Şimdi Ara

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.237
Cevap
48
Favori
197.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aydın_m

oneplus turkey
    OnePlus cihazlarda MSM Tool Kullanımı - OnePlus Turkey
    https://oneplusturkey.club/msm-tool

Burayı bir inceleyin 9.9 MSM versiyonu bulamayabilirsiniz ama şöyle yapabilirsiniz mesela MSM ile daha önceki herhangi bir versiyona dönün daha sonra 8.13 veya 9.9 güncelleme paketini indirip normal telefona atıp ota dan güncelliyormuş gibi gunceleyin

Güncelleme paketlerini ota üzerinden mi indiririm hocam ? Veya oxygen updater ile mi ? Şu an 11.0.7.9 iniyor bu sürüm nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shunter -- 6 Eylül 2021; 10:44:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• shunter kullanıcısına yanıt

Oralardan en son güncelleme paketini indirebilirsiniz. Nette aratın bulursunuz ben bursam link atarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oralardan en son güncelleme paketini indirebilirsiniz. Nette aratın bulursunuz ben bursam link atarım

Şu an 11.0.7.9 iniyor hocam bu sürümde kalmak nasıl olur ?

• Bence bir kaç gün kullanın sıkıntı yoksa devam edersiniz güncellemeyin telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydın_m -- 6 Eylül 2021; 11:2:43 >
  • quote:

Bence bir kaç gün kullanın sıkıntı yoksa devam edersiniz güncellemeyin telefonu

tamam hocam yanlız msm tool hata veriyor bu sürümde unsupported target diye . Şimdi diğer sürümü indiriyorum 11.0.0.0

Başka usb portuna taktım şimdi yüklüyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shunter -- 6 Eylül 2021; 11:19:38 >
  • Arkadaşlar arama ve SMS uygulaması olarak oneplusın kendi uygulamalarını kullanma imkanı var mı?

• shunter kullanıcısına yanıt

Evet var tabiki ben kullanıyorum APK olarak indirip kurabilirsiniz

• Şu telefonun en kotu özelliği sanırım kılıf bulamamak

S22 ultra bekliyorum ama 8t den oldukça memnunum.

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt

Maalesef Türkiye'de bulmak zor ama Aliexpress de çok çeşit var ben oradan aldım

• quote:

Maalesef Türkiye'de bulmak zor ama Aliexpress de çok çeşit var ben oradan aldım

10 15 gun beklemeleri kötü onların da. Yoksa en güzel seçenek o sanırım

• Arkadaşlar 8t mi yoksa 9r mi almak mantıklı. Yeni alcam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

Arkadaşlar 8t mi yoksa 9r mi almak mantıklı. Yeni alcam

8t tavsiye ederim, sd870 te hafif isinma problemi var, daha geniş rom yelpazesi ve tip olarak 8t daha iyi (bence) tercih sizin bence aradaki fiyat farkina degmez ahmet mardin ön siparişli kampanya yapti 4250 tl ye 12/256 veriyordu bence cok iyi fiyat almayi dusunenler icin oneririm

• Arkadaslar 2 kusur aydır 8t ciyim..farkediyorum ki bazen sarja taktigimda warp sarj yaziyor.kalan dakika 47 gosterdiginde %47 sarjim vardi...cikardim sarji ters cevirip taktim bu sefer 29 dk ya düştü.varmi boyle seylee yasayan?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

Şu telefonun en kotu özelliği sanırım kılıf bulamamak

S22 ultra bekliyorum ama 8t den oldukça memnunum.

Hocam kılıf nasıl yok? Bir sürü yerde var.

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]
    ★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]gittigidiyor
    Oneplus 8t - GittiGidiyor
    https://www.gittigidiyor.com/arama/?k=OnePlus+8T

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]trendyol.com
    Microcase Oneplus 8t Leather Tpu Silikon Kılıf - Siyah Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/microcase/oneplus-8t-leather-tpu-silikon-kilif-siyah-p-75799941

• komedi6 K kullanıcısına yanıt
    Bitti o kampanya hocam

• Mrb. Bugün Vodafone'ndan Turkcell'e geçiş yaptım. Dijital Operatör uygulamasına kayıt olmak istiyorum fakat Onay kodu gelmiyor.

• vanpılas V kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum bir problem yaşamadım. Çift hat kullanıyorsan diğerini iptal ederek dene belki yararı olur.

• Mysal kullanıcısına yanıt

Hattı yeni taktığım içn oldu sanırım 1-2 saat sonra kendine geldi :) Bu arada şebeke sorunu Turkcell'de de yok. Ana sayfadaki şebeke problemi ile ilgili bölümü Turkcell - şebeke sorunu yaşamıyor olarak değiştirebilirsin hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vanpılas -- 10 Eylül 2021; 15:50:22 >
  • Schrodingers cat S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam kamera konusuyla ilgili kendi fikirlerimi beyan etmek istedim. Öncelikle daha önce uzun bir süre oneplus 7 kullandım. Bu cihazda olan sensör ile oneplus 7 de ki sensör aynı olmasına rağmen fotoğrafların bir biriyle alakası yok. Oneplus 7 daha yumuşak ve sarı-kırmızı renk tonlarında sahipken bu cihaz her şeyi çok doğal gösteriyor. Tam olduğu gibi. İPhone 11 de böyleydi fotoğraf konusunda fark göremedim ama video da bariz ip11 önde. Bu cihazda video da gece modu özelliği eklenmiş çok hoşuma gitti baya baya iyi iş çıkarmışlar. Geniş açı gece çekimi özelliği de çok iyi düşünülmüş. Böyle detayları seviyor ekte çekmiş olduğum fotoğrafları iletiyorum

Geniş açı gece modu :★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]

Normal açı gece modu :
    ★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]

• Arkadaşlar merhaba telefondan televizyona yansıma yapmak için özellikle ne kullanıyorsunuz öneriniz varmı kaliteli bir görüntü için.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.