Şimdi Ara

Online Oyun Tavsiyesi 2015-2016(MMORPG) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
15
Favori
69.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tree of savior tavsiye etmem bende başlicaktım ona ama para şeyi çok varmış şöyle söyliyim pazarda günde 10 tane ürün satma durumumu ne varmış onu yapmak bile paraylaymış ve serverlar çok laglı tavsiye etmem. Eso'nun aylık ödemesi bulunuyor mu?
  • F2p oldu ama oyun sonlarına doğru dlc alımı şart imiş

Aslında Rpg piyasası durgun beklenmesi mantıklı gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thiler kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, aynı şekilde bekliyorum bende ama bakalım.
  • Riot games bir mmorpg üzerinde çalışıyor iddiaları var ama bilinmiyor hiç bir şey sallarsa o sallar piyasayı başka bir haber yok takvimde

• thiler kullanıcısına yanıt
    O iş rahat 2 sene sürer hocam bence daha gerçekmi belli olacakta betasıydı bilmemnesiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuteKavun

O iş rahat 2 sene sürer hocam bence daha gerçekmi belli olacakta betasıydı bilmemnesiydi.

Aynen

• Piyasada dediğiniz gibi adam akıllı bir oyun yok maalesef. En mantıklısı kayda değer bir RPG oyun çıkana kadar FPS takılmak Sonuç olarak konu hala güncel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feitan

Silinsin.

Ne silinsin?
  • Günceldir.
  • UltraWoodS kullanıcısına yanıt
    Hocam hala bulamadınız mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sydro

Hocam hala bulamadınız mı

Blade and Soul indirdim fakat şu an final sınavlarım olduğu için iyice bakma şansım olmadı hocam.
  • Bende sağlam bir mmo arıyorum arkadaşlar. Şöyle saatlerce oynayabileceğim birşey. Blade and Soul falan denedim single oyunlara benziyor hiç keyif alamadım. Gerçi Silkroad'dan sonra hiçbir oyundan keyif alamadım orası ayrı.
  • yıllarca silkroad oynadım botlar falan çıkınca bıraktım banada bi oyun lazım arayıştayım f2p olması iyi olur ama oyun gerçekten güzelse tek seferlik olmak üzere para verebilirim grafikleride silkroada benziyorsa bi önerisi olan varsa alayım ben :D m2 veya ko gibi grafikler beni pek sarmıyor o yüzden grafik önemli birazda :D
  • black desert oynayabılsek ıyıdı riders of ıcarusu beklıyorum
  • Konu takip! Titan Siege sevmedim bu arada.
  • şu ana kadar önerilenlerden en güzeli b&s gibi geldi bana inş. daha güzel bi öneri gelir beklemedeyim
  • rıders of ıcarus a bak bıde
  • Black desert gerçekten iyi, ip ban var kalksa bende indirirdim..

Güncel..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavun11 -- 28 Mayıs 2016; 19:47:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara57

rıders of ıcarus a bak bıde

Owwww! Grafikler mükemmel gözüküyor. Beğendim ne zaman çıkacakmış?
  • UltraWoodS kullanıcısına yanıt
    6 temmuzda steamde cıkıyo ıns gorundugu gıbı guzeldır ındırıp bakacam duruma gore yazarım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara57 -- 28 Mayıs 2016; 12:43:56 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.