Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmei klonu gübi bir durım değil.ilk öyle düşündüm ben de ya donanım araızası var şuan ya da bir uygulama vs bu kadar zarar verdi telefona. Bu sorun patlak verdiğinde Android 11 de idim. Bu sorunun son süreçlerine doğru telefon ara ara kapanmakta idi. Android 10 temiz kurulum yaptım sorun düzeldi. Kapanmakta kesildi.şimdi yukarıdaki arkadaşın demesi üzerine yeniden 11 geçtim. Yine telefonda ara ara kapanmalar başladı. Sorun her ne ise telefonda andorid 11 de telefonu daha sıkıntılı hale getiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun imeiler ve anabant sürümü bilinmiyor yazıyor telefonda ve telefon ağlar arama vs çalışmıyor haliyle wifi ile telefonu kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain1905

Sorun imeiler ve anabant sürümü bilinmiyor yazıyor telefonda ve telefon ağlar arama vs çalışmıyor haliyle wifi ile telefonu kullanıyorum

Android 11 neredeyse kusursuz çalışmakta. Aylardır kullanmaktayım.

Android 11 kurduktan sonra cihazı sıfırladınız mı.

Imei repair işlemi yapıldı mı

• Arkadaşlar bu telefona bu para verilir mi? Oppo Reno 3 Pro almayı düşünüyorum ama herkes OnePlus için muhteşem diyor. Olumlu ve olumsuz yanları nelerdir?
  • Oneplus 8 pro almayi dusunuyorum aklimi kurcalayan birkac soru var cevaplariniza ihtiyacim olacak

1) imei olayi dusunduruyor ileride bana sıkıntı yaratir mi
    2) yedek parca ve aksesuar anlaminda sıkıntı yasarmiyim
    3) hat tak kullan tarzında mı

• cgurcan C kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler, fakat dediklerini yapıyorum ama güncelleme görünmüyor ısrarla. Telefona indiriyorum güncelleme görünmüyor bir şekilde 😔
  • Bence artık bu telefon alınmaz. Yeşil ekran sorunu ne kadar inkar edilse de hepsinde var. Bataryası günü zar zor çıkarıyor. Ekran aşırı dar uzun, kumanda gibi.

Olumlu tarafları hızı akıcılığı güncellemeleri hızlı alması. İmei uçmaması. Ne yaparsan yap imei gitmez. Hattını tak kullan.

Benim satmadan evvel yaşadığım enteresan bir sorun EBA uygulamasında ekranın ne yaparsam yapayım dikey konuma geçmemesi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: U39770434

Bence artık bu telefon alınmaz. Yeşil ekran sorunu ne kadar inkar edilse de hepsinde var. Bataryası günü zar zor çıkarıyor. Ekran aşırı dar uzun, kumanda gibi.

Olumlu tarafları hızı akıcılığı güncellemeleri hızlı alması. İmei uçmaması. Ne yaparsan yap imei gitmez. Hattını tak kullan.

Benim satmadan evvel yaşadığım enteresan bir sorun EBA uygulamasında ekranın ne yaparsam yapayım dikey konuma geçmemesi oldu.

Hocam selamlar, bende eba dan muzdaribim;ama uygulama kaynaklı zannediyordum. İnce uzun ve kavisli ekran tasarımını bende sevmiyorum. Daha geniş olmasını isterdim ama batarya konusuna katılmıyorum. Şu anda pil performansından çok memnunum ( Android 10 da yım) ayrıca çok bakmama rağmen yeşil ekran sorunu da yok, tabi yeni alacaklar için yeni işlemcili telefonlar daha mantıklı olabilir ama piyasada kısmen sorunsuz telefonlardan biri hala...

• 44 plaka kullanıcısına yanıt

Selamlar bende S10+ aldım memnunum 9 pro yu bekliyorum hala bence en iyi cihazlardan biri 8 pro olmadı tekrar 8 pro alacam

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Selamlar bende S10+ aldım memnunum 9 pro yu bekliyorum hala bence en iyi cihazlardan biri 8 pro olmadı tekrar 8 pro alacam

Hocam çok hızlısın maşallah :) hayırlı olsun

• 44 plaka kullanıcısına yanıt

Sağol hocam biraz öyle oldu 1 yıl içinde bu 6. Telefonum oldu bundan baya memnunum ama hemen değiştireceğini sanmıyorum Oneplus 9 Pro gelsinde ona göre karar vereceğim yoksa 8 Pro alıp devam edeceğim.

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt

6 bin - 6 bin 500 bandında rakipsiz efsane cihaz. O fiyatlara 12/256 sıfırı alınabiliyor şu anda. Bu arada ses performansında 11 pro maxten üstün olduğunu söylemeyi unutmuştum.

Bendeki şöyle bir sorundu. 10 günde 700 lira zararına sattım:

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

• Evet o fiyat aralığında daha iyi bir cihaz yok ben bile S10 Plus aldım 5 bin küsüre geldi tabi TR garantili dediğim gibi ben 9 pro bekliyorum yoksa tekrar 8 pro alırım bu görselini koyduğunuz yeşil ekran sorunu ile benim 8 pro da karşılaşmamıştım benim cihaz in 2023 mavi renk 12 256 idi

• quote:

Orijinalden alıntı: Yirmi dört

Herkese Merhaba. Oneplus Galeriden silinen fotoğraf, Google fotoğraflardan silinmiyor, hem galeriden hem Google fotoğraflardan silmem gerekiyor, çözümü var mı acaba?

?

• quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

Oneplus 8 pro almayi dusunuyorum aklimi kurcalayan birkac soru var cevaplariniza ihtiyacim olacak

1) imei olayi dusunduruyor ileride bana sıkıntı yaratir mi
    2) yedek parca ve aksesuar anlaminda sıkıntı yasarmiyim
    3) hat tak kullan tarzında mı

1) Imei konusunda piyasadaki en iyi telefon diyebilirim. Diğer telefonlar gibi üreticiye istek gönder, bootloader aç, kayıt yap falan derdi. Yok. Bağla bilgisayara 2 dakikada imei repair yaparsın.

2) Yedek parça sıkıntısı olabilir. Aksesuar anlamında idare eder. Aliexpress gibi yerlerde çokça bulunuyor.

3) Evet, hattı tak kullan.

• OP8 için a10 hala devam ediyor musunuz ?

Yoksa a11 yükleyelim mi ?

• Arkadaşlar selam, 8t 12/256 ile 8 pro 8/128 arasında kaldım.Neredeyse ikiside aynı fiyat daha önce hiç kavisli ekran kullanmadım 8 pro nasıl olur pek fikrim yok açıkcası.Ek olarak bu yeşil ekran sorunu hala devam ediyormu? Veya bu sorunu şuan yaşayan kişiler varmı merak ettim.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain1905

Sorun imeiler ve anabant sürümü bilinmiyor yazıyor telefonda ve telefon ağlar arama vs çalışmıyor haliyle wifi ile telefonu kullanıyorum

Bu hususta güvenilir ve işin uzmanı önerebileceğiniz bir tamir/servis var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yirmi dört

?

Alıntıları Göster

Google fotoğraflardan ayrıca silmeniz lazım. Google fotoğraflar uygulamasının amacı da o zaten.

• kemalboran kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, Xiaomi de galeriden silince Google fotoğraflardan da siliniyor, Oneplus ta olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.