Şimdi Ara

Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
463
Cevap
23
Favori
198.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ekleme: Kendisi 1/43 ölçeğindedir.

Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 14 Ocak 2012; 0:42:23 >
  • Inceleme icin cok tesekkurler, ciddi bir sekilde Astra dusunen arkadasima da okuttum konuyu bir adim daha attik Astra'ya dogru:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika bir inceleme olmus.
    Araciniz cok guzel kazasiz, belasiz kullanin
  • Hocam harika bir konu olmuş. Hem almayı düşünenler hemde biz Yeni Astra sahipleri için eşsiz bir inceleme eline sağlık. Km olarak çok fazla yapmışsın ben 8 ay oldu aracı alalı 8700 km de şu an :) ben sport aldım bir de sunroof hastalığından sunroof eklettim pişman olduğum tek donanım AFL. flexride iyi hoş ama AFL başka. şu an 5000 tl ye taksalar alır taktırırım onun dışında aracımdan çok çok memunum.
  • İnceleme cok guzel olmus elinize saglik bir zafira kullanicisi olarak resmen imrendim arabaniza benimde bundan bir tane olmali dedim kendi kendime ilerde insallah :) Allah kaza bela vermesin
  • özenle hazırlanmış bir inceleme..
    Elinize sağlık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiyba

Inceleme icin cok tesekkurler, ciddi bir sekilde Astra dusunen arkadasima da okuttum konuyu bir adim daha attik Astra'ya dogru:)

Hayirlisi olsun insallah en kisa zamanda arkadasinizda kavusur yeni astrasina :)

• Bu konu adama astra aldırır :)

• Güzel inceleme teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Bu konu adama astra aldırır :)

Elimden geldiğince birşeyler karaladım konu beğenildiyse ne mutlu bana
  • Harika inceleme, hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Bu konu adama astra aldırır :)

Elimden geldiğince birşeyler karaladım konu beğenildiyse ne mutlu bana

Tekrar yazıyorum çok başarılı bir inceleme. Aynı araç (opsiyonsuz) arkadaşımda var, içini dışını çok iyi biliyorum, rahatlıkla objektif oldugunuzu söyleyebilirim ki kendim VW kullanıcısıyım, rakibiz yani en nihayetinde

şaka bir yana, severim Opel'i de.

• Aracınızı güle güle kullanın, çok güzel hazırlanmış bir konu.

Bu arada sunroof bahsi geçmişken sorayım; yurtdışında sanırım Webasto'nun sunroof ve panoramik cam tavan uygulamaları mevcut. Türkiye'de bu işleri sonradan yaptırabileceğimiz bu tür firmalar yok mudur?

http://www.kuzenlerotocam.com/sunroof.htm burada Webasto'nun modelleri görülebilmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Aracınızı güle güle kullanın, çok güzel hazırlanmış bir konu.

Bu arada sunroof bahsi geçmişken sorayım; yurtdışında sanırım Webasto'nun sunroof ve panoramik cam tavan uygulamaları mevcut. Türkiye'de bu işleri sonradan yaptırabileceğimiz bu tür firmalar yok mudur?

http://www.kuzenlerotocam.com/sunroof.htm burada Webasto'nun modelleri görülebilmekte.

Bu konu hakkında bilgim yok ama bursa'da yapıldığını duymuştum bilen arkadaşlar cevap yazacaktır

• güzel konu tşk ler pm attım cvp verirseniz sevinirim
  • Hayirli olsun kazasiz belasiz bende 3 4 ay icinde gtc almayi dusunuyorum 1.4 140 lik alirim diye tahmin ediyorum performansi nasil size gore onceden kullandiginiz bikac arabaya gore soylerseniz daha iyi anlasilir alinti yaparak cevap verirseniz sevinirim
  • Konuda alinti yapamiyorum kusura bakmayin oncelikle simdiden hayirli olsun bana gore bu motor secenegi en ideal motor secenegidir yeni astrada performansini kullandigim araclara gore kiyaslamam gerekirse laguna 3 2.0 170hp otomatikten (burda manuel vitesin avantajida var tabi) cok farkli sayilmaz laguna biraz daha onde ama arasinda bir ucurum yok kesinlikle vectra c 1.6 105hp ile kiyasladigimda kesinlikle fazlasiyla astra onde diyebilirim vectra yeni astradan hafif olmasina ragmen 105hp olmasindan dolayi baya hantal bir otomobildi atmosferik motorlarda bana gore en iyi performanslardan birine sahip otomobil olan megane 1 1.6 16v 115hp arasindada cok buyuk fark olmadigini dusunuyorum bunun nedeni ise megane,in astraya gore cok hafif olmasindan kaynaklaniyor tabi astra yol tutus ve surucuye verdigi guven megane ile kiyaslanamaz bunun haricinde merak ettiginiz baska sorularda varsa cevaplayabilirim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 21 Ocak 2012; 11:58:52 >
  • Opel Astra sınıfının en iyi araçlarından bir tanesidir... Alanlara hayırlı olsun süper en büyük rakibi golften tasarım ve iç tasarım konusunda çok daha üstün yeni golfün tasarımı çok sıradan yeni çıkan B sınıfı araçlar gibi tabiki kaliteli araç motor, malzeme kalitesi vs. tamam ama tasarım anlamında çok sıradan gerek içi gerek dışı ama astraya bakan bir daha bakar içine oturuncada durum yine aynı... Honda civic'in 2007'de çıkardığı kasasında günün şartlarında en dikkat çekici iç ve dış tasarıma sahipti aslında bu tür tasarımlar üreticiler için bir risk herkes bu tip tasarımlardan hoşlanmayabiliyor ama civicin yeni kasası o tasarımın üzerine birşey koyamadı, opelde J kasa astradan sonra ne yapabilir diye insan düşünmeden edemiyor zira Astrada şimdi sınıfındaki en radikal iç ve dış tasarıma sahip araçlardan birtanesi, opelde risk almış görünüyor ama bence çok yerinde bir risk almış artık insanlar bu tip tasarımlardan hoşlanıyorlar çok sade tasarımlar 50 yaş üzeri insanlar için sanki... Astranın dinamik tasarımı yeni kasası çıktığında bile göz alıcı olacaktır eminim...Gerçi yıllarca kullandığım Astra H bile tasarımındaki çekiciliğini hala korurken J kasa yanında D sınıfı HB bir araç gibi duruyor yani sanki İnsignanın HB versiyonu, alan arkadaşlar kazasız belasız kullansınlar inşallah...Saygılar

• Hocam geçen opel corsa almaya gittiğimde bayiide afl li su mavisi bir astra vardı.

Lezzet-i dehşet-ül vahşet duruyor.

Hakikatten çok güzel bir araç.

Şu saçma dizel motoru koymasalar.Araca yazık ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Hocam geçen opel corsa almaya gittiğimde bayiide afl li su mavisi bir astra vardı.

Lezzet-i dehşet-ül vahşet duruyor.

Hakikatten çok güzel bir araç.

Şu saçma dizel motoru koymasalar.Araca yazık ediyorlar.

GM'un yanlış stratejisi yüzünden bugün 1.6 dizel bir motoru yok maalesef mevcut 1.3 dizel motorda Fiat ile ortaklaşa geliştirilmiş bir motor bu motor bazı kullanıcıları tatmin etmiyor, 1.7 130HP dizelde mevcut ama vergi sisteminden dolayı türkiye'ye getirilmiyor, GM yeni 1.6 dizel motor geliştiriyor ama bu motorunda 2013 yılından önce çıkması imkansız gibi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.