Şimdi Ara

OnePlus 5T [ANA KONU] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.274
Cevap
35
Favori
106.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fatic

Hocam çift tıklıyorum ekran gelmiyor eskiden telefon ikinci basışımdan sonra hemen yüzümü görür açardı bile, parmak izi okuyucu parmağımı koyunca açardı şimdi bekliyor, power tuşuna basınca telefon ekranı açılmıyor iki üç kere basıyorum hepsini aynı anda algılıyor kapalıp açılıyor bu arada adaptif pili kapattım bu sorunlar hala devam ediyor.
    Aynı sorunları yaşıyorum. Temiz kurulum yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
    +1 parmak izin okumuyor bazen ekran kapalıyken

• Arkadaşlar bazen böyle olup internete girmiyordu hücresel veriden,bildirdim ve birkaç gün sonra kayıtlarınızı inceledik, donanımsal bir sorun gibi gözüküyor servise yollayın dediler. İthalatçı garantili ne yapmamı önerirsiniz? OnePlus 5T [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben servise yollamadan once birkac sey denerdim hocam. internete az arastirma yaparak birkac link buldum, okudum farkli sonuclar buldum. bazisi 4g den 2g-3g ye dusurup geri 4g ye cekerek cozmus, bazisi operatorun internet apn ayarlarini sifirlayarak cozmus ve son olarak bir kisi de telefonun icini acip anteni azcik oynatarak bu sorunu cozmusler. linkleri asagiya birakiyorum, ingilizceniz varsa goz atabilirsiniz.

Link1 XDA FORUMS
    Link 2 OnePlus Community Forums
    Link 3 One Plus Community Forums

• Yaxis kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu mu yaşadınız hocam?

• hayir, sadece arastirdim yabanci forumlarda
  • OnePlus 5T [ANA KONU]

Beta için beta 23 güncellemesi gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sencer93 -- 16 Ocak 2019; 5:29:37 >
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, çok sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Arkadaşlar bazen böyle olup internete girmiyordu hücresel veriden,bildirdim ve birkaç gün sonra kayıtlarınızı inceledik, donanımsal bir sorun gibi gözüküyor servise yollayın dediler. İthalatçı garantili ne yapmamı önerirsiniz?
    Topu başkalarına atma tutumu ülkede çok yaygın bir hale geldi. Telekomünikasyon alanında ise ilk takınılan tutum bu. Son ihtimal olarak düşünün donanımsal arızayı.

• Arkadaşlar 2. el ilanım, çok temiz iyi fiyat verdiğimi düşünüyorum. Pazarlıksız 2000 TL

https://forum.donanimhaber.com/oneplus-5t-6-64-14-ay-garantili-yurtici-kayitli-sifir-ayarinda-2000tl-son-fiyat--136734002
  • skom kullanıcısına yanıt
    Öyle ama bunu oneplus bug hunter'ı söyledi yani oneplus community'den biri.
  • colaker kullanıcısına yanıt
    Dün telefonumu sıfırladım(ayarlar kısmından recovery'den değil) bugün 800 tuşlayıp function switch kısmından açtığım gibi her ikisi de geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Dün telefonumu sıfırladım(ayarlar kısmından recovery'den değil) bugün 800 tuşlayıp function switch kısmından açtığım gibi her ikisi de geldi
    hocam ben de denedim 2 gün önce dediğiniz gibi sadece fucntion switch ile çalışmaya devam ediyor format atılsa bile. bu ayarı açtım ama telefona hevesim kalmadı artık satacağım
  • Arkadaşlar telefon şarjdayken ve şarj anında telefonda takılmak istediğiniz zaman sizde de telefon otomatikman arada sırada kendini yeniden başlatıyor mu? Beta sürüm kullanıyorum, ondan dolayıdır diye düşünmek istiyorum ama..

• Beyler telefona sıfırdan en son betayı kurdum. Hep YoWhatsaap kullandığım için indirip kurdum, fakat nedense uygulamaya girmeden mesajlar bana gelmiyor, tek tıkta kalıyor. Uygulamayı açınca hepsi birden geliyor. Ayarlardan falan veri tasarrufuna falan hepsine baktım hiçbirinde sıkıntı yok. Diğer uygulamalarda sıkıntı yok sadece YoWhatsaap da oluyor.

Sorunu nasıl çözeriz başına gelen var mı?

• İyi günler bana oneplus 5t için koruyucu cam tavsiyesi verebilecek var mı? Hala fabrikanın verdiği jelatin üstünde ve hissiyatı çok kötü hem hissiyatı iyi hemde güzel yapışan baloncuk bırakmayan bir şey istiyorum. Aliexpressten baktım ama karar veremedim. Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Beyler telefona sıfırdan en son betayı kurdum. Hep YoWhatsaap kullandığım için indirip kurdum, fakat nedense uygulamaya girmeden mesajlar bana gelmiyor, tek tıkta kalıyor. Uygulamayı açınca hepsi birden geliyor. Ayarlardan falan veri tasarrufuna falan hepsine baktım hiçbirinde sıkıntı yok. Diğer uygulamalarda sıkıntı yok sadece YoWhatsaap da oluyor.

Sorunu nasıl çözeriz başına gelen var mı?
    Henüz pie kurmadım ancak eğer varsa derin temizlik açık olmasın? Gelişmiş/Son uygulamaları yönet kısmında

• kocaman1321 K kullanıcısına yanıt
    Cam bilmiyorum ama aşağı bıraktığım link fabrikasyon jelatininin birebir aynısı. 3tane aldım çizildikçe değiştirip kullanırım diye. Herbiri en az 6 ay kadar götürür.

https://s.click.aliexpress.com/e/wkGb36s

• Teşekkürler jelatini sevemedim bir türlü sanırım aliexpressteki chyi marka temperli camdan alacağım.

• kocaman1321 K kullanıcısına yanıt
    Daha once paylasmistim ben jelatin ve link. Aldigimdan beri ayni koruyucu var tam ekran. Kesinlikle kabarcık felan yok. Hatta eline alan ekran koruyucu niye takmiyorsun diye tepki veriyor fark etmiyor bile. Çok başarılı. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.