Şimdi Ara

Oneplus Nord N10 5G (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mdmrx Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
14
Favori
23.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, güncellemeyi bugün yaptım. Reset atma problemi zaman zaman bende de mevcuttu. Orijinal şarj aleti ile şarj ettim. Güncelleme sonrası reset atmadı. Umarım bu güncelleme ile sorun çözülmüştür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ByArnold B kullanıcısına yanıt

Bu telefonu niye aldım bilmiyorum gerçekten son zamanlarda canımı sıkmaya başladı, smart olmayan eski televizyona type-c to hdmi kablo ile bağlayayım dedim telefonda mhl desteği yokmuş diye görüntü alamadım, android boxa veya diğer tvye kablosuz görüntü aktarıyorum 3-4 dakikada bir görüntü donuyor ve en az 30-40 saniye düzelmiyor, dosya yöneticisi ne işe yarıyor anlamadım uygulamaların klasörleri yok vs. şimdi satsam satılmaz ölü fiyat verirler ancak, yeni düzgün bir telefon almak için üstüne en az 4-5K para eklemem lazım, fiyatlar uçtu, keşke bunu aldığım zaman yerine A52 alsaydım bu kadar sorun yaşamazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdic -- 28 Kasım 2022; 10:10:19 >
  • asdic A kullanıcısına yanıt

Ekran yansıtmada donma problemi yaşıyorsanız kullandığınız wifi ağını da kontrol etmenizi öneririm çünkü 5den fazla televizyonda görüntü yansıttım hiçbirinde problem yaşamadım sadece interneti yoğun kullandığım vakitlerde donma problemi yaşadım ki bu da wifi kaynaklı bir problemdi

Dosya yöneticisi kısmına gelirsek de normal dosya yöneticilerinden çok bir farkı yok ama eğer ki beğenmediyseniz google play store da çok fazla alternatifi var

• Güncelleme ile değişen birşey yok. Yine reboot problemi devam ediyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PislickB3 P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bir bakayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam güncelleme yaptım,orjinal şarj fişi ve kablosu ile deneme yaptım,sonuç yine değişmedi..kapatıp açtı. M.h. düzelecek dedi ama bende bir değişiklik olmadı

• Goodle güncellemesi ile düzelmez zaten. 1 yıldır resmi forumlarında yazıyor. Düzeltecek düzeltirdi bu saate.

• Arkadaşlar tesadüfen bir şey denedim ve bugün 8. gün olmasına rağmen reboot sorunu yaşamadım. Telefonu hergün gece uyumadan önce şarja takıyordum sabah baktığımda mutlaka yeniden başlamış oluyordu. Önceki pazar pili 0 olup otomatik kapanıp tekrar açılamayıncaya kadar kullandım telefonu ve o şekilde şarja taktım, pil %15'i geçince tekrar başlattım şarjda bıraktım sabah baktığımda reboot olmamıştı ve o günden beri reboot sorunu yaşamıyorum. Belki tesadüftür, belki sorun çözülmüştür kesin bir şey diyemeyeceğim isterseniz bir deneyin.

son güncelleme ile sorun düzelecek demişlerdi. ben bir kere denedim,sorun düzelmediği için farklı kablo kullanmaya devam ediyorum. benim daha önce pili bitip,kapanmıştı. akşam tekrar denerim.

sizin adınıza sevindim.

• Merhabalar. Bugün youtube app'de bir sorun yaşıyorum. Uygulamayı açtığımda 10-30 saniye içinde kendi kendine kapanıyor hata vermeden. Aynı sorun sizlerde de var mı şu anda?

• cihanbaris kullanıcısına yanıt
    Playstore dan indirdiğim uygulamaya ile baktım şuan YouTube a sorun kapanma yok.

• 2 gün önce yapılan güncellemeyi kaldırdım. Su anda bir sorun yok. Bakalim.

• merhaba. ben telefonu bluetooth ile ses bombası yada radyoya bağlayıp müzk dinlerken donmalar oluyor. mesafe yakın bile olsa arada donuyor, ses gidip geliyor. çok kısa anlık. bluetoth kulaklık ile her gün saatler müzik dinlerim, hiç sorun yaşamam. araçta yada evde cihazlara bağlanınca sorun oluyor. sebebi ne olabilir?

bilgisi olan var mı?

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    3. haftaya girdim telefonda sorun yok, reset atma olayı tamamen çözüldü sanırım.

ben kabloyu bulamadım, test etme imkanım olmadı.

sorun düzeldiyse bira an evvel kabloyu bulup, normale dönelim. teşekkürler.

dün yazdığım Bleutooth ile ilgili sorun sizde oluyor mu?

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Bluetooth ile hiç sorun yaşamadım ama sadece kablosuz kulaklık ile denedim başka bir harici aygıt bağlamadım.

kulaklıkta benim de sorunum yok. cevap için teşekkürler.

• Dostlar bu telefonda konuşurken arama geldiğini görmek için hangi ayarları yapmak gerekiyor. Bulamadım. Arayan meşgul olduğunu söyleyip mesaj atıyor.

• Bildiğim kadarıyla hat ayarlarından açman gerekiyor. Ben Türk Telekom kullanıyorum ayarların içinden çağrı bekletmeyi aktif ettim ve telefonumda da kendiliğinden aktif oldu

Oneplus Nord N10 5G

• OnePlus global ile reboot sorunu üzerine yazisiyoruz. Benden format atmami, eger duzelmezse kayit almami (servis kodu gibi bir kod ile telefonu izleme ve kaydetme - Log files) Format ile çözülmedi. Telefonu izlemeyi açıp akşam şarja taktım. Sabah kalktığımda resetlenmisti. Dosyalari OnePlus global 'e gönderdim. İncelemek icin gerekli birime aktardık dediler. Cevap bekliyorum. Bu sorunun neden kaynaklandığı kodlar ile o dosyada vardır büyük ihtimalle. İnceleyip dönüş yapmalarını bekliyorum. Sizlerin de bilgisi olsun.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.