Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. 8 pro da telefonla konuşurken şebeke interneti ile WhatsApp yada başka bir uygulama ile internete girilmiyor. Neden acaba?
  • OnePlus 8'de de Veri kartını 2.hat yapınca 5G ayarları görünmeye başlıyor, en azından benim cihaz da böyle, şimdi 2.hat da Volte ibaresi çıkıyor mu diye denerken tesadüfen farkettim bunu, bu da ilginçmiş...
  • edacsac kullanıcısına yanıt
    Bende de tam tersi oluyor veri kartını 1 yapınca 5g ayarları var . 2 yapınca yok.
  • Arkadaşlar 8 pro kullananlar telefonu daha iyi hale getirmek için ne yapıyorlar hangi uygulamaları kullanıyorlar.
    Mesela kamera için Gcam mi kullaniyor sunuz
    Yada şarj için grefity mi ne o uygulamayı mi indirdiniz ?
    Arama kaydetme özelliği için ekstra program mi yuklediniz ?
  • Hayırlı Cumalar Olsun,

OnePlus 8 Pro da BETA5 kullanan var mı ?

• Evet hocam, neredeyse çıktığı günden beri kullanıyorum. Bir sorunla karşılamadım şimdilik.

• Huawei P30 pro dan , mate xs geçtim sarmadı , tablet almak daha mantıklı , katla koy cebe sığmaz bir cihaz . Mate xs verip ,one plus 8 proyu bir süre denemeye karar verdim ... Forumda 1 den son sayfaya kadar sorunlara bir göz attım , garantili 256 lık modelini aldım ve kullanmaya başladım . 1 ay oldu olmadı alalı . Çok şükür herhangi bir sorunla karşılaşmadım, tüm ayarlarını en pil harcayan durumlara ayarlayıp pubg mobile da 5 saat oyun oynadım ,biraz ısınma hariç hiç bir kasma yada sıkıntı yaşamadım . yeşillik vs. Gibi sorunları yok varsa ben görmüyorum umrumda değil . Ekran gayet iyi ,video izlemek zevk , kamera normal bir kullanıcıyı fazlasıyla tatmin eder (Huawei p40,mate 40 kamera da tek geçerim ) ekran korumasını modele göre printer dan kesiyorlar anında uygulama yapıyorlar ,öyle hallettim ,kılıfı N11 den aldım yanları full açık ,yanlızca köşeleri kapatan bir kılıf 40 TL.verdim 12 saatte kapıya geldi 👍 ben cihazı sorunsuz ,severek kullanıyorum ,şarjı tüm gün gidiyor ,bitse umrum değil yarım saatte kalanı Fuller . Ben telefondan anlamam alır kullanırım diyenler için en basit yorumlarımı yaptım .P50 çıkana kadar bu cihazı kullanmaya karar verdim ,cihaz bence gayet başarılı ,birkaç güncelleme ile çok daha iyi hale gelecektir .

• cgurcan C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Oneplus ta çok yeniyim,nasıl yükleme yapıyoruz çözemedim . biraz bilgi alabilir miyim
  • dokunma49 D kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucu nereden temin ettiniz ve nasıl memnun musunuz ?
    Kılıf görsel atma şansınız var mı ?
  • Ana ekranda saatin yanındaki hava durumu kendini guncellemiyor artık günlerdir ayniseyi gösteriyor kaldırdım widgeti tekrar koydum yine aynı ama hava durumuna tıklayınca güncel değeri gösteriyor neden olabilir ?
  • ismaill07 İ kullanıcısına yanıt
    İstanbul da yaşıyorum , ben bütün cihazlara printer kesim yaptırdım şu ana kadar ve epey memnunum
    .kılıf linkini atayım isterseniz oradan görün .

https://m.n11.com/microcase-oneplus-8-pro-frameless-serisi-rubber-kilif-P439517474

Hava durumu konum izni verilmiş mi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mysal kullanıcısına yanıt

8T'de yaşadığım hareketli konum problemi ;

bu konuyu geçen şehirler arası seyahatimde denedim. Böyle bir problem var, whatsappdan mı kaynaklandı yoksa sistemsel bir hata mı bilmiyorum.

Problem şöyle oluşuyor;

Birine whatsappdan hareketli konum gönderiyorsunuz. yaklaşık 1 saat veya 45 dakika konumu normal birşekilde gösteriyor fakat sonrasında konum gönderdiğiniz kişide konum güncelleme yapmıyor. Sistem pil tasarrufunda değil.

Bunun için ne yapmak gerekir? Alternatif olarak google haritalarda konum veya anlık güzergah paylaşmayı kullanabilirsiniz. Şu an bunun nasıl aşılacağını araştırmaktayım. Kısa vadede telefona format atarak çözülüp çözülmeyeceğini deneyeceğim.

Sizlerde böyle bir problem var mı, deneyen oldu mu hiç?

• Mysal kullanıcısına yanıt

Hocam WhatsApp uygulamasının pil ayarını optimize etme seçerel denediniz mi? Sadece bir tahmin aklıma başka birşey gelmedi.

• Hocam denedim biraz daha ayrıntılı bakıyorum. Şimdi şöyle Google haritalar hemen güncellerken whatsapp 30 saniye gibi bir sürede güncelleme yapıyor. Sanki whatsapp businnes de geç güncelleme yapıyor.

@gs01

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysal -- 31 Ocak 2021; 23:40:34 >
  • ZENGIN kullanıcısına yanıt
    Verdim yine düzelmedi widget hatalı hep aynı üstüne basıp hava durumu uygulamasına girince herşey güncel .
  • dokunma49 D kullanıcısına yanıt
    Gördüm ama çok ince koruması zayıf algısı oluşturdu bende . Sizce nasıl ?
  • köşeler sert sağlam slikon , darbelere dayanaklı ben şuan memnunum

Vidgeti kaldırıp yeniden koyun ekrana hocam. Başka bir şey gelmiyor aklıma.

• ZENGIN kullanıcısına yanıt
    Yaptım onu hatta kaldırıp başkasını koydum hep aynı değer kalıyor . Güncelleme geldi diyorlar bana gelmedi o gelse belki düzelir
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.