Şimdi Ara

Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
23
Favori
198.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürüşe duyarlı ön farlar sonradan takılıyor mu ? Bi bilgisi olan varsa buraya yazabilirse memnun olurum..
  • İnceleme güzel. Opel bir de bu aracı 1200kg olarak üretse tadından yenmez. Aluminyuma ağırlık vermeleri şart. 1000kg lık da OPC versiyon olsa tamamdır.
  • Her şeyi geç AFL+ sistemi yeter.
  • hocam aracın hayırlı olsun öncelikle.. otomatik vites araç istememe rağmen opeldeki son "indirimle" birlikte çemberemi astra edition düz vites de girdi.. c sınıf olmasıyla ve iç ve dış tasarımıyla hoşuma giden bi araç ve yorumlar da baya olumlu.. ancak dediğim gibi bütçem baz olanına yani editiona yetiyo belki bayide biraz daha indirim yaptırabilir 38 küsürlere düşürebilirim ama bu para editiona vermek mantıklı olurmu sizce? malzeme kalitesi falan aynımıdır?
  • Müthiş bir araç.Allah kazalardan belalardan korusun.Kesinlikle parasını kuruşuna kadar hak ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekizkozalak

hocam aracın hayırlı olsun öncelikle.. otomatik vites araç istememe rağmen opeldeki son "indirimle" birlikte çemberemi astra edition düz vites de girdi.. c sınıf olmasıyla ve iç ve dış tasarımıyla hoşuma giden bi araç ve yorumlar da baya olumlu.. ancak dediğim gibi bütçem baz olanına yani editiona yetiyo belki bayide biraz daha indirim yaptırabilir 38 küsürlere düşürebilirim ama bu para editiona vermek mantıklı olurmu sizce? malzeme kalitesi falan aynımıdır?

İyi dilekleriniz için teşekkürler..

Astra J Edition ülkemize getirtilmesinin tek sebebi daha fazla Astra satabilme amacından kaynaklanıyor General Motors Türkiye 2012 modellerle bu donanımı getirdi bunun öncesinde böyle bir donanım ülkemizde yoktu, Astra J'nin Edition donanımlısı bana göre bu araca yakışmayan bir donanım seçeneği gerek baz donanımda sunulan 1.6 115HP motor, gerek araç donanımı ve iç mekandaki malzeme kalitesi Sport ve Cosmo'ya göre kalitesi daha düşük zaten Cosmo bir Astra ile Edition Astra'nın direksiyonuna oturduğunuzda ne demek istediğimi çok rahat anlıyorsunuz, Edition, Astra J ne motoru nede donanımı kullanıcısını tatmin edebilecek bir otomobil değil bana göre size tavsiyem Sport donanımı için imkanlarınızı zorlamanız sıkıntı olur derseniz hiç olmazsa Enjoy almanız bunların haricinde bu aracı tercih etmek mantıklı değil.

Fikir vermesi açısından Edition ve Cosmo donananımlı (Cosmo'da Flexride, Navigasyon ve 18" Jant opsiyonları mevcut) Astra J videoları ekliyorum:

Edition:

Cosmo:

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: sekizkozalak

hocam aracın hayırlı olsun öncelikle.. otomatik vites araç istememe rağmen opeldeki son "indirimle" birlikte çemberemi astra edition düz vites de girdi.. c sınıf olmasıyla ve iç ve dış tasarımıyla hoşuma giden bi araç ve yorumlar da baya olumlu.. ancak dediğim gibi bütçem baz olanına yani editiona yetiyo belki bayide biraz daha indirim yaptırabilir 38 küsürlere düşürebilirim ama bu para editiona vermek mantıklı olurmu sizce? malzeme kalitesi falan aynımıdır?

İyi dilekleriniz için teşekkürler..

Astra J Edition ülkemize getirtilmesinin tek sebebi daha fazla Astra satabilme amacından kaynaklanıyor General Motors Türkiye 2012 modellerle bu donanımı getirdi bunun öncesinde böyle bir donanım ülkemizde yoktu, Astra J'nin Edition donanımlısı bana göre bu araca yakışmayan bir donanım seçeneği gerek baz donanımda sunulan 1.6 115HP motor, gerek araç donanımı ve iç mekandaki malzeme kalitesi Sport ve Cosmo'ya göre kalitesi daha düşük zaten Cosmo bir Astra ile Edition Astra'nın direksiyonuna oturduğunuzda ne demek istediğimi çok rahat anlıyorsunuz, Edition, Astra J ne motoru nede donanımı kullanıcısını tatmin edebilecek bir otomobil değil bana göre size tavsiyem Sport donanımı için imkanlarınızı zorlamanız sıkıntı olur derseniz hiç olmazsa Enjoy almanız bunların haricinde bu aracı tercih etmek mantıklı değil.

Fikir vermesi açısından Edition ve Cosmo donananımlı (Cosmo'da Flexride, Navigasyon ve 18" Jant opsiyonları mevcut) Astra J videoları ekliyorum:

Edition:

Cosmo:

anlıyorum hocam çok teşekkürler cvbın için.. henüz deneme imkanım olmadı ama editionla ilgili dediklerine benzer şeyler tahmin ettiğim için bi soruyum istedim.. o kadar para verdikten sonra araçla ilgili senin dediğin izlenimleri ben de ediniceksem yazık günah cidden o paraya.. yine de gider içine oturur inceler görürüm ama sanırım bi macera daha bnm için başlamadan bitti zira 45-46 binler seviyesine çıkıp en azından enjoy alacak durumum pek yok malesef

• source hocam bu arada videolar da çok makbule geçti.. özellikle editiondaki jantlar içler acısı aracı çok basitleştirmiş.. ancak bu jantlar editionların avrupada satılanlar modellerinde var, tr'ye biraz daha şık duran beş kollu kapak jant geliyo diye duymuştum.. bu konuyla ilgili malumatın veya malumatı olan biri varmıdır acaba?
  • Araç çok güzel donanımları çok iyi ama tek yadırgadığım şey Cosmo donanımda Alacantra döşeme olmaması.Cosmo donanıma kumaş-deri karışımı bir döşeme yakışmıyor bence.
  • Barış slm bügün başımıza şöyle bir olay geldi..

Arkadaşta Atmosferik Astra var 2009 neyse park caddesindeki yıkamacıya vermişler teslim aldıklarında.Servis Hırsızlığı diye uyarı veriyordu.Bunlar bildiğin parçamı araklamışlar
  • Source konu için emeğine sağlık öncelikle
    Bugün Egem opel'e gittik astra j incelemek için, araç çok hoş ancak navigasyon nav600 olarak değil ayrı bir ünite olarak takılabiliyor dediler bildiğin double tarzı birşey göğüslük parçasıyla birlikte geri vites kamerası ve 1750 fiyat istediler, orjinal olmayacağı için içimize sinmedi ilk olarak. Cosmo yada sport paket düşünüyoruz ama sport+afl daha uygun gibi geldi.
    Özel üretim hakkında biraz bilgi verir misin? Nasıl bir yol izlediniz ve fiyata nasıl yansıdı? Aracı aralık başında sipariş verdin sanırım o yüzden pazarlıktan sonraki aldığın fiyat ile liste fiyatı arasındaki farkıda söylermisin?
    Flexride konusunda Tour modunda amortisörlerin sertlikleri azalıyormuş, muhitimizin yolları tam anlamıyla facia. Bozuk yollarda aracı denerken tour moduyla normal arasındaki farkları anlatabilir misin? Gerçekten aracı almayı düşünüyoruz beyaz alacağız şu özel üretim sorununu çözersek. Zahmet olucak ama Aracın tam istediğim gibi tüm opsiyonlarıyla, kazasız belasız sıkıntısız, nazar değmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metakip -- 20 Şubat 2012; 21:33:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Barış slm bügün başımıza şöyle bir olay geldi..

Arkadaşta Atmosferik Astra var 2009 neyse park caddesindeki yıkamacıya vermişler teslim aldıklarında.Servis Hırsızlığı diye uyarı veriyordu.Bunlar bildiğin parçamı araklamışlar

Hayır Mert birisi aracın alarmını çaldırmış o yüzden böyle bir bilgi notu eklemiş otomobil

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Barış slm bügün başımıza şöyle bir olay geldi..

Hayır Mert birisi aracın alarmını çaldırmış o yüzden böyle bir bilgi notu eklemiş otomobil

tamam sölerim arkadaşa rahatlar biraz eyvallah bilgi için

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkip2

Source konu için emeğine sağlık öncelikle
    Bugün Egem opel'e gittik astra j incelemek için, araç çok hoş ancak navigasyon nav600 olarak değil ayrı bir ünite olarak takılabiliyor dediler bildiğin double tarzı birşey göğüslük parçasıyla birlikte geri vites kamerası ve 1750 fiyat istediler, orjinal olmayacağı için içimize sinmedi ilk olarak. Cosmo yada sport paket düşünüyoruz ama sport+afl daha uygun gibi geldi.
    Özel üretim hakkında biraz bilgi verir misin? Nasıl bir yol izlediniz ve fiyata nasıl yansıdı? Aracı aralık başında sipariş verdin sanırım o yüzden pazarlıktan sonraki aldığın fiyat ile liste fiyatı arasındaki farkıda söylermisin?
    Flexride konusunda Tour modunda amortisörlerin sertlikleri azalıyormuş, muhitimizin yolları tam anlamıyla facia. Bozuk yollarda aracı denerken tour moduyla normal arasındaki farkları anlatabilir misin? Gerçekten aracı almayı düşünüyoruz beyaz alacağız şu özel üretim sorununu çözersek. Zahmet olucak ama Aracın tam istediğim gibi tüm opsiyonlarıyla, kazasız belasız sıkıntısız, nazar değmesin

Sonradan takılan navigasyonlar pek sağlıklı değil alırsanız orjinal olarak alın derim..

Özel sipariş hakkında biraz bilgi vermem gerekirse ben aracı sipariş verdiğimde en az 2 ay bekleyeceğim söylendi ve sipariş verdiğim günkü fiyat değil aracın gümrükten giriş yaptıktan sonraki fiyatın satışta uygulanacağı söylendi peki fark oldumu hayır olmadı yalnız şöyle bir fark oldu ben sipariş verdiğimde 2011 modellerin fiyat listeleri vardı 2012 modellerin fiyatları daha belli değildi biz aracın 2011 modelini hesapladık ellerinde 2012 modellerin fiyat bilgileri olmadığı için 2011 modeline göre yanlış hatırlamıyorsam 1.000TL fark olmuştu onun haricinde fiyatta fark yaşamadım

Tour modu biraz daha konfor ekliyor araca ama aracı titretmez gibi bir iddasıda yok onuda belirtmek isterim Sport modunda süspansiyonlarda ciddi bir sertleşme var bunu sürerken gayet rahat bir şekilde anlıyorsunuz

İyi dilekleriniz için teşekkürler sizde en kısa zamanda istediğiniz araca kavuşursuuz inşallah

• Konuya gündüz çekilmiş bir dış mekan resmi eklememiştim bir tane ekliyorum şimdilik

Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi

Opel Astra J, 1.4 Turbo 140HP, Cosmo, Flexride Kullanıcı İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 21 Şubat 2012; 11:07:43 >

• Bir inceleme bu kadar guzel olur,tesekkurler emeginiz icin..Kazasiz belasiz kullanin insallah...
  • Bazı arkadaşlar alüminyum kullanılsın daha hafif olur gibi şeyler söylüyor benim bu konuyla ilgili pek fazla bilgim yok fakat vw forumunda passatta alüminyum kullanıldığı için kalitesinin düştüğünü bu malzemenin sağlam olmadığını ve bu yüzden araçtan soğuduklarını söyleyenler bile var bu konuyla alakalı bilgisi olan var mı ? bu arada passatla bir sorunum yok ilgilendiğim sadece alüminyum bu konuşulanların ne kadarı doğru ne kadarı yanlış ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Performance. -- 20 Şubat 2012; 23:36:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Performance.

Bazı arkadaşlar alüminyum kullanılsın daha hafif olur gibi şeyler söylüyor benim bu konuyla ilgili pek fazla bilgim yok fakat vw forumunda passatta alüminyum kullanıldığı için kalitesinin düştüğünü bu malzemenin sağlam olmadığını ve bu yüzden araçtan soğuduklarını söyleyenler bile var bu konuyla alakalı bilgisi olan var mı ? bu arada passatla bir sorunum yok ilgilendiğim sadece alüminyum bu konuşulanların ne kadarı doğru ne kadarı yanlış ?

Nerelerde alüminyum kullanıldığı önemli aracın kalitesinin düştüğünü neye göre söylemiş arkadaşlarınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

Gördüğüm en özenle hazırlanmış konulardan bir tanesi.

İç mekanda kırmızı abiyans vs harika.

Tam da görmek istediğim tonlarda iç mekan resimleri çekmişsiniz, kırmızı beyaz gösterge paneli vs.

Flex Ride sistemin övüldüğünü dış basında fazlasıyla görmüştük.

Kısacası Astra C sınıfının ilk 3 aracından biri.

Hayırlı olsun...

1. VW golf 1.4tsi dsg 160 hp h.line
    2.????
    3.Astra

bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: unknownlover

quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

Gördüğüm en özenle hazırlanmış konulardan bir tanesi.

İç mekanda kırmızı abiyans vs harika.

Tam da görmek istediğim tonlarda iç mekan resimleri çekmişsiniz, kırmızı beyaz gösterge paneli vs.

Flex Ride sistemin övüldüğünü dış basında fazlasıyla görmüştük.

Kısacası Astra C sınıfının ilk 3 aracından biri.

Hayırlı olsun...

1. VW golf 1.4tsi dsg 160 hp h.line
    2.????
    3.Astra

bana göre

Premiumları saymazsak fOCUS tabiki.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.