Şimdi Ara

Önümüzdeki seçimler de akp nin kaybedeceği havası yok mu sizce ? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
1
Favori
25.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
301 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr.

Kaybetmesinin bir yolu var.

1. Meral Akşener'in kurduğu yeni parti ve Saadet partisi, oldukça güzel vaatler ortaya atmalı. (Çoğu ekonomik olmalı)

2. Meral Akşener, üzerine atılmaya çalışılan iftirayı seçimlerde kullanmalı, yalancılıklarına vurgu yapmalı.

3. AKP'nin verdiği vaatlerin her zaman daha ciddi bir şekilde daha iyisi verilmeli.

Son maddene örnek verebilir misin?

AKP "yaptık" diyecek örneğin, bunun yaptığı bir şey de yok, geçmişi de bilinmiyor.
    AKP "yapacaz" diyecek, hadi hepsinde daha iyi vaatlerde bulunuldu diyelim, halk vaatlere kanacak mı?

Unutmayın, AKP, vaat partisi değil, Erdoğan partisidir. Erdoğansız zaten kaybeder.

Bence AKP'nin kaybetmesinden çok CHP'nin kaybedeceği kesin. Zira sahil kesimler ve Tunceli hariç herkes CHP'den nefret ediyor, kin besliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charmlander

Son 3 seçimdir oyumu AKP lehine kullandım.
    Eğer RTE, FETÖ'nün SiYASi AYAĞINA 2019 seçimlerine kadar el atmazsa, kesinlikle AKP lehine oy vermeyeceğim.2019 seçimlerine kadar bir revizyon olmazsa benim gibi düşünenlerinde sayısının hiçte az olmayacağı kanısındayım.AKP unutmamalıdır ki her an fikrini değiştirebilecek %15'lik bir oy oranına sahiptir.
    Muhalefe MANTIKLI bir ADAY çıkartırsa ki hiç zannetmiyorum onada oy verebilirim, çıkartmazsa da seçimde oy vermeyi düşünmüyorum.

Bende senin gibi düşünüyorum birde halkta artik bi. Bıkkınlık bunalmislik var,issizlik var,suriye sorunu var millet aç.Ust kesim hep yiyor ve yalakalari dahil..Bu yuzden Mhp ye vermeyi dusunuyorum en azindan Devlet Bahçeli bu ulkenin teminatıdır..Oy oranı artsın ki söz sahibi olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ülkenin %51 herşeyden memnun o yüzden değişmez

• Akp seçime girmeyecek ki kaybetsin. Başkanlık sistemi var artık. Koalisyon diye bişey de yok. Seçime abd de olduğu gibi şahıs girecek ve kazanan başkan olacak. Bu topraklarda da Erdoğan'ın karşısına çıkıp ondan fazla oy alacak bir canlı yok henüz. Mevcuttaki Kılıçtaroğlu ve akşenerin erdoğandan fazla oynalma ihtimaline inanan yoktur heralde. Seçime kadar birisi çıkıp kendini ıspatlar mı ona da pek inancım yok. Anlayacağınız ölene kadar erdoğan.

• Reis kaybedecek gibi görünüyorsa vardır bi bildiği

• "ben allah'im" dese "dogrudur" diyecek % 40"lik oyu var ustune karolsun pkk diyerek mhp oylarini da aliyor

• Yüzde 49 u içeri atıp oy vermesinide khk ile engellerse neden olmasın. Çoktan kaybederdi fetosu chp si bahçelisi avrupası israili hepsi muhtereme çalışıyor. Ayrıca katarda para yeraltında kömür,yer üstündede makarna bitmediği sürece birşey olmaz. Ama seçilemezde dreksiyona bir başka adem geçerde şu eski dosyalar açılırsa vay babo vaaay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 18 Ağustos 2017; 20:44:59 >
  • keşke iyi bir parti çıksada oy atsak ama kesin kesin akp ye oy yok diger partilerede oy yok piyasada oy atacak parti yok hepsi aç gözlü milleti fakirleştiren insanlar iyi olan ne varsa hepsinin içine ediyorlar ama erdoganın kazanmasında iyice bıktım inşallah kaybeder onunda diger partilerden bi farkı yok
  • Böyle muhalefet olduğu sürece hicbisey yapmasa bile kaybetmez

• Akp kaybetmez. Zira kaybettiği takdirde cumhuru reyisin seçimi beğenmedim yeniden yapılsın deme hakkı var. Haliyle yeni seçime götürür. Kazanana kadar mugu mugu (: kapiş

• Bence var. Ciddi manada var. Millet biraz kuşkulu yaklaşıyor. 2 sene içinde ciddi politika değişikliğine gitmezse bazı koyu akp lileri bile sandığa çekemeyebilir. Şu an ibre döndü.

Şunu da eklemek isterim ki muhalefetin biraz daha dikkatli davranıp bunu lehine çevirmesi gerekir heleki Atatürkün partisi olduğunu gerçek cumhuriyetçi olduğunu söyleyenen partinin. Bu atmosferi kesinlikle değerlendirmesi gerekir. Yoksa yaklaşık 2 yıllık süreç içerisinde ve özellikle son aylarda RTE oyları daha önce yaptğı gibi kendisine çevirip 45-50 arasında tutmayı bilir demedi demeyin.

Kısacası bunu diğer partiler iyi değerlendirmeli yoksa RTE yine yapacağını yapar. Atamayana atarlar kısacası. Bu süreçte yapılacak en önemli şey insanları tercihinden ötürü kötüleyip sürekli cahillik bilgisizlik çıkarcılık vb. bir sürü şeyle itham etmek yerine biraz daha yapıcı bir yaklaşım sergileyip olduğunca iyi değerlendirmeliler. Ülkenin yarısını aptallıkla suçlayarak oy potansileyi artırılamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi os_lnx -- 18 Ağustos 2017; 21:54:4 >

• Rte yi h sevmezdim gel gör ki borsa tarihi rekor kırıyor düşmeyen borsa icat ettik :) 2016 aralıkdan beri çok şükür iyi para kazandık artık bakış açım değişti 😅 Borsa böyle olucaksa vatanıda satmadığı sürece ömür boyu akp 😅

• Valla ben sana söyleyeyim şimdi kardeşim bu ülkede siyaset zor iş ileride ne olur bilmem ama CHP nin başında Kemal Kılıçdaroğlu oldugu sürece CHP iktidara gelemez ben CHP düşmanı değilim CHP şanlı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün partisi Kemal Kılıçdaroğlu nun yaptıkları ortada bu ulke ne kadar böyle gider bilemem ama illaki bir kırılma noktası olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

Erdoğan KAY BE DE MEZ.

bu kadar 16 nisanda da bunu dedim herkes yaw he he dedi sonuç ne oldu?

erdoğan kazandı.

Tekrar söylüyorum Erdoğan KAY BE DE MEZ

2019 u minimum %58 ile kazanacak

İşkembedende güzel sallanıyor olsa gerek. 58ler 60lar yok 100 de direk kasmaya gerek yok bence. Referandumda büyük şehirlerde hayır çıkmış , hile yapılmasına rağmen ucu ucuna evet çıkmış bir referandum. Eğer halk sandıkta durursa sandıktan koalisyon çıkar net.

Şu sandık başında durma saçmalığından bi vazgeçin artık. CHP liler ve diğer partililer AKP lilere mi bırakıp gidiyor sandıkları ? Siz sayın biz size güveniyoruz. --- Sabır yahu.

• Kaybetse ne olacak? Bize ne bırakacaklar? Buzun üstüne inşa ettiği, kırılgan, üretim odaklı olmayan bir ekonomi, yozlaşmış bir Polis teşkilatı, paramparça olmuş bir Silahlı Kuvvetler... Daha sayayım mı?

• Bu kafadaki CHP olduğu sürece RTE hep kazanir, RTE varolduğu sürece de CHP bölünmez, hizipler hep sümenaltı edilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

Erdoğan KAY BE DE MEZ.

bu kadar 16 nisanda da bunu dedim herkes yaw he he dedi sonuç ne oldu?

erdoğan kazandı.

Tekrar söylüyorum Erdoğan KAY BE DE MEZ

2019 u minimum %58 ile kazanacak

İşkembedende güzel sallanıyor olsa gerek. 58ler 60lar yok 100 de direk kasmaya gerek yok bence. Referandumda büyük şehirlerde hayır çıkmış , hile yapılmasına rağmen ucu ucuna evet çıkmış bir referandum. Eğer halk sandıkta durursa sandıktan koalisyon çıkar net.

Şu sandık başında durma saçmalığından bi vazgeçin artık. CHP liler ve diğer partililer AKP lilere mi bırakıp gidiyor sandıkları ? Siz sayın biz size güveniyoruz. --- Sabır yahu.

Neden saçmalıkmış ? Verdiğimiz oyların güven içinde sayıldığına inanmıyoruz. Bitene kadar izliyor takip ediyoruz.

• Katılıyorum. Kendi kazdığı çukura düşecek diyenler de var.

Saddam yargılanırken savcı demiş ya bu kanunları siz koydunuz diye...

• Daha aday çıkartamıyorsunuz. Adam gibi adam çıksa karşısına bir ihtimal seçim kafa kafaya gidebilirdi. HDP nin metresi olan CHP yi sakın yazmayın zaten. Bu kafayla %25 mahkum Bir partidir.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.