Şimdi Ara

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU] (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.237
Cevap
48
Favori
197.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun hocam ☺️ tekrardan aramıza hoşgeldin 🙋🏻‍♂️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALBAY kullanıcısına yanıt

Bende kb2003 modelini kullanıyorum bende hiç şebeke problemi yaşamadım herhalde belli bir seride oldu bu problem. Son güncellemeyi yapan bir çok kişi şarjdan şikayetçi o yüzden ben yapmadim 9.9 ile devam ediyorum ama şarj yönünden en güzel sürüm 8.13 olan sürümdü ilk fırsatta bu sürüme geri döneceğim 12 çıkana kadar kalacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydın_m

Bende kb2003 modelini kullanıyorum bende hiç şebeke problemi yaşamadım herhalde belli bir seride oldu bu problem. Son güncellemeyi yapan bir çok kişi şarjdan şikayetçi o yüzden ben yapmadim 9.9 ile devam ediyorum ama şarj yönünden en güzel sürüm 8.13 olan sürümdü ilk fırsatta bu sürüme geri döneceğim 12 çıkana kadar kalacağım.

@Mysal eyvallah hocam teşekkürler.

Hocam wifide kullanıyorum. 95 e indi şarj ve 50 dakika ekran süresi verdi. Parlaklık ortada. Tasarruf vs kapalı.

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]

S20 ye ne kadar istiyorsun hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami5357

S20 ye ne kadar istiyorsun hocam.

S20 FE ye 4900 yazıcam hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 15 Eylül 2021; 23:8:8 >
    Hayırlı olsun hocam. Bir de 8T için Ahmet Mardin isimli arkadaşdan fiyat almak istiyorum ama Facebook dışında nasıl iletişime geçebilirim acaba kendisiyle

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami5357

Hayırlı olsun hocam. Bir de 8T için Ahmet Mardin isimli arkadaşdan fiyat almak istiyorum ama Facebook dışında nasıl iletişime geçebilirim acaba kendisiyle

Ben ondan aldım zaten. Facede whatsapp linki var. Ordan yazışıyor.

• 11.0.10.10.KB05AA sürümü KB2000 cihazda gmail senkronizasyon problemi baş gösterdi. Kesinlikle yapmıyor
    Ta ki Facebook uygulamasini acana kadar.
    Facebook u açınca Gmail bildirimleri geliyor.

• Mcolak01 M kullanıcısına yanıt

hocam dex modu nerede acaba ben bulamadım

• Ahmet Mardin’den kampanyadan 8T 12/256 alanlar Factory reset yapınca imei gidiyor mu ? Whatsapp’den sordum ama yurtdışındaymış. Otomatik mesaj olarak geri dönüş yapıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Ahmet Mardin’den kampanyadan 8T 12/256 alanlar Factory reset yapınca imei gidiyor mu ? Whatsapp’den sordum ama yurtdışındaymış. Otomatik mesaj olarak geri dönüş yapıldı.

Oneplusların hiçbirinde format atınca imei gitmez diye biliyorum. Hatta ilk 8t mi satmadan önce formatlayıp vermiştim.

Çok teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Han_zade kullanıcısına yanıt

Gelistirici seceneklerinde var hocam masaüstünü zorunlu kıl ve üstünde ki iki secenegi actin mi dex modu açılmış olur.

• color os 12 tanıtılmış. oneplus cihazlara türkçe dil desteği gelir mi acaba?

https://www.donanimhaber.com/coloros-12-tanitildi-iste-guncellenecek-oppo-ve-oneplus-cihazlar--139080

• Arkadaşlar yüklü gelen arama uygulamasını sevmiyorsanız aşağıdaki uygulamayı mutlaka deneyin derim. Bana dua edersiniz. Herşeyini özelleştirebilirsiniz. Ses kayıt da yapıyor.

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]
    ★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]play.google.com
    True Phone Dialer & Contacts - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hb.dialer.free

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 17 Eylül 2021; 13:37:46 >
  • CXath1 C kullanıcısına yanıt

Gelmez büyük ihtimal çünkü OnePlus çin versiyonları için coloros a geçiş yapıyor diğer versiyonlar oos ile devam edecek o yüzden sadece çin ve ingilizce dil seçeneği olacak deniyor.

• CXath1 C kullanıcısına yanıt

Bende geleceğini düşünmüyorum hocam. Color Os Hydrogen Os yerine sunulacak. Hydrogen Os'ta da Türkçe dil desteği bulunmuyordu. Fakat Oneplus ve Oppo'nun yazılım kısmını birleştirmesinden dolayı bir kıyak geçerlerde Oxygen Os ile beraber Color Os'u da global olarak sunuyoruz derlerse o zaman dil desteği gelebilir. Ufak bir ihtimal fakat keşke bu şekilde bir yol izleselerde Color Os gibi bir alternatifimiz olsa. Betasını bir süre kullandım telefonumda. Görsel ve işlevsel olarak çok iyi görünüyordu Color Os.

• ★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]

Şundan 1 tane 100w bir tane de 60w alıyorum arkadaşlar. Niyeyse 9 kuruşa düşmüş diyor bende. Sadece kargo ödeyeceğim. Ne diyosunuz dolandırıcı değil değil mi?

Edit. Bonus olduğu için 1 tane alabiliyormuşuz. 100w 1 metre alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 17 Eylül 2021; 15:19:35 >

Ben kullanıyorum, memnunum. Fakat ses kaydı yapmıyor. Sadece kendi sesinizi kayıt yapıyor. Karşı tarafın yok. Sanırım Google android 10 ile ses kayıtlarını kaldırdı.

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.