Şimdi Ara

Ömrüm Boyunca Evliliği Düşünmüyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
3
Favori
6.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Öyle bir şey olmayacağı için içim rahat Ömrüm Boyunca Evliliği Düşünmüyorum 

• çoğu bayan zengin erkek arıyor zengin derken her ay cebine en az 10000 tl para koyacak altına bmw sine eline iphone 12 pro max ini verecek.

şimdi diyeceksiniz ki sen hani tipçiydin

evet tipçiyim üstteki yazdıklarımı kaç adam sağlayabilir ki bu kadar zenginler o yüzden en azında tip olsun bir bardak çay 2 kadeh viski içerim ama yanımdakilerini çatlatırım yoldan geçenlere baktırırım derdindeler

salı malum 2 işçi şahısla muhabbetim oldu iyice emin oldum ki. Kısaca bizdendiler güzel olanı yolda görseniz yuh derseniz hem fizik hem yüz taş ama açık açık söyledi hanım efendi evlenip çocuk yapmak istiyormuş yan işi de hemşire

daha bunlar bir şey değil anlattıklarını ve hırslarını duysanız kanınız donar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 8 Ocak 2021; 0:2:35 >
  • Ben de evlenmemeyi düşünüyorum tek başıma kafa rahat arkadaş zaten doğru dürüst karı koca yok ülkede hal böyle olunca evlenmemek günah değildir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 8 Ocak 2021; 8:32:46 >
  • Son bir haftada 10. evlenmicem konusu olabilir.
  • DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

Kendi yıkıklığını millete bağlama bir zahmet doktor olmana rağmen kız bulamayacak kadar özgüvensizsen bir an önce psikolojik destek al

• bizene bundan

• Genler her şeydir. Bütün canlılara baktığın zaman tek amacın genleri aktarmak olduğunu görebilirsin. Canlı olup olmadığı tartışılan virüsler dahil. Genleri sağlıklı bir şekilde aktarmanın da evlilik ile olacağını düşünüyorum. Eğer böyle bir görüşün yoksa ya da zaten çocuk sahibi olmayı tamamen saçmalık olarak görüyorsan evet evlilik bir erkek için pek de işe yarar bir yapı değil.

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Abi hayalimdeki hayatı yaşıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: öylesineya2533

Bu mesaj silindi.
    Ömrüm Boyunca Evliliği Düşünmüyorum
    Ömrüm Boyunca Evliliği Düşünmüyorum

makinem bana çorba yapıye Ömrüm Boyunca Evliliği Düşünmüyorum 

• Paran varsa evleniceksin paran yoksa evlilik köle hayatıdır.Ömür boyu borç öde herzaman çocukların eşinin ihtiyacını karşıla kendine hiç vakit ayırama Kölelik mutluluk değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: öylesineya2533

Bu mesaj silindi.

zengin parasıyla fakir garısıyla oynar

limitless filminde rober de nüro nun bence efsane nasihatı var

sen bir anda zengin oldun ama buna fazla güvenme

çünkü benim yaşadıklarımı yaşamadın doğru adamın kızıyla evlilik yapmadın

anlayana Ömrüm Boyunca Evliliği Düşünmüyorum 

• Toplum baskısı ve birazda cinsel ihtiyaç.Çoğu insan cinsel açlığını bastırmak için evlenir ki onunda çözümü var ararsan.Toplum baskısı daha baskım geliyor heralde.Öteki türlü hep mutsuz insanlar başta mutlu geliyor ama evlendikten sonra hergün kavga ve dövüş bilemiyorum.Evlilik zorunlu birşey değil.Bir insan kendi tek başınada yaşayabilir bakma seb klasik bahenlere birgün yanlız kalıcaksın bu işin hastalığı var yaşlılığı var eee Evlendin eşin kanser oldu kaybettin gene yanlız kalınacak senden önce öldü gene yanlız kalınacak ne olursa olsun yanlız tek başına ölüceksin kimse senin yanında olmuyacak yani bir mantık yok.
  • Aynen hocam ne yapsan yap elde patlıyor bana göre en çok mutluluk yanlızlık Hiçbirzaman bir insana muhtaç olmuyim.
  • Evliyim ama pişmanım. 1 tane kızım var 1 yaşında o olmasa şimdiye 10 kere boşanırdım ama o olduğu için boşanmıyorum. 23 yaşındayım 24'üme gireceğim ama hayattan soğudum resmen saçlarım beyazlamaya başladı. Her gün kavga gürültü her gün bir tartışma saygı sevgi sıfır. Cidden diyorum sakın evlenmeyin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.