Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
56
Favori
228.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İkon paketini değiştirmeyi denediniz mi hocam ,bir ihtimal diyorum olabilir.
  • Bugün düzeldi ama neden düzeldi anlamadım. Tüm yöntemleri denedim 4-5 gündür olmuyordu bugün kendine geldi .
  • aşağıdaki yoruma katılan var mı? yazılım anlamında sorunlardan bahsedilmiş.

https://eksisozluk.com/entry/119034687

• Gediklii kullanıcısına yanıt

Türkiye garantili alınacaksa samsung veya iphone tercih etme kısmına katılıyorum. Evet oneplus 8/8 pro/8t amiral gemisi cihazlar fakat fiyat performans olarak amiral gemisi bana göre. Salt performans, kullanıcı deneyimi olarak bakarsak androidde Huawei veya Samsung tercih edersim bende. Garantili fiyatlar bahse konu cihazlardan hala bir miktar ucuz olsa da yine de yüksek miktarlar. Fakat ben yurtdışı fiyatı ile bakıyorum ve rakip göremiyorum :)

Yapılan eleştirilere yorumum ise evet tek tük buglar olabiliyor ama her cihazda oluyor bu. Apple da da oluyor Samsungta da oluyor görüyoruz. Bence arkadaşın gözüne bu kadar batması yazılımsal sadelik kaynaklı. Samsung gibi xiaomi gibi yazılım açısından zengin bir cihaz bekleyerek almış olabilir ve bu sadelik çok hoşuna gitmediyse buglarda gözüne batmaya başlamıştır. Tabi bunlar tamamen benim düşüncelerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 2 Şubat 2021; 22:26:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canceylan0707 C kullanıcısına yanıt
    Batarya durumunuz nedir şuanda ne kadar ekran süresi alıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gediklii

aşağıdaki yoruma katılan var mı? yazılım anlamında sorunlardan bahsedilmiş.

https://eksisozluk.com/entry/119034687

Şimdiye kadarki duyduğum en büyük yalanları sıralamış arkadaş 😁

• Hârimi kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum dostum.Arkadaş bence Oneplus diye farklı bir cihaz kullanmış.Çünkü 4 yıldır Oneplus markasını kullanıyorum ve bugüne kadar Samsung,Huawei ve Xiaomi markalarını kullandım ama şunu dürüstçe söyleyebilirim ki Oneplus kadar sade akıcı ve sorunsuz bir marka görmedim.Evet batarya konusunda Huawei eline kimse su dökemez ama ne yazık ki yazılım konusunda biraz gerideydiler şimdiler de nedir bilemem.Bence o arkadaş böbrekten sallayarak insanların kafasını bulandırıyor.Evet herkesin eleştirmeye hakkı var ama bu eleştirmek değil kötülemek resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: gs01

Türkiye garantili alınacaksa samsung veya iphone tercih etme kısmına katılıyorum. Evet oneplus 8/8 pro/8t amiral gemisi cihazlar fakat fiyat performans olarak amiral gemisi bana göre. Salt performans, kullanıcı deneyimi olarak bakarsak androidde Huawei veya Samsung tercih edersim bende. Garantili fiyatlar bahse konu cihazlardan hala bir miktar ucuz olsa da yine de yüksek miktarlar. Fakat ben yurtdışı fiyatı ile bakıyorum ve rakip göremiyorum :)

Yapılan eleştirilere yorumum ise evet tek tük buglar olabiliyor ama her cihazda oluyor bu. Apple da da oluyor Samsungta da oluyor görüyoruz. Bence arkadaşın gözüne bu kadar batması yazılımsal sadelik kaynaklı. Samsung gibi xiaomi gibi yazılım açısından zengin bir cihaz bekleyerek almış olabilir ve bu sadelik çok hoşuna gitmediyse buglarda gözüne batmaya başlamıştır. Tabi bunlar tamamen benim düşüncelerim :)

yurtdışı fiyatı konusunda katılıyorum. örneğin 8t'nin yurtdışı fiyatı mi 10t'nin garantili fiyatından daha iyi.

bu arada oneplus kaç android sürümü için destek veriyor? örneğin samsung üst seviye cihazları için 3 sene vereceğini ifade etmişti.

Yine üç seneden aşağı olmaz diye tahmin ediyorum hocam ama net bilgiyede sahip değilim. Ama 5t 3-4 sene destek almıştı yazılımsal anlamda.

3 major update alıyor cihazlar

• ★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

• @gs01

@iNFeRNuS

teşekkürler.

• wildecooke kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapıyoruz ? Bana gelen birşey yok henüz ?
    Android kullanıyorum kullandım falan demesin bu. Daha kullandığı cihazdaki sorunu nasıl çözeceğinden haberi yok. Bug görmemiş hayatında. Web browser ile çözümü defalarca yayımladılar.

Ekran Sararması Chrome Çözüm;
    Adres çubuğuna yazın:
    chrome://flags
    Bu bölümü bulup:
    #dynamic-color-gamut ( disable ) yapın ve chrome yeniden başlatın.

Bildirimlerde bahsettiği gibi saçma sapan bir sorunla karşılaşmadım. Mikrofon olayında ses kaydetmeye çalıştığında telefonun mikrofonunu kullanır daima. Bunun için apk lar var. Fakat konuşma esnasında oyunda vs mikrofon kulaklıktadır. Bunu iphoneda da yapsan diğer telefonlarda da yapsan aynı.
  • Herkese Merhaba. Oneplus Galeriden silinen fotoğraf, Google fotoğraflardan silinmiyor, hem galeriden hem Google fotoğraflardan silmem gerekiyor, çözümü var mı acaba?

• Merhaba arkadaşlar ben OnePlus 8 Pro 12gb ın2020 sahibiyim. Gecen gun ağ hatasıyla başlayan süreçte şuan IMEI ve ana bantsurumu bilinmiyor sorunu ile karşı karşıyayım. Sorunun yazılımsal olduğunu ümit ediyorum. Çözüm konusunda yardımcı olabilecek biri var mı? Telefonu şuan bir tablet gibi kullanmaktayım. Çözüm bulabilmiş değilim. Yönlendirilebilecek bir usta arkadsş var mıdır? OnePlus telefonda bunu yaşamam inanılmaz hayal kırıklığı yarattı

• Captain1905 C kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun, sorunu güncelleme yaptıktan sonra mı aldınız?

Eğer öyleyse uyumsuz bir güncelleme yüklemiş olabilirsiniz. Kendi telefonunuza uyumlu güncellemeyi yüklerseniz sorun çözülür diye düşünüyorum.

• dokunma49 D kullanıcısına yanıt

Geç cevap için üzgünüm. Öncelikle appstore üzerinden "oxygen updater" yükleyin.

Orada ayarlar kısımda beta mı yoksa ana versiyonumu kullanmak istediğiniz seçin.

güncellemeyi indirin.

Daha sonra sistem>> sistem güncelleme>>sağ üstteki çarka basın.>> buradan local güncellemeyi seçin.

İndirdiğiniz dosyayı göreceksiniz.

Biraz sabır kurulmasını bekleyin ve yeniden başlatın

kolay gelsin

• Sorun kendiğinden başladı. Gitgeller yaşadım bir süre. En son temiz kurulum yaptım mstool ile ama şuan durum bu. Çözebilmiş değilim. Beni aştığını düşünüyorum sorunun bilgi olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain1905

Sorun kendiğinden başladı. Gitgeller yaşadım bir süre. En son temiz kurulum yaptım mstool ile ama şuan durum bu. Çözebilmiş değilim. Beni aştığını düşünüyorum sorunun bilgi olarak

Merhaba. Tam olarak sorun nedir. İmei klona mı düştü, 8 aylık yasal süre mı bitti, yoksa kayıt yapıldı imei ler mi silindi. Telefondaki sorunu detaylı yazarsanız yardımcı olalım

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.