Şimdi Ara

OnePlus 6'nın ilk yüksek çözünürlüklü görseli yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OnePlus 6 ile ilgili sızıntıların iyice arttığı bir dönemde bu kez Evan Blass, Twitter hesabı üzerinden yaklaşan amiral gemisinin gerçek bir görüntüsünü yayınladı. İlginç olan şey ise akıllı telefonun arka panelinin bir çeşit ahşap veya belki de fırçalanmış metal gibi görünen dokulu bir tasarıma sahip olması.

Ayrıca Bkz.Mozilla, Facebook'un veri toplamasını engelleyen Firefox eklentisi çıkardı
    Telefonun tasarımının geri kalanıyla ilgili konuşmak zor olsa da yeni amiral gemisinin 3.5 mm kulaklık girişini koruyacağını söyleyebiliriz. Günümüzde birçok telefon akıllı telefon üreticisinin kulaklık girişinden vazgeçmesine rağmen OnePlus'ın en az bir modelde daha bunu sürdürdüğünü görmek güzel.

256 GB'lık varyantı 749 dolara satılacak

OnePlus 6'nın yeni tasarım trendine katılarak çentikli ekranla geleceği tahmin ediliyor. Aslına bakılırsa cihazın Oppo R15'e benzeyebileceğine dair spekülasyonlar var. Geçmişte de OnePlus’ın eski telefonlarından bazılarının Oppo’nun tasarımlarından esintiler taşıdığına şahit olmuştuk. Bu gelenek devam edecek gibi görünüyor.

OnePlus 6'nın en azından önceki modellere göre daha pahalı olacağı yönünde söylentiler var. Geçtiğimiz günlerde Weibo'da ortaya çıkan bir sızıntı, akıllı telefonun 256 GB depolama kapasitesine sahip varyantının 749 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacağını ortaya koymuştu.

• Çentik sevdası bitene kadar rahatız. Yeni telefon almak için sebebimiz olmaz en azından.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çentiksiz telefon istiyoruz

• Hay çentiğiniz batsın

• 749 amerikan değil kanada doları. Yanlış bilgi vermeyi kesin artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırça izli görünüm telefonu basitleştiriyor bence. Mat Siyah favorim daima. iPhone 7'm mat siyahtı şimdi de One Plus 5T mat siyah. 3.5 mm jack korunması kadar güzel birşey yok. İstediğini tak, zorlama yok. Çentik olayı beni rahatsız etmiyor. Neden bu kadar karşıt arkadaşlar anlam veremiyorum. Uygulamaların ayak uydurması tam anlamıyla ayak uydurması sonrası bu karşıt söylemler bitecektir. Full ekran video oynatırken sıkıntı deseniz, 18:9 zaten ekran, o kısımda video oynamıyor bile. Bence çerçevesiz tasarım anlamında başarılı olabilir. Fakat elde kullanım ergonomisi olarak baktığımda, alt tarafta çerçeve istiyorum. One Plus 5T ideal gibi geliyor bana. Altta çerçeve varkende üstte olmaması simetri bozan bir durum. Bozuk simetriden hoşlanmıyorum. Bu açıdan çentik tam çerçevesiz bir tasarımı beraberinde getirdiği için kullanışsız diyebilirim. Asi durumda güzel bir gelişme.

• Kulaklık girişli telefon istiyoruz dediniz hepsi birer birer kaldırdı.
    Şimdi çentiksiz diyorsunuz hepsi birer birer çentik yaptı.

Ama hala satılıyor :D
    Demek ki siz ne istediğinizi bilmiyorsunuz :D

• çentik diye sızlanmaya gerek yok android tarafında resmi olarak dahi çentiği gizleme çözümü geldi, orası statusbar'ın ortasında kalacak, kenarlar isteğe göre karartılacak, üstteki ölü alan değerlendirilmiş olacak.

• arkasi cok hos gorunuyor bence.

• kulaklık girişi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Centik varsa altaki devasa bosluklari yukari alip centiksiz yapilabilirdi :D

Olmamis.

• Şahsi beklentim stereo ses ve daha büyük pil.

• Apple çentik yaptı ama alt tarafı da sıfırladı. E bu dingiller hem çentik yapıyor hemde altta alan bırakıyor. Çözemediler sanırım olayı yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çentik yapıyorsunuz bari altı sıfırlayın ulan madem ekran kasa oranını arttıracaksınız?
  • Çentiği dünyada bir tek dh kullanıcıları sevmiyor heralde, her telefonda çentik var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • centik kullanmayan bir tek Xiaomi kalacak gibi gorunuyor... umarim onlar da ilerde bu centikli tasarim akimina kapilmazlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.