Şimdi Ara

OnePlus9 9670tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
4.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10.000 lira altı alınabilecek en iyi premium telefon

Oneplus 9 5G 128 GB (Oneplus Türkiye Garantili) Fiyatı (hepsiburada.com)

• OIS olmayan telefon "premium" olamaz bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • popüler cihaz alma taraftarıyım Tr gibi kısıtlı ürün gamı olan bir ülkede. S20/21FE uzun vadede daha memnun bırakacaktır.

• Bircok özelligi yok. S20fe bunu eziyor özellikleri ile.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt

fotoğrafta bilhassa gece cekiminde iphone 13 den daha iyi

• Bu paraya hala 8/128GB . . .

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

op9 u s20fe ile kıyaslayan biri ile teknoloji konuşmam ...

• 10 k edecek telefon değil

• Telefonu çok araştırdım ama iphone 11 tercih ettim yerine. Kamera performansı malesef iyi değil gibi gözüküyor. Ultra wide performansı çok iyi sadece. Parmak okuyucunun ekranın en altında olması da kullanışsız yapıyor. Benim gördüğüm eksiler bunlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Ois ,ip68 durumlarini biliyor musun ?

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

ois yok. ip68 bilmiyorum. kamera için 9 yerine 9 pro alınmalı. onun da tr fiyatı uçuk.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

sanırım 9 kullanıyorsunuz. 9pro ile aradaki bariz eksikleri nedir?

• ver 10k parayı eksinoslu samsung a 1 sene sonra batarya şişsin 1.5 sene sonra uygulamalar kendi kendine kaybolsun açılmaz olsun. 3 ayda bir fabrika ayarlarına geri döne döne kullan. 5 sene sonra ekran yemyeşil olsun. samsung mu kaldı

• face1tr kullanıcısına yanıt

performans olarak fark olduğunu sanmıyorum. kullanılan işlemci aynı. pro nun ekranı biraz daha iyi. bundan dolayı 9pro kullananlar ekran süresi yönünden şikayetçi. 9 modeli bu yönden iyi, bugün 9 saat ekran süresi almışım, 10 saati bulur.

9 pro da çerçeve metal, kamerası iyi, ois var, ip68 var, ekran farklı. eksisi ekran süresi.

9un tek eksiği kamera ve ois olmaması. çerçeve plastik ama kılıfla kullandığım için sorun etmedim.

kamerayla pek işim olmadığı için 9 u tercih ettim, performans olarak memunum. çeşke 9 pro alsaydım dedirtmedi.

65w şarj deneyimi bambaşka birşey, telefonun şarj olmasını bekleme derdi olmuyor.

burada modellerin özellikleri yazıyor

https://www.gsmarena.com/oneplus-phones-95.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 23 Ocak 2022; 20:2:59 >

• Oneplus Samsung dan da premium bir telefondur. 5t ile başlayan maceram 6t ile halen devam etmektedir ve çevremde en az 20 kişiye aldirmisimdir.. birinden bile kötü bir yorum duymadım bugüne kadar. Burda teknoloji bilgisiyle cahillik yapan insanlanlara aldırış etmeyiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Uzak durmanızı tavsiye ederim. SD888 var çünkü, 8Gen1'den tümünden uzak durun. Alt serilere bakın, OP8/OP8 Pro öneririm.

• Ne ois var ne ip sertifakası ve 10k para mı?

• One+ 8 pro 12/256 ile tanıştım marka ile. 1 sene kullanıp, hanıma verdim. Kendime 9 pro 12/256 aldım. 10 pro ülkemize gelir gelmez geçip, 9 pro'yu oğluma vereceğim. Çok çok mecbur kalmadıkça başka marka telefon kullanmam artık, o derece iyi, kaliteli ve hakikaten premium bir markadır. Yalnız TR garantili alıp 2 katı para vermek akıl kârı değil, yurtdışı ürünler sorunsuz ve kayıtsız kullanılabiliyorken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 24 Ocak 2022; 10:58:40 >
  • Oneplus da kayıt işini bitiriyor..android 12 ye güncelleme yapılanlarda, IMEI uçuyor,yeni IMEI de atılamıyor şu anda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 24 Ocak 2022; 13:29:35 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.