Şimdi Ara

Ömrüm Boyunca Evliliği Düşünmüyorum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
3
Favori
6.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: askmeafavour

Kaç sevgilin oldu hocam? Hiç oldu mu?

Adam zero nick durum uyumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu istesek de kızlar bakmıyo ki ? Ya evliler, yada peşlerinde 1000 tane adam var. Sanarsın 50 milyon erkeğe karşı, 5 milyon kız var.. niye ben böyle gözlemledim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnızlığı belli bir yaştan sonra özellikle çocuk oyuncağı mı sanıyorsunuz ?

• Bazı konular da çok ön yargılısın dostum. Tamam evlenmek gibi bir planın olmayabilir, gayet normal. Ama karşı cinse sadece paraya tapan, çıkar için birlikte olan varlıklarmış gibi bakıyorsun. Ama inan öyle değil. Daha önce sevgilin olmadı sanırım, okuduğum mesajlara göre. Biraz karşı cins ile takılmaya çalışırsan eğer daha sağlıklı olur, bazı fikirlerinin değişeceğine inanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İblis Holmes -- 9 Ocak 2021; 18:40:29 >
  • En iyisini yaparsın evlendikten noldu her gün ayrı Bi sıkıntı amk depresyona girdim yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niroli -- 9 Ocak 2021; 19:6:22 >
  • Belli bi yaştan sonraya niye taktı millet anlamıyorum,yıllardır yalnız yaşarm arkadaşlarım gelir balkon sefası yaparım,tatile giderim,gezerim bekarım ve ona rağmen para yetişmiyor.

Alacağınız kadının alnında yaşlanınca sana çorbamı yapacam yazıyor yada evleneceğm kadın iso 9001 garanti onayıylamı geziyor:)) Hadi evlendik yıllarca didindim çalıştım ve yaşlandık her çileyi çekmişim ve karım vefat etti birden e yine yalnız kaldım çektiklerimde yanıma kaldı:)

Hadi allah ömür verdi yaşadık aynı evde ikimizde hasta olursak nolacak mal mal birbirimize bakacaZ:) o kadar masraf yerine eğer İstanbulda yaşıyorsanız gidin Kadıköyde bi ev tutun döşeyin dolu kadınlarla tanışma sitesi var girin tanışın,gezin tozun.

10 yıla yakındır yalnız yaşayan biri olarak şunu net söylüyorum harika bişey bi kase çorba için 30 yıl cefa çekilmez.

• Ortadoğuda kızlar aile baskısından kurtulmak ve biyolojik saatlerinin (menopoz) sıkıştırması yüzünden evlenirler.
    Bizim kerizler de karşısındaki doğru insan olduğunu sanıp balıklama atlar :) Hele bir de aldatma konusunda “benim eşim yapmaz”cılar yok mu:) Bu ülkedeki erkeklerin çoğu aldatılıyor ama farkında değiller. Siz eşlerinize güvenmeye devam edin

• Doğaya uyun birader madem hormonal birşeyse. Ölüm gelince de ölmüyorum mu diyeceksiniz ? Bu kafayla ancak doğal seçilim kurbanı olursunuz

• evli olup artık bıkıp her şeyi yiyende var evliler kendini savunmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

Ortadoğuda kızlar aile baskısından kurtulmak ve biyolojik saatlerinin (menopoz) sıkıştırması yüzünden evlenirler.
    Bizim kerizler de karşısındaki doğru insan olduğunu sanıp balıklama atlar :) Hele bir de aldatma konusunda “benim eşim yapmaz”cılar yok mu:) Bu ülkedeki erkeklerin çoğu aldatılıyor ama farkında değiller. Siz eşlerinize güvenmeye devam edin

😀😀

• Adam banlanmış ama olsun.

Bir kere aşık oldun mu kardeşim bitti.

O duyguyu tattın dimi 1 kere sevdin köpek gibi bağlandın dimi birdaha nah aşık olursun.

Hayatı boyunca 1 kere bile aşk duygusu tatmamış adamın karşısına biri çıkar tutulursun ama öyle böyle değil hoop bakmışsın evlenme yolundasın.

Artık gözün kör olduysa kızın karakterine bağlı olarak ya sevilirsin ya yolunursun safları genellikle yolarlar ama sekmez.

Nafaka olayları bilmem neler yukarıda da dedim kızın karakter meselesi orasını da siz düşünün artık gidip 5 ay sevgili olup hurra yıldırım nikahı yaparsan yürümez tabi.

Siz birbirinizi doğru düzgün bir tanıdınız mı neyin ne olduğunu anladınız mı neyden hoşlanıyormuş neyden hoşlanmıyormuş nasıl biriymiş evlenmeden önce tanımayarak girersen bu yola öperler tabiki.

İlk önce birbirinizi anlayacaksınız kafa yapınız uyuşuyormu kafa dengi mi bunları öğrenip ondan sonra o işe giriceksiniz.

Evlenmeden konuşulup anlaşılması da gerekiyor tabiki.

Araba olayı farklı.

Demek isterdim ki olaylar bunlar üzerine kurulu olmasın ama maalesef öyle değil.

Arabasız olur mu olur ama arabanın rolü ayrıdır.

İstediğin zaman oraya buraya gidersin baş başa kalabilirsin zaman geçirebilirsiniz yani.

Farklı aktivite olarak düşünülebilir.

Araba markası da önemli değil artık.

Şahine de biner kardeşim maseratiye de golf e de.

İyi araştırmanız da gerekir.

Muhattap olduğun kızın çevresinden , takıldığı ettiği kızlardan birinin nasıl biri olduğunu bilirsen , öğrenirsen sevgili olduğun ya da olucağın insanın nasıl biri olduğunu da öğrenirsin.

Aynı ortamdan denk gelip , tanışıp sevgili olma olayında zaten orada o kızı tanıyan birine sorar öğrenebilirsin bu herkesin aklına gelir diye düşünüyorum.

Çünkü düzgün kız düzgün insanların ortamında olur.

Düzgün olmayan da düzgün olmayan kişilerin olduğu ortamlarda olur.

Kafalar uyuştuğu için yani.

Biri neyse diğeride odur.

Al birini vur ötekine hesabı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GlowZone -- 9 Ocak 2021; 21:47:18 >

• huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Zaten bu konuların hep çıkış noktası budur. Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. Bir teselli yöntemi yani. Evlenmeyeceksen evlenme kardeşim. 6 aydır evliyim, 28 yaşımdayım. Kaliteli bir işim, iyi bir eşim var. Durumum iyi. Ailemin kültürünü devam ettiriyorum. Gördüğümü uyguluyorum.
    Herkesin hayatı kendine ...
  • Babana bile güvenme zamanında ananı ......

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.