Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Bayağı durgun forum bu aralar 😊

Ne zaman hareketli oldu ki 

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Ilk zamanlarda baya haraketli idi ama şimdilerde pek birşey yok fiyatlarda daha uygun oldu yurtdışı olarak
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Fiyatların uygun olduğu falan yok hocam. Bizim insanımız her zaman olduğu gibi fırsatçılık peşinde. Dolar 5 kuruş artınca bile fiyatlarına yansıtanlar, neredeyse 1 TL düşen dolar karşısında kör ve sağır taklidi yapıyorlar. Face de Çin Pazarı telefon grubunda paylaşmak istedim bu düşüncelerimi, yayinlamadilar bile gönderimi... Varın gerisini siz düşünün...
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsun hocam yanlız benim aldığım dönemde daha pahalı idi gene ona nazaran ufak düşüşler gerçekleşmiş bunu demek istedim ben o zaman yüksek fiyat ödemiştim 34900 tayland bahtı para vermiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Ne zaman hareketli oldu ki 

Alıntıları Göster

Sen de haklısın hocam 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Fiyatların uygun olduğu falan yok hocam. Bizim insanımız her zaman olduğu gibi fırsatçılık peşinde. Dolar 5 kuruş artınca bile fiyatlarına yansıtanlar, neredeyse 1 TL düşen dolar karşısında kör ve sağır taklidi yapıyorlar. Face de Çin Pazarı telefon grubunda paylaşmak istedim bu düşüncelerimi, yayinlamadilar bile gönderimi... Varın gerisini siz düşünün...

Katılıyorum, yurt dışı fiyatları çok az düştü; hepsiburada ve trendyol da satışa çıkmış: 256 gb pro 10.749.. İlk çıktığında da sanki bu fiyatlardaydı

Aynen öyle hocam. Satıcılar maalesef çok insafsız davranıyor...
  • Cihazın hoparlör i patladı Ankara'da servis varmı bildiğiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: cagri065

Cihazın hoparlör i patladı Ankara'da servis varmı bildiğiniz

Geçmiş olsun, durduk yere mi oldu hocam

• Yok hocam benim hatan

• quote:

Yok hocam benim hatan

Nasıl oldu ki

• Kolonya ile temizledim iki saat sonra hava tuttum haporler cizirtilar gelip çalışmamaya başladı

• Android 11 de surekli gmaile vs sekronizasyon yapıyor bu senkronizasyonu nereden kapatacağız?

• quote:

Kolonya ile temizledim iki saat sonra hava tuttum haporler cizirtilar gelip çalışmamaya başladı

Bende bu pandemiden beri kağıt mendile kolonya döküp temizliyordum. Bazen bende abartıyorum

• Yapma hocam ben hata yaptım

• Ben de ıslak mendille temizlerim hep telefonları. Şükür bugüne kadar bi?ey olmadı :)
  • quote:

Ben de ıslak mendille temizlerim hep telefonları. Şükür bugüne kadar bi?ey olmadı :)

Hocam nasılsın, bende 2 haftadır kolonya ile temizlemeyi bıraktım;sebebbi de yavaş yavaş kırılmaz camı yerinden çıkartıyordu galiba. Hele ki şu hoparlör ü de duydum ki artık bende ıslak mendille temizlerim 

Iyiyim hocam siz nasılsınız? Valla bi şekilde temizlenecek bu meretler :) bi de suya toza dayanıklı telefon bu kadar hassas olmamalı ya..
  • quote:

Iyiyim hocam siz nasılsınız? Valla bi şekilde temizlenecek bu meretler :) bi de suya toza dayanıklı telefon bu kadar hassas olmamalı ya..

İyiyim şükür, taktığım kırılmaz cam yıkamaya gelmiyor ; Alta küçük küçük sy alıyor nasıl oluyorsa. Yoksa kolonya ile hiç uğraşmam yıkarım:) kolonya sıkıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 23 Şubat 2021; 19:46:53 >
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.