Şimdi Ara

OnePlus 5 kutu açma, ön inceleme ve Xiaomi Mi6 ile kıyaslama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
3.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ciddi anlamda şu an dünyanın en iyi telefonu bana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Eline sağlık abi uzun ama güzel video.

Telefon alacak olsan hangisini alırdın mi6 yı mı yoksa one plus 5 mi?

Oneplus5te garanti olmayacak mecbur yurtdışından alacaksın, mi6 ise gereksiz pahalı ve yine garanti servisinden emin olamazsın xiaomi türkiye de hala yeni sayılır. Bana kalırsa ikisi de alınmaz haa mi6 indirimlerle kombolarla vs 1500civarına bulunursa çok sıcak olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patria o Muerte

Bu android telefonları kokusu bol koyulmuş sahte parfümlere benzetiyorum. Özellikleri fazla ama tırt.

Bende iphone'ları F tipi kapalı cezaevi gibi görüyorum ışık almayan hücrede gardiyan itunes ile hapiste yatıyorsun. Eskiden ne güzel jailbreak tünelini kazan kaçıyordu. Hapishane müdürü apple kaçacak delikleri iyice tıkadı

• Erdi abi forumda en çok senin incelemelerini ilgiyle ve beğeniyle takip ediyorum. Ancak incelemeler konusunda naçizane bir isteğim/önerim olacak.

Cihazların özellikle hoparlör ses performansı konusuna da değinebilir misin? Bu ses yüksekliği olur, kalitesi olur vs. Eminim ki birçok kullanıcı da benimle aynı fikirdedir.

• "Amiral gemi katili "mi ?Tam da milli korvetimizi denize indirmişken hemde ..Bu tesadüf olamaz.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt

• magrofon kullanıcısına yanıt
    Sarj cihazının renginden dolayı telefon almayan adamın takıntı dan daha ciddi sorunları var demektir

Ayrıca kırmızı kablo beyaz sarj on numara olmuş

• Patria o Muerte kullanıcısına yanıt
    Çok bir şey değil adam akıllı bir dosya yöneticisi koysalar ve itunes bağımlılığından vazgeçseler şuan android kullananların en az %25'i yarın iphone almaya gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Çok bir şey değil adam akıllı bir dosya yöneticisi koysalar ve itunes bağımlılığından vazgeçseler şuan android kullananların en az %25'i yarın iphone almaya gider.

Hocam ben yıllardır iphone kullanıyorum note 4-5de kullandım bir kere dosya yöneticisine ihtiyaç duymadım, itunesu zaten kullanmıyorum bilgisayara sıfır bağlantıyla yıllardır kullanıyorum sadece kafama eserde betaya filan geçersem dfu ile kurulum yapmak için bilgisayara bağlamışımdır onun dışında hiç işim olmaz, zaten kullanacığın uygulumaları bilirsen her türlü film video resim vs hepsini indirip istediğim bilgisayara itunessuz veya kablosuz çok rahat aktarabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkie kullanıcısına yanıt
    Bizim milleti anlamak çok zor sanki degişmeyecek bir şey şarj aleti güzünden telefonda soğudum ne demek yarıldım 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CS GO Pro -- 4 Temmuz 2017; 20:0:7 >
  • Telefon çıktıktan 1-2 gün sonra yabancı incelemeleri yapıldı. Telefona 2 hafta geç ulaşmış olabilirsiniz tamam, ancak bu kadar kayıp zaman varken hala kutu açma saçmalığı nedir (20 dakika).

• 1+5=6
  • Sipariş vermek isteyenler aliexpresten 500$ a sipariş verebilirler. Çinden telefon geliyor sadece getirtmeyi bilmiyor bizim insanımız.

Aliexpresten önce alışveriş yaptıkça kazandıran bonus sitesihttps://www.artiway.com.tr/?r=5616444 siteye üye olduğunuzda hesabınıza otomatik 10 tl yatar, her yaptığınız alışverişlerden bonus kazanarak 30 Tl limitte çekebilirsiniz.Telefon aldığınızda 70-80 tl geri ödeme alıyorsunuz.+10 tl ile 90 TL oluyor.Buda benden size kıyak olsun.

1800TL lik OP5 1700 TL ye aldım.

OnePlus 5 te OIS – Optik Görüntü Sabitleyici özelliği yok onun dışında bence bir eksiği yok.Mi6 alıcakken son anda OP5 aldım.Kulaklık girişi vaz geçemediğim bir özellik.Şarjı inanılmaz hızlı doluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 4 Temmuz 2017; 22:56:44 >

• SaMoVe kullanıcısına yanıt
    Sim kartı elektronik ürün geçmiyor diyorlar sürekli. Nasıl oluyor geçirme işlemi bilgi verir misiniz acaba?

• On numara olmuş... beğendim

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Videodan değil oneplus 5 le birlikte dci p3 renk paleti kullanıyorlar renkler soluk ama goz yormuyor .

• 3T kullanıcısı olarak çok heyecanlandirmadi beni .

6 yı beklerim ois altı sürümüne eklenecektir simdilik çift kamera yeter size demisler

• Ekran 2k ve OİS olsaymış muhteşem olurmuş.

• MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    Kendi kullanım senaryoma uymuyor malesef bana dosya yöneticisi şart hergün mutlaka en az 2 kere kullanıyorum aynı şekilde 1 kez bilgisayara takıp dosya alışverişi yapıyorum. Modemle yollama olayı bende iyi çalışmıyor çünkü iyi modem lazım ama TTNET sağolsun istanbulun göbeğinde ADSL'e mahkum olduğum için modemi yenileme ihtiyacım olmadı şimdi iyi modemlerde en az 500 lira vermeye değmez.

• ben 4 gündür kullanıyorum telefon fiyatına göre süper yağ gibi geçiş hızları şebekesi wifi çekimi süper kamerayı söylememe gerek yok antutuda ıphoneleri biçiyor iphone kullanıcıları 1 gün oneplus 5 kullansa ıphoneleri değiştirirler ekran kalitesi parlaklığı tek elle rahat kullanımı dış görünüşü ve tasarımı ve özellikle ses çıkışı süper alma imkanı olana tavsiye ederim sadece reklam ve ismi daha çok duyulmuş diye dünyanın parasını verip iphone almaya gerek yok derim hızlı şarj olayı süper yüzde 30 da olan pil 15 dakikada yüzde 70 e yükseldi ve ısınma sorunuda yok
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.