gördüğüm kadarıyla yeni araçlar da standart oldu artık bu özellik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixslax -- 6 Nisan 2012; 14:54:14 >

• konu için teşekkürler gerçekten çok başarılı faydalı bilgiler veriyor.Allah kaza bela vermesin.öncelikle bi kaç sorum var bu aracı nekadara aldınız ? 2. sorum ise bu araçların tahmini ömrü acaba nekadar yani siz kullandıktan sonra çoçuklarınızda kullanabilirmi mesela ? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostWear07

konu için teşekkürler gerçekten çok başarılı faydalı bilgiler veriyor.Allah kaza bela vermesin.öncelikle bi kaç sorum var bu aracı nekadara aldınız ? 2. sorum ise bu araçların tahmini ömrü acaba nekadar yani siz kullandıktan sonra çoçuklarınızda kullanabilirmi mesela ? teşekkürler.

Araci 58.000tl ye almistim aracin omru kullaniciya bagli olan birsey aracin bakimlarini sorunlarini yaptirirsaniz araci omur boyu bile kullanirsiniz bundan onceki megane aracimi 12 sene kullandim gorenler aracin bakimli olusuna hayret ediyorlardi aracim 99 modeldi ama boyasindan ic kaplamasina kadar cok bakimliydi kisaca araca bakarsaniz uzun bir zaman kullanirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.