Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (261. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.479
Cevap
42
Favori
201.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lafı çarpıp sınırsız yemiş.Bende çözemedim ne olduğunu.

MusanınAsası

Chopper'a emir geldi Law'dan.Dof'uda Fuji'yide tokatlayacak.
  • Birinin fake üyeliği filandır, o kelimeyi yazdı diye sınırsız şutlamazlar.
  • 649 Preview'e baktıysanız
    Haftaya dedeye sahip çıkacak Luffy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 8 Haziran 2014; 17:56:55 >
  • Daha çok beklermiyiz law vs dof için? yoksa boşunamı bekliyorum kör adam vs zoro da olar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melladin

Daha çok beklermiyiz law vs dof için? yoksa boşunamı bekliyorum kör adam vs zoro da olar

Mangadan spoiler
    Law vs Dof için 3-4 bölüm falan kaldı galiba ama fazla bir şey bekleme o savaştan,biraz oldu bittiye geliyor.. Zoro vs amiral de olmuyor aslında,sadece kılıç çarpıştırıyorlar,ufak bir kaç arbede yaşanıyor o kadar.O bölüm için de rahat 10 bölüm daha var.
  • eyv hiç yoktan iyidir
    @kkratoss
  • Bölüm güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

Bölüm güzeldi

Turkanime'deki ergenler gibi "yhaa ndn luffy savaşı başlamdı bomboş bölümdü.sss" gibisinden ergence düşüncelere sahip olmadığın için tebrik ederim seni dostum. Bölüm bence de güzeldi.

@Melladin
    Rica ederim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 9 Haziran 2014; 0:57:44 >
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    Ya da korsanfandaki anime düşmanları gibi.Gerçi mangayı takip etmediği için böyle bir düşüncesi olmaz.

Bende beğendim bölümü.

Wicca ve Leo on numara cidden.Hele ki seslendirmelerine bayıldım.Bütün gün konuşsunlar.Mangada pek umrumda değildi bu ikili fakat animede baya sevdim.

Mevzular patlak verince çok daha zevkli olacak anime.Az kaldı zaten.Yakında sağlam bölümler gelmeye başlar.
  • Ya bölümler cidden güzel olabilir ama bu kadar da uzatılmaz ki kardeş. Şu 1 mangaya 1 anime olayından vazgeçsinler filler koysunlar. İzlerken biri konuşunca ha gayret iki lafı toplayacaksın diye izliyorum sanki tsubasanın topu kaleye gidermiş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YesilliksizTantuni -- 9 Haziran 2014; 2:25:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

Ya da korsanfandaki anime düşmanları gibi.Gerçi mangayı takip etmediği için böyle bir düşüncesi olmaz.

Bende beğendim bölümü.

Wicca ve Leo on numara cidden.Hele ki seslendirmelerine bayıldım.Bütün gün konuşsunlar.Mangada pek umrumda değildi bu ikili fakat animede baya sevdim.

Mevzular patlak verince çok daha zevkli olacak anime.Az kaldı zaten.Yakında sağlam bölümler gelmeye başlar.

Korsanfan'da ben de sövüyordum genelde animeye ama pes ettim artık. Belki de beklentiyi düşürdüğüm için bölümler güzel gelmeye başladı gözüme.

OP'nin asıl güzelliğinin savaşlar olmadığını bir türlü idrak edemedi millet,bu yüzden iki de bir "yhaa hdi luffyyi gsterin bze.ss" diye zırlıyorlar.600 küsür bölümdür izlemişsin seriyi ama hala çakamadıysan olayı bırakacaksın bu işleri değil mi:)

@Öncütürk
    Valla filler da işe yaramaz açıkçası.Senin dediğin gibi olabilmesi için tek yol animeye ara verilmesi.Ayrıca millet OP'nin uzun ve ağır işleyişine alıştı zaten,o yüzdendir ki 2 değil de 1.5 manga bile fazlasıyla yeterli olur aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 9 Haziran 2014; 4:46:39 >
  • Evet.Beklentiyi çok yükseltiyor şahsen.Sonra her hafta yine fill sahneleri dayamışlar.Çok kötüydü falan filan.Bu kafayla izlerlerse hiç zevk alamazlar ki animeden.Tamam animenin durumu iyi değil fakat bıraksınlar şu düşmanlığı.Zevk almaya baksınlar.

ÖncüTürk
    Mesela şu arc'ın biriktirip izlesek ağır işlenmesine bu kadar laf yapılmaz.Enies Lobby'de bile vardı böyle bölümler.4-5 bölüm koşmakla geçti.Bölümleri bir çırpıda izlediğimizden bu tarz bölümleri bu kadar kafaya takmıyorduk.Haftalık bekleyince illa laf yapılıyor.

kkratoss'un dediği gibi bu uzun ve ağır işleyiş hep vardı ama haftalık izlemediğimizden bu kadar gözümüze batmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 9 Haziran 2014; 11:35:05 >
  • allahtan DRAGONBALL'u güncel takip etmedik...
  • bölümü sevdim ben. hani çizim adına yine saçmalıklar vardı ama eğlenceliydi

yeni dünyaya geçtiğimizden beri sürekli 1 manga 1 anime şeklinde gidiyor. Skypiea, Enies Lobby vs hep 1 anime 1.5 manga şeklinde gitti ki baya farkediliyor.
    düzelecek mi düzelecekse nasıl düzelecek hiç bilmiyorum

tekrar bölüme gelecek olursak

bence Wicca'yı tayfaya katılsın Zoro'nun yol asistanı olarak, çok uyumlu oldular birbirlerine

mangayı takip etmeyenler için
    ağzınızın açık kalacağı, hafiften bağıracağınız bölümler gelecek ama fazla yakın değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub -- 9 Haziran 2014; 17:33:31 >
  • Bu cüceler de Robin'in göğüslerden inmiyorlar neredeyse.

Ne zaman bir cüce kaybolsa fırlayıveriyor oralardan
  • Luffy yok savaşsız çok sıkıcı hiç beğenmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

Bölüm güzeldi

Turkanime'deki ergenler gibi "yhaa ndn luffy savaşı başlamdı bomboş bölümdü.sss" gibisinden ergence düşüncelere sahip olmadığın için tebrik ederim seni dostum. Bölüm bence de güzeldi.

@Melladin
    Rica ederim:)

Hahaha yok ya bölüm güzeldi haftaya iyi olcak diyolar ama bakalım
  • Sıkıntı şu Anime çoooook geriden geliyor ve çooooook uzatıyor.Mangadaki olaylar nerde animedeki olaylar nerde? Manga tam agz aldı başını gidiyor bunlar hala kolezyumda dövüşüyorlar. Tamam maanga da yavaş ama sebebi Oda'nın her fırsatı değerlendirip ara vermesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FireSwords -- 11 Haziran 2014; 13:24:51 >
  • Arkadaslar, punk hazard'dan beridir izlemiyorum. sizce baslamalımıyım yoksa biriksin mi daha? güzel şeyler oldumu
  • One piece'e yeni başladım arada rastgele bölüm açıyorum şimdi ilerleme yi düşünüyorum ilerlese mi acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.