Şimdi Ara

Online Oyun Tavsiyesi 2015-2016(MMORPG)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
15
Favori
69.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle merhabalar arkadaşlar. Uzun zamandır sürekli olarak online oyun oynamıyorum. Eskiden Knight Online - Metin2 sürekli olarak oynadığım oyunlardı. Fakat bildiğiniz üzere iki oyunda artık bot ve koxp ile dolu ve para yatırmadan oynamak neredeyse imkansız. 1 haftadır araştırıyorum 100'lerce oyun var ve hiç birisinin oynanış stili, grafikleri ve kurguları hoşuma gitmedi. Ve son ihtimal olarak sizlerden yardım almak için bu konuyu açtım. SRO - KO - Cabal - Metin2 - Aion - LoL - WoW - Dota - Kingdom Online - Skyrim - Requiem - Rappelz - Karahan Online - Shaiya - Lineage 2 - Smite - Drakensang Online - Guild Wars 2. Bu oyunlar dışında zevkle oynayabileceğim bir oyun tavsiyesinde bulunursanız çok mutlu olurum. Bu dertten muzdarip bir sürü arkadaş vardır aramızda muhakkak. Yardımlarınızı bekliyorum.

• Güncel.
  • Rift ve Tera geldi aklıma oynadığın oyunlara bakarak.
  • serkanay54 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunların Gameplay'lerini inceledim. Pek bana hitap eden oyunlar değil. Fazlasıyla karışık ve kurguları pek hoşuma gitmedi açıkcası. Metin2 tarzında bir oyun olursa süper olacak ama aramadığım yer kalmadı. Şimdi ki nesil oyunların alayı bitik. Ama belki kaçırdığım vardır aralarında diye bi ümit hala arıyorum.
  • Güncel.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmudhudavendi -- 29 Mart 2016; 18:09:27 >
  • mahmudhudavendi kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için sağol hocam. Oyun güzele benziyor. Fakat biraz araştırınca para yatırmadan hiç birşey yapamayacağımı anladım o yüzden pek tercih etmeyeceğim.

Konu hala güncel.
  • Valla 12 yillik Lineage 2 oyuncusuyum sanirim 3 ay once biraktim karakterimide sattim (karakteri satarken dusuncem aldigim parayla gamer pc almakda ama evli olunca harcadim :D ) suan cok saglam laptobim olsa son cikan saglam oyunlara bakardim
    Blade and soul baktim ama sahsen l2 oynamis biri olarak benim hic ilgimi cekmedi :D tera da denemistim onceden aionda denedim ama yorum yapacak kadar oynamadim sanki bu aralar ilgimi moba oyunlar cekiyor
    Keske lineage eternal ciksa ne güzel olur :D Dota 2 denicem tlfondada vainglory oynuyorum :D
    Konuyu daha iyi okudum bu oyunlar arasinda tavsiye degil, oyunlari belirtmissiniz konu benden cikti :D
    konu takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 1 Nisan 2016; 22:34:20 >
  • ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 22:6:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UltraWoodS kullanıcısına yanıt
    Bu yorumun Blade and Soul içinmiydi ?

Zira oyun 19 Ocak'da açıldı ve henüz P2W gibi bir durum yok.

Oyundaki ping ve fps sorunları hallolana kadar piyasada oynanabilecek en kaliteli rpg oyun şuan.
  • Aion oynuyorum mutluyum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önerdiğiniz oyunların çoğu 25GB'dan başlıyor. Tera biraz ilgimi çekti ama oda 30GB.

Edit: Hala konu güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltraWoodS -- 18 Nisan 2016; 19:53:51 >
  • Oyunların boyutlarına bakarak eğer karar verirsen yeni ve piyasadaki bir çok oyunun boyutları bu ortalamada gidiyor. Ama dersen ki ben öyle takılıcam sohbet edicem çok fazla vakit harcamıyacağım ozaman sana bir kaç önerim olabilir. Albion, l2 (oynamadım ama çok tutuluyor), trove, cabal ve rift. Rift de boyut olarak küçük değil ama oyunu indirirken bir taraftan oyunu oynayabiliyorsun. Oyun oynarken alttan indiriyor filan. Ama genel olarak zaten p2w olmayan neredeyse hiçbir f2p oyunu yok.
  • Her zaman önereceğim iki oyun rsclegacy - jagex ve Ultrima online. Bu ikisini yıllardır oynadım ve bunu yapmaya devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExtremTarz -- 1 Nisan 2017; 1:44:53 >
  • Riders of Icarus offical nexon http://icarus.nexon.net/en private server : http://www.icarusonline.to/

Online Oyun Tavsiyesi 2015-2016(MMORPG)[/simage]

• Konu hala güncel. Önerileriniz için sağolun. Fakat hala daha istediğim oyunu bulamadım. Oyunların kapasiteleri içler acısı. Ve gameplay videolarını izledim. Tera dışında ilgimi çeken bir oyun yok. Herkes birlik olursa bir oyunda uzlaşabiriz arkadaşlar. Benim gibi, Oldschool oyuncular oyun bulamadıkları için oynayamıyorlar. Belki bu konuyla beraber hepimiz bir çatı altında birleşip eski KO, Metin2 gibi oyunlardan aldığımız o eski zevkleri tekrardan alabiliriz.
  • bi aralar bayaaa RaizderZ oynuyodum bi bak istersen eğer tps bakışlı mouse ile kontrol edilen oyun istiyosan dungeon tabanlı c9 var
  • hocam eskis igibi düzgün oyun kalmamış artık o yüzden lol- dota-cs go falan oyanayın emek fala nvermeden pvp zevkini alırsın en azındna yada pvp ko oyna
  • Cja kullanıcısına yanıt
    Muhakak vardır öyle karamsar olmayalım. El birliğiyle bulabileceğimize inanıyorum ben.
  • UltraWoodS kullanıcısına yanıt
    Boyut önemli degilse elder scrolls online çok iyi, gerçek parayla üstünlük sağlanacak bir şey satılmıyor, dlc falan satılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.