Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Önümüzdeki seçimler de akp nin kaybedeceği havası yok mu sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
465
Cevap
2
Favori
24.295
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Önümüzdeki seçimler de akp nin kaybedeceği havası yok mu sizce ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      74 Mesaj
      18 Ağustos 2017 23:04:05
      Katılıyorum. Kendi kazdığı çukura düşecek diyenler de var.

Saddam yargılanırken savcı demiş ya bu kanunları siz koydunuz diye...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      222 Mesaj
      18 Ağustos 2017 23:05:28
      Daha aday çıkartamıyorsunuz. Adam gibi adam çıksa karşısına bir ihtimal seçim kafa kafaya gidebilirdi. HDP nin metresi olan CHP yi sakın yazmayın zaten. Bu kafayla %25 mahkum Bir partidir.

|
      |

• Yüzbaşı
      631 Mesaj
      18 Ağustos 2017 23:15:42

Adamlar sandığın başında durdu video çekti sonra neoldu ysk dedi ki mühürsüz lerde geçerli bunlar boşu boşuna durmuş oldu ben olsam bir daha durmam birşey değişmiyor ki zaten ohal var geçirir bir khk olur biter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      NaturalBornKillah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      480 Mesaj
      18 Ağustos 2017 23:26:55
      İç savas çıkarmadan bunlar düşmez.
      |
      |

Hayatın gerçekleri ve rutini sıkıcı olabilir ancak kitapların sizlere kurduracağı düşler çok canlı olacaktır.
    • Yarbay
      3086 Mesaj
      18 Ağustos 2017 23:27:44

quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

Erdoğan KAY BE DE MEZ.

bu kadar 16 nisanda da bunu dedim herkes yaw he he dedi sonuç ne oldu?

erdoğan kazandı.

Tekrar söylüyorum Erdoğan KAY BE DE MEZ

2019 u minimum %58 ile kazanacak

İşkembedende güzel sallanıyor olsa gerek. 58ler 60lar yok 100 de direk kasmaya gerek yok bence. Referandumda büyük şehirlerde hayır çıkmış , hile yapılmasına rağmen ucu ucuna evet çıkmış bir referandum. Eğer halk sandıkta durursa sandıktan koalisyon çıkar net.

Şu sandık başında durma saçmalığından bi vazgeçin artık. CHP liler ve diğer partililer AKP lilere mi bırakıp gidiyor sandıkları ? Siz sayın biz size güveniyoruz. --- Sabır yahu.

Neden saçmalıkmış ? Verdiğimiz oyların güven içinde sayıldığına inanmıyoruz. Bitene kadar izliyor takip ediyoruz.

https://twitter.com/dihaberturkce/status/854638100294905856

https://twitter.com/ZCabbara/status/853632250151350272

https://twitter.com/ameddicleT/status/853592043205132288

https://twitter.com/YilmazKalem_/status/853579620205158400

https://twitter.com/Byj54/status/853510930642161664

https://twitter.com/HergelePostasi/status/853522581953155072

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felina. -- 18 Ağustos 2017; 23:28:38 >
      |
      |
      Bahsedilenler: os_lnx

• Teğmen
      243 Mesaj
      18 Ağustos 2017 23:30:12
      kaybetmek nedir yuzde 26 almak mı? Kps kaybedecekde chp mı kazanacak g... atmosfer uydurmayın
      |
      |

• Yüzbaşı
      351 Mesaj
      18 Ağustos 2017 23:35:47

Meral Akşener'in en fazla %3 alacağı partisine kalmış ümitler, çok acı durumdayız
      |
      |
      Prof. Dr. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      333 Mesaj
      18 Ağustos 2017 23:36:06
      Erdogan'in kaybetmesi cok zor. Ekmelettin'e karsi az farkla kazandi demis bi arkadas ama o zaman mhp akp karsitiydi. AK Parti turkiyede secim kaybetmez.
      |
      |

• Yüzbaşı
      468 Mesaj
      18 Ağustos 2017 23:52:22
      referandumda da böyle deniliyordu. sonuç ortada. yine götürdüler.
      |
      |

• Teğmen
      160 Mesaj
      19 Ağustos 2017 00:01:20

bu doğru değil.rusya elinden geleni yaptı zaten,turistleri yollamadı,daha ne olsun.doğalgazı kesemez,meyve vesaire alamaz.zaten ekonomisi iyi değil,+meyve vesaireyi almayıp kendi halkında da homurdanmalar olmasını göze alamazdı. avrupa ise suriyelilerden korkuyor biraz.3-4 milyon suriyelinin avrupaya girmesini göze alamazlar,ama tayyipte göndermeyi göze alamaz.o yüzden iki tarafta suya sabuna pek dokunmamaya calısıyor.
      |
      |
      armanac05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      394 Mesaj
      19 Ağustos 2017 00:05:12
      Dervişin fikri neyse zikri odur. reis dizginleri eline aldı.2019'da Erdoğan düşmanlarını yeni bir hezimet bekliyor.

|
      |

• Binbaşı
      1112 Mesaj
      19 Ağustos 2017 00:07:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Kabus87

Hayir olamaz Referandumdaki gibi HİLE yapıp yine kazanirlar

mesneti nedir
      |
      |

• Binbaşı
      1104 Mesaj
      19 Ağustos 2017 00:14:15
      Herhangi bir Orta Anadolu şehrine gelin, bu konudaki bütün umudunuz kırılır. Buralardaki insanlar anca Buğday, patates ekip biçebilir. Hoş onuda beceremiyorlar. Bütün Türkiye buralar gibi olsa, Suriye'den hiç bir farkımız olmaz. Dolayısıyla ülkeyi yöneticek iktidardan beklentileri oldukça sınırlı. Bunlar arasında demokrasi, adalet, modern eğitim gibi kavramlar yok. Türkiye'de Batı Anadolu'daki modern nüfus fark yaratıyor ve taşıyor. Bunlar olmasa ortadoğudan hiç bir farkımız kalmaz. Buralara bakıp fikir sahibi olmayın. Ekseriyet halinden gayet memnun.

|
      |

• Binbaşı
      1528 Mesaj
      19 Ağustos 2017 00:28:12
      Şimdiden oylar çalındı moduna hazırlamışsınız kendinizi. Gerçeği görün yoksa son anda hayal kırıklığıyla ne yaptığınızı bilmiyorsunuz. Mesela o chp nin başına Cb adayı olacak olmayacaksa orda durmayacak bir adam koyun

|
      |

Ancak Fikirdir Varlığın,Gerisi Et ve Kemiktir Bir Yığın
    • Yüzbaşı
      435 Mesaj
      19 Ağustos 2017 00:31:06
      Seçime bir kaç ay kala zam, prim, yardım derken işleri çevirirler yine.

Devletin parası sonuçta kendi ceplerinden çıkmıyor.

|
      |

• Yüzbaşı
      607 Mesaj
      19 Ağustos 2017 00:33:18
      YOK
      |
      |

• Yarbay
      3367 Mesaj
      19 Ağustos 2017 00:42:46
      Bombalar patlar, yeni darbe olur, baktın olmuyor iç savaş çıkar. Bi şekilde halledilir sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 19 Ağustos 2017; 0:43:33 >
      |
      |

Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: LG 34UC79G 34" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
      UPS: Powersonic 1000VA |
    • Binbaşı
      1118 Mesaj
      19 Ağustos 2017 01:12:37

Neyi neye göre hesaplıyorsunuz.

Eğer ciddi anlamda ekonomik durumu değerlendirmekse işiniz tüm kat hesaplarınız her anlamda hatalı oluyor. 6 sıfır atılmadan önce 3 sıfır atılması da konuşuluyordu. Enflasyon denilen cenivır'a karşı yapılan eylem boşuna aklınızı karıştırmasın. Alım gücünüz sizi ilgilendirir.

Yoksa 2001 yılı USD doları 1.231.322 TL 6 sıfır atarsanız 1,2 TL olacak. Şu anda 4 TL ama bu kıyaslama sayısal olarak pek bir şey ifade etmez. Dolarda 6 sıfır varken cebinize giren parada da 6 sıfır vardı.

Yahu ben çocukken harçlığımdan para ayırıp dolar biriktiriyordum. Sene 2000 de mesleki kariyerime alt limit fiyat ile başladığımda alım gücüm çok daha yüksekti. Dışarı çıkmak keyfime para harcamak zor değildi mesela. Hatta hiç unutmam ses sistemi olarak Logitech z5500 almayı düşünürken pat diye özel tüketim vergisini dikmişlerdi karşıma. Bir anda fiyatı öyle artmıştı ki, düşene kadar almayacağım diye inat edip 3 yıl beklemiştim. Vatanbilgisayar stokları sağolsun yine de 300 değil 500'e aldık ama 800 leri görmüştü fiyatı.

Sahi eskiden arabaya atlar benzini doldurur eşi dostu akrabayı toplayıp pikniğe giden bol bol et yiyen sıradan memur ailelerden şimdi en kıytırık arabaya bile ötv kdv derken tonla para ödeyip, aslında litre fiyatı çok ucuz olsa da tonla vergi ile arabanın deposunu doldurmaktan korkar duruma geldik. Ver gazı tak lpg'yi o bile pahalı canım memleketimde.

Ha işte Almanya'da da pahalı aslında diyen gençlerimiz olacak elbette. Hep unuttuğunuz kavram, sayılara takılmayın alım gücünüze bakın. İkinci el külüstür bir arabayı almak için dahi insanlar kaç yıl borca giriyor. En uyduruk yerde dahi ev arsa fiyatları uçmuş gitmiş.

Hepsini geçtim temel olarak tarım ve hayvancılık ile övünen bu konuda çok elverişli topraklara sahip memleketimde kıymanın kilosu 45 lirayı bulmuşken yemeğine et koymayıp makarnaya bağlayan nice insan yaşıyor siz dolar diyorsunuz. O zaman asgari ücret ile elin avrupalısı kaç kg et yiyor biz ne kadar yiyoruz ona bakın derim.
      |
      |
      cabriyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      557 Mesaj
      19 Ağustos 2017 01:19:09

Pardon hocam da İngilizler tam olarak ne zaman yenildi? Ben son yüzyılda İngiltere'nin hiçbir mağlubiyetini bilmiyorum, siz hangi savaştan bahsediyorsunuz.

|
      |
      Squirrel- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel i5 2500k/ MSI Gtx 1050 aero/ 2x4 gb ddr3 1333 mhz ram
      Sistem tavsiyeleri ile ilgili her türlü sorunuz için pm atabilir veya konu açıp beni etiketleyebilirsiniz. CS:GO veya genel olarak Steam-Origin-Uplay ile ilgili sorularınız için yine pm atabilir ve konunuza etiketleyebilirsiniz.
      Yararlı linkler: steamcommunity.com/gwohawin2 / fb.com/talhaefe.ay / factorialgamestudio.com
    • Teğmen
      171 Mesaj
      19 Ağustos 2017 01:22:13
      Gençler belki aranızda malum puta en çok ben karşıyımdır ama ona rağmen diyorumki demokrasi bir hikayedir ülkenin başına geçenleride sizlerin verdiği oylar belirlemiyo bundan emin olun. Putun ağa babaları onunla işi bittiğinde libyada kaddafiye naptıysa aynısını bize yaptırır ve indirir aşşa onun haricinde sizin onu indirme gibi bir şansınız yok. Avutmayın kendinizi.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.