Şimdi Ara

Oneplus Nord N10 5G (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
14
Favori
23.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gelen mail'in resmini buraya bırakıyorum. Umarım hepinizin derdini çözecek bir çözüm ile geri dönüş yaparlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Az önce güncelleme geldi, uygulasam mı acaba yoksa beklesem mi karar veremedim, şu zamanlarda telefon çok önemli bir sorun çıkarsa kötü olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdic -- 16 Şubat 2023; 12:46:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne güncellemesi olduğunu anlasak. Güvenlik ile ilgili diyor. Hep ufak çaplı güncelleme geliyor. Büyük bir değişim olmadı şuana kadar.

• Bunlar standart google güncellemesi.. and sürümünüzün güvenliği için os ye uyarlanmış hali

• Yeni güncelleme geldi bakalım bu sefer şarj da kapanma sorunu çözülmüş mü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 17 Mart 2023; 15:44:51 >
  • Herkeste böyle mi?

• Güvenlik güncelleştirmeleri

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt

Benim de aynı şekilde. Bazen de kilit kısmı değil de sadece ekran açılıyor durup dururken.

• jestercat J kullanıcısına yanıt

merhaba. bu zamana kadar bütün telefonları forum tavsiyeleri ile aldım. ilk defa bu kadar yanıltan bir cihaz denk geldi. telefonda donmalar başladı. şarj sorunu sözde düzeltildi dediler, ama hala devam ediyor.

• Bende USB kablo ve Bluetooth ile notebook a resimleri atamıyorum. Yapabilen var mı kablo ile PC ye bağlanıp resim atan.

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt

Benim başka sıkıntım yok bu telefonla ilgili. 2 yıldır bende. Donamlar biraz erken başladıysa da rahatsız etmedi ve çoğalmadı. Şarj sorunu da hiç olmadı. Ayrıca başka alınacak telefon da yoktu. Xiaomi'den zaten hayalet ekran yüzünden kaçmıştım. Alternatifi yok bu markanın bence.

• jestercat J kullanıcısına yanıt

o bütçe ile alınabilecek fazla alternatif yoktu. siz şanslıymışsınız. özellikle şarj olayı ilk zamanlar çok canımı sıktı. orjinal kablosunu kullanmayı bıraktım,artık.

• Çok şükür bende de şarj sorunu yok. Daha doğrusu bazen oluyor bazen olmuyor ama uzun zamandır yok. Telefonun hızından acayip memnunum Çok şükür nazar değmesin. Dediğim gibi Bluetooth veya kablo ile bilgisayara resim atmaya çalışıyorum olmuyor. Kendi programı var mı acaba PC'ye resim atmak için.

• hardday kullanıcısına yanıt

Ekran ayarlarından ekran uyku süresini arttırın.. kopyalama sırasında ekran kararmasın.

Benim hiçbir şikayetim yok. Şarj işini başka adaptörle 2 saatte şarj ederek çözdüm. Bence pilin ömrüde uzuyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 24 Nisan 2023; 13:7:47 >
  • Garantisi devam eden ekranı kırık bir cihaz var, ekran değişimi için KVK 1100 lira dedi, telefonda 800 lira ne dersiniz değer mi?

• CS BETA kullanıcısına yanıt
    Kırık ekranı ile alacağınız fiyat mı 800 !

• hardday kullanıcısına yanıt

Evet, her kategoride ürünler bu fiyatlarda artık bozuk gpulardan, televizyonlara, hiç bir parçası düzgün bulunmayan Samsung serileri özellikle

Easycep e baksanız.. çeşit çok.. temizliğine göre fiyat değişiyor

Peki nereden takip edebiliyoruz bunu , bir sitesi satış yeri mi var. Mesela sizin şu an 2.000 liraya garantisi devam eden nord n10 çok iyi fiyata geliyor.

• mdmrx M kullanıcısına yanıt

Oraya da baktım hocam, Max 2000e gelecek şekilde ayarladım kendimi, orada o fiyata nord n10 un yanından geçen ürün yok

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.