Yüzbaşı
20 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Öncelikle herkese selamlar.Elimde max 500 tl var ve iyi bir çalışma koltuğu arıyorum.Masa basında otururken belimi ağrıtmayacak ergonomik olması yeterli.Aranızdan kullanan ve beğenen ve öneren koltuk önerilerinin tamamına açığım...

19 yaşındayım ve babam köse.Şuan sakallarım çok gür değil ama babamın şu an ki halinden daha gür.Sizce sakallarım daha fazla gürleşir mi yada ben de köse miyim

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8a/00/ee/8a00ee8052ebe6cf468d9a29b43d338c.png&t=0&width=480&text=1

Arkadaşlar göyle bir kupon yaptım ve 4-5-6 oynadım diyelim.Ve içinden 1.60 oranlı liecester maçı yatsın 22 tl verdiğim kupondan zarar mı ederim kar mı ederim kar edersem ne kadar kar ederim

Sizce paramedik bu senede okunur mu.Çok kararsız kaldım.Atanması çok zorlanmış sanırım bir bilgi verir misiniz

Arkadaşlar gördüğünüz gibi internet hızım 24mb olmasınaragmen 10mb/sn sabitlenmiş.Telefonda 24mb alıyorum ama pc de alamıyorum.Tüm driverlar güncel ve cat6 kablo kullanıyorum.Win 7 olan bir pc de denedim ve bir sorun cıkmadı tam hızı alabildim ama bu pc de alamıyorum.Lütfen yardım edin

Fotoğraflarda gördügünüz gibi.bugun format attım ve internet hızı çok düştü.İkinci test telefonumdan yaptıgım ilk test ise pc den yaptığım.Driver hep güncel bunu nasıl çözebilirim
gigaby

Arkadaşlar bundan 2 sene önce sistem topladım ve sistemin içinde gigabyte ab350gaming 3 anakartı vardı.Ancak bios güncelleyeyim dedim ve içinde ax370 gaming 5 biosu oldugunu gördüm.Bu nasıl olabilir anakartın içine nasıl farklı bios yüklenebilir.Yardım eder misiniz bios ve driver yükleyemiyorum bu yüzden
Selamlar bir günlüğüne havuza gitrmek istiyorum sizce bu mümkün mü birçok yer abonelik istiyor aqua da çok kalabalık ve malum suriyeliler pislikten batırmış oluyor bir öneriniz var mı?
Selamlar arkadaşlar sizce arctis 3 alınır mı ve size ricam arctis 3 kullanan bir kişi beni steamden ekleyebilir mi mikrofon testini merak ediyorum da ismim crybeek
Selamlar arkadaşlar ben kulaklık almayı düşünüyorum arctis 3 350 tl arctis 5 450 tl ikisi arasında kaldım şimdi sizce aradaki 100-120 tl lik farka değer mi?Benim için mikrofon çok öenmli arctis 3 de mikrofon kalitesi biraz kötüymüş dipses geliyormuş sanırım sizce aradaki fiyat farkına değer mi?
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Bilgisayar
PC
Oyun Platformu
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 353
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 11.514 (Bu ay: 206)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.