Şimdi Ara

OnePlus 5T [ANA KONU] (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.274
Cevap
36
Favori
105.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mstfdlkts1

Kamerayı çok dert etmediğim için (neredeyse hiç) aldım bu cihazı. Her ihtiyacımı karşılıyor. Ama gerçekten oneplus kamera olayını düzeltmeli.
    Oneplus'ın kameralarına olumsuz yapan birini ilk defa görüyorum. Hocam siz hiç Xiaomi kullanmamışsınız anlaşılan. O çöp kameralı telefonlarını bir kullanın sonra yorum yapalım. Eğer Samsung ve huawei ile kıyaslanacaksa da o fiyat farkını göz önüne getirmekte fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hitcheaker kullanıcısına yanıt
    üstad simge paketinin ismi nedir?
  • dark46 kullanıcısına yanıt
    One UX simge paketi. Normalde playstore da ücretli ama ben apk indirip kurdum. 😊 OnePlus 5T [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitcheaker -- 9 Ocak 2019; 20:55:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat Burç

Bundan önce çok daha fazla bildirilecek şey var ama OnePlus dikkate almaz.

En başta hala devam eden oil effect, night scapenin gelmemesi 1080p 60fps de Eis çalışmaması , rezil ağır çekim. Bugün mi6da root ile 4k 60 FPS hatta 120 FPS acabiliyorken 5T'de açamıyoruz root falan hiç bir şekilde fayda etmiyor.

Niye çünkü zayıf sensör koymuşlar hatta kameranın oralardaki sensörün depolaması zayıf ki 720lde bile 120 FPS üzerine çıkamıyor.

Ben şunu anladım. OnePlus herşeyi yapabilir ama kesinlikle kamerayı yapamaz. Yapmak istemiyorlar. 6 ve 6T'de de böyle. Rakiplerine nazaran çok daha zayıf bir kamera bulunuyor.

Ben 10 aydır kullanan biri olarak kamera noktasında gerçekten çok pişmanım. Alırken aşırı övdüler, övdüler de övdüler birinin parasını ne şekilde harcayacagi hakkında tavsiye vermek bir vebal.

Op fanboyları utanmasalar Samsung'dan daha iyi kameraya huaweiden Google'dan daha iyi kamrryq sahip diyecekler. Diyenler de var GCam ile pixel 3xl kalitesine ulaşıyor diyor bazıları donanım farkına hiç takılmadan.

Bence kameradan umudunuzu kesin GCam falan kullanın. Herşeyden memnunum ama bu kamera meselesi dolayısıyla pişmanım fazlasıyla.

Alıntıları Göster
    Ben neler okuyorum burada

Ciddi diyorum bendeki Huawei P10, Oneplus 5T'den her ortamda her ışık altında daha iyi çekiyor. Çünkü 5T yazılımsal olarak berbat bir durumda. Aşırı grenli ve çok yapay çekiyor. Renkler çok bozuk çıkıyor. Örnek fotoğraf atmak isterdim ama elimde halihazırda fotoğraf yok.

Ama 5T gibi de akıcı bir telefon yok. Ekranı ayrı, stabilitesi ayrı güzel. Diğer telefonumun Oneplus olsun isterdim ama kamera konusunda cidden bir geliştirme yapmaları lazım çünkü fotoğraf çekmek benim için her şeyden daha önemli.

• Merhaba arkadaşlar.
    Son birkaç gündür telefonu şarj edeceğim zaman telefon şarj olmuyor.
    Birkaç kere daha denediğim zaman anca şarj oluyor.
    Adaptörü ve kabloyu başka bir şeye bağladığım zaman sorunsuz hemen çalışıyor.
    Telefonumu başka bir şarj aleti ile şarj etmeye çalıştığım zaman da sorunsuz çalışıyor.
    Yani ne telefonda ne de şarj aletimde problem olduğunu düşünüyorum. Sanırım 9.1 beta sürümüne sahip olduğum için böyle bir problem alıyorum, öyle düşünüyorum yani en azından.
    Hatta bazen telefonu şarjdan çıkardığım zaman otomatikman kendini yeniden başlatıyor.

Kısacası betadan stabile geçmek istiyorum ama herhangi uygulamamı, bilgilerimi vs. kaybetmek istemiyorum.
    Bunu yapmam mümkün mü? Mümkün ise detaylı olarak biriniz yazabilir mi acaba? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Not: Bu yaşadığım problemi yaşayanınız varsa ve kesin çözümünü biliyorsanız, bilgilendirirseniz çok sevinirim.

• 9.0.2 güncellemesi geldi

• Bende hala android 8.1 sürümü var vpn almanya yapıp güncelleme yaptım OxygeOS 9.0.2 güncellemesi (1748mb) geldi. Şimdi sormak istediğim bu güncellemeyi kurarsam Android 9 a mı yükseltme yapacak? Çünkü açıklama kısmında Android den bahsetmiyor, sadece Hot fix ve system içindeki detaylar yazıyor ama Android yükseltmesini söylemiyor..
    Bu güncellemeyi kusam sıkıntı yaşarmıyım?
  • maxxyz kullanıcısına yanıt
    Android 9'a yükseltilecek

• En son betayı kullanıyorum, stabil pie sürümüne nasıl geçecem?

• Android 9 telefonu berbat etti umarım farkındalardır ve en kısa zamanda yama yayınlarlar.

• Fatic kullanıcısına yanıt
    Bence daha güzel olmuş gibi, gördüğünüz sıkıntıları nelerdir merak ettim.

• mstfdlkts1 M kullanıcısına yanıt
    Hocam çift tıklıyorum ekran gelmiyor eskiden telefon ikinci basışımdan sonra hemen yüzümü görür açardı bile, parmak izi okuyucu parmağımı koyunca açardı şimdi bekliyor, power tuşuna basınca telefon ekranı açılmıyor iki üç kere basıyorum hepsini aynı anda algılıyor kapalıp açılıyor bu arada adaptif pili kapattım bu sorunlar hala devam ediyor.

• Fatic kullanıcısına yanıt
    Beta sürümü mü yoksa stabil sürümü mü kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatic

Hocam çift tıklıyorum ekran gelmiyor eskiden telefon ikinci basışımdan sonra hemen yüzümü görür açardı bile, parmak izi okuyucu parmağımı koyunca açardı şimdi bekliyor, power tuşuna basınca telefon ekranı açılmıyor iki üç kere basıyorum hepsini aynı anda algılıyor kapalıp açılıyor bu arada adaptif pili kapattım bu sorunlar hala devam ediyor.
    Belirttiğiniz sorunları kendi telefonumda demedim hiç bir sorun yok .

Cihazda son sürüm 9.0.2 yüklü ve stabil rom yüklü .

Bence bir format atın .

• Bence pie'ı yılbaşına yetiştirmek için sıçtılar şuan sıvamaya çalışıyorlar. Birçok kullanıcı sorunla karşılaşıyor. Şuan open beta, stabil sürümden daha stabil

• Vpn ile yüklemek vs Oxygen Updater arasında fark var mı?

Bir de Hydrogen OS vardı. O bunlardan farklı mi. Kafam karıştı benim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bortecoder

Vpn ile yüklemek vs Oxygen Updater arasında fark var mı?

Bir de Hydrogen OS vardı. O bunlardan farklı mi. Kafam karıştı benim.
    Yok.

Hydrogen OS, Oxygen OS'un Çin versiyonu.

• Son beta sürümündeydim, stabil pie sürümünü yükledim. Tabi öncesinde sıfırladım telefonu (aldığım günden bu yana ilk defa sıfırladım, iyi oldu en azından herşey sıfır şimdi :D ). Bundan sonra beta yüklemem daha da ya.

• Stabil 9 yüklü vpni Almanya yaptım yinede 9.0.2 gelmedi umarım sorunlarımı giderir

• Arkadaşlar merhaba. Sizde de YouTube izlerken sürekli bu şekilde mi? İleri geri ve durdur ikonları bir türlü gitmiyor. Kapatma butonu da yok... kafam yarıldı uğraşmaktan...

OnePlus 5T [ANA KONU]

OnePlus 5T [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.