Şimdi Ara

Önerileriniz nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA YENİ Bİ EKRAN KARTI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM SİSTEM ÖZELLİKLERİM ŞUNLAR
    -İNTEL İ5 2400 3.10GHZ İŞLEMCİ
    -6 GB ELİXİR 1333MHZ RAM
    -PEGATRON IPSX H61 ANA KART
    -400 WAT FRİSBY OEM PSU VAR
    BÜTCEM 300 LİRA CİVARINDA TAVSİYELERİNİZ ÖNERİLERİNİZ SİSTEMİM İÇİN EN UYGUN KART HANGİSİDİR

• canhty123 kullanıcısına yanıt
    R7 260x tam olurda frisby psu kaldırmaz büyük ihtimal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaanx

R7 260x tam olurda frisby psu kaldırmaz büyük ihtimal

ASLINDA BENDE VATANDAN 260XE BAKMIŞTIM AMA ÜSTÜNE BİRDE PSU KALDIRMAZSA ALAMAM YA
  • canhty123 kullanıcısına yanıt
    12V 5V 400W gibi yazan yerlerini çekermisin sendeki psunun konuya ekle.R7 260x olmadı gtx750 bak dicem 1 gb oda pek aldığına değmez bence gtx750 ti al derim oda 400 TL gene bütçeni aşar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum psu bütçen yoksa ikince el sağlam 500w psu alınız birde gtx560Ti alsanız işlem tamam r7-260x den iyi bir kart.
  • Dostum sadece bu kısımlarında yazılar var ayrıca 2.elden alıcak olsam psu ve ekran kartı ne kadara mal olur bana :)
     Önerileriniz nedir ? Önerileriniz nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MerTgcm

Dostum psu bütçen yoksa ikince el sağlam 500w psu alınız birde gtx560Ti alsanız işlem tamam r7-260x den iyi bir kart.

katılıyorum
  • 18amper guc kaynagin 350w.zaten peak 400w demis yani peak anlik demek surekli degil.ikinci el bolumunu gez bak fiyatlara.

http://forum.donanimhaber.com/forumid_260/tt.htm
  • frisby e güven olmaz o güç kaynağının kaldıracağı bir gpu alırsan yeni nesil oyunlar oynayamassın benim tavsiyem
    tauro serisi 500w psu 125 tl civarıdır r7 260x oc ise 335 tl civarı ben de bu ekran kartını düşünüyorum ama 6+2 pin girişi var benim psu da bu çıkış yok
    ben de o yüzden bu ikiliyi alacağım bayağı araştırdım en iyisi bu
  • Birde intel işlemci kullanıyorsan nvidia kart al diyorlar daha stabil çalışması için fikirleriniz nedir değerli arkadaşlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: canhty123

Dostum sadece bu kısımlarında yazılar var ayrıca 2.elden alıcak olsam psu ve ekran kartı ne kadara mal olur bana :)
     Önerileriniz nedir ? Önerileriniz nedir ?

dsotum psu dandikmiş markası, sen 500w-550w psu yu 100TL ye saysan 220-230TL ye gtx560ti bulabilirsin.

• bugün vatana gittim elemanla konuştuk bana bu tarz kartlar almamın dogru olmadıgını söyledi çünkü anakartım dandik performans alamazsın dedihttp://www.vatanbilgisayar.com/r7-260x--gddr5-2gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html onun yerine bu kartı önerrdi bende beğendim heralde büyük ihtimalle alırım arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.