Şimdi Ara

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.237
Cevap
48
Favori
197.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kızın adı gortce

Arkadaşlar merhaba telefondan televizyona yansıma yapmak için özellikle ne kullanıyorsunuz öneriniz varmı kaliteli bir görüntü için.

Ben herhangi bir uygulama kullanmıyorum ama LG smart TV'ye ekran yayını yaptığım zaman görüntü bu hale geliyor ve hiçbir şekilde telefonun ekranını Tv'de göremiyorum. Bu şekilde bağlantı kurduğumda ses konusunda sıkıntı yok gayet güzel aktarıyor ancak ekran resimdeki gibi. Bunun gibi bir sorunla karşılaşıp çözen arkadaşların önerilerine açığım

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar herkese merhaba benim 4 bin TL civarı bütçem var malum sarı sitede tr garantili 7t var 3900-4 bu civarı bir de imei atılmış 8t Ler var onalrda 5 kusur oyun oynayan birisi pek değilim daha önce one plus 5t kullandığım için arayüzü akıcılık çok iyiydi . Aranızda 7t ve 8t kullanmış olan varsa biraz daha bekleyip 8t kayıtsız almak mı 7t kayıtlı mi almak tercihiniz olurdu ?

• Arkadaşlar selamlar acayip cahilim tel konusunda,

Bu telefonu almayı düşünüyorum.

Telefonu temin etme yollarını bana özelden yazarsanız sevinirim. Malum sarı siteler falan bunların hiçbirini bilmiyorum.

Bir de bu FB gruplarındaki "ÇİFT HAT KAYITLI" ne demek? Yani tel gelince imei kayıt falan hiç uğraşmadan kullanabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechatengu -- 12 Eylül 2021; 3:36:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emri_bil_maruf

Ben herhangi bir uygulama kullanmıyorum ama LG smart TV'ye ekran yayını yaptığım zaman görüntü bu hale geliyor ve hiçbir şekilde telefonun ekranını Tv'de göremiyorum. Bu şekilde bağlantı kurduğumda ses konusunda sıkıntı yok gayet güzel aktarıyor ancak ekran resimdeki gibi. Bunun gibi bir sorunla karşılaşıp çözen arkadaşların önerilerine açığım

Alıntıları Göster

Hocam dex modu açmışsın geliştirici seçeneklerinde masaüstünü zorunluluk ayarı var onu ve onun üstündeki iki ayarı kapat duzelir

• ★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]

Arkadaşlar bende 8T kb2003 var resimdeki cihazla telefona klavye ve mouse bağlamak istiyorum ama olmuyor 8T kb2003 telefonu olup klavye mouse bağlayabilen varmi

• Mcolak01 M kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam. Sorun sayenizde çözüldü

• quote:

Orijinalden alıntı: emri_bil_maruf

Çok teşekkür ederim hocam. Sorun sayenizde çözüldü

Sende saol hocam

• merhaba, Ahmet Mardin den ön sipariş ile aldığım oneplus 8t telefonumu teslim aldım. İlk görüşüm telefon çok iyi. kamera ile ilgili biri değilim ama bence çok iyi.

telefonda ekran testi vs yapmak istiyorum ama *# li numaraları arayınca ayar menüleri açılmıyor. bu neden olabilir ? telefonun daha kurulumunu tamamladım ve hat takmadım.

birde telefon açılmış geldiğinden içine casus yazılım vb yükleyebilirler, olmazda içime sinmedi. fabrika ayarlarına döndüreceğim.

yeni telefon için önerisi olan, şunu yap şunu dene diye tecrübenizi aktarırsanız sevinirim.

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam ne kadara aldınız 256 olan model değil mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mami5357 kullanıcısına yanıt

256 lık 4250 idi, 500 kapora yollamıştım. telefon gelecekken dolar biraz arttı 3800 daha yolladım 4300 e geldi.

Hocam ben de almayı düşünüyorum fakat Facebook yok bende bu arkadaş ile nasıl bağlantı kurabilirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hayırlı olsun, imei gitme problemi yok. Gönül rahatlığı ile nasıl isterseniz format atabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mysal

Hayırlı olsun, imei gitme problemi yok. Gönül rahatlığı ile nasıl isterseniz format atabilirsiniz.

fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kurdum.

telefonun versiyonu 11.0.7.10KB05AA

yeni versiyon var 11.0.10.10.KB05AA

buna yükseltiyim mi, hata vs var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Musty3535123

fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kurdum.

telefonun versiyonu 11.0.7.10KB05AA

yeni versiyon var 11.0.10.10.KB05AA

buna yükseltiyim mi, hata vs var mı ?

Alıntıları Göster
    Son sürüm batarya konusunda sıkıntılı hocam tavsiye etmem. Ben yuklemistim geri döndüm eskiye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Son sürüm batarya konusunda sıkıntılı hocam tavsiye etmem. Ben yuklemistim geri döndüm eskiye.

Alıntıları Göster

bilgi için teşekkür ederim. yüklemeye gerek yok o zaman. emektar mi6 kaç senelik, onda bile sıkıntı çekmiyordum, bu sürüm bana hayli hayli yeter.

peki otomatik yükleme yapmaz heralde, varsa kapatmak için ayar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Musty3535123

bilgi için teşekkür ederim. yüklemeye gerek yok o zaman. emektar mi6 kaç senelik, onda bile sıkıntı çekmiyordum, bu sürüm bana hayli hayli yeter.

peki otomatik yükleme yapmaz heralde, varsa kapatmak için ayar mı ?

Alıntıları Göster
    Yapmıyor evet otomatik yükleme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tekrar kb2003 model ile aranızdayım. S20 fe almıştım sıfır onu satıcam. Son güncelleme gelmiş ne diyorsunuz yapayım mı?

• 11.0.10.10.KB05AA kb2000 cihazıma yükledim batarya performansıni çok beğendim.

• ALBAY kullanıcısına yanıt

Hocam siz 8t den S20 ye geçmişiniz şimdi tekrar 8t almışsınız beğenmediniz mi S20 yi ikisi arasında 8t daha mı iyi size göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydın_m

Hocam siz 8t den S20 ye geçmişiniz şimdi tekrar 8t almışsınız beğenmediniz mi S20 yi ikisi arasında 8t daha mı iyi size göre.

Aynen hocam geri 8t aldım. Beğenmemek değil aslında. Hızlı şarjı çok aradım bir de ekran kalitesi olarak kesinlikle 8t önde. Tasarım ve kamera olarak s20fe önde. S20fe arayan varsa satayım daha 1 aylık cihaz. ★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU] 

Bu arada ben de güncellemeyi yaptım batarya gayet güzel gidiyor bi sıkıntı göremedim. Israrla kb2003 modelini aldım. Millet şebeke sorunu felan diyor ama alakası yok.

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.