Şimdi Ara

Ölümlü Dünya [Yönetmen:Ali Atay] 26 Ocak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
2.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapımı : 2017 - Türkiye
    Tür : Komedi
    Yönetmen : Ali Atay
    Senaryo : Ali Atay, Feyyaz Yiğit, Ali Demirel (i), Volkan Sümbül
    Oyuncular : Sarp Apak, Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Mehmet Özgür, İrem Sak

Ölümlü Dünya filminde, uzun yıllardır Haydarpaşa Garı'nda Anadolu Tat Lokantası'nı işleten 8 kişilik Mermer Ailesi'nin sakladığı bir sırrın açığa çıkmasından sonra yaşananlar anlatılacak.

Ölümlü Dünya [Yönetmen:Ali Atay] 26 Ocak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 14 Ocak 2018; 22:22:59 >

• Limonata çok başarılıydı bakalım merakla bekliyoruz.
  • Vaay be Mecnun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölümlü Dünya [Yönetmen:Ali Atay] 26 Ocak
    Afiş
  • Ölümlü Dünya [Yönetmen:Ali Atay] 26 Ocak
  • Oha sağlam afiş olmuş
  • Kadrosu da sağlammış. Bir tek şu Alper Kul'a ısınamadım bir türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 3 Ocak 2018; 23:22:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol üste "yılın komedisi" yazmasalarmış keşke...
  • güzel bir fragman :D
  • Fragman fena değil . En azından günümüz şartlarında umut vaat ediyor .
  • sinemada izlerim destek için. kadroyu zaten seviyorum. konu da fena değil gibi. en azından sıradanlığın dışına çıkmışlar.
  • Film güzel mi ? Gidenlerden yorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fragman güzele benziyor
  • Film kesinlikle çok güzeldi. Gülmek isteyip güzel vakit geçirmek istiyorsanız hele de şu an youtuberlar sinema sektörünü istila etmeye başlamışken kesinlikle gidin izleyin, gerçek sinemanın tadını çıkarın. Kadro zaten şahane, konusu da ilginç, güzel. Film zaten akıcı ne ara başlayıp ne ara bittiğini bile anlayamıyorsunuz. Tek eksik kısım bence sonu biraz havada kalmış gibiydi. Filmin bittiğini anlayamıyorsunuz.

Feyyaz Yiğit efsane

Benim filme puanım 9/10.

mermermervemermermervemermerver

• quote:

Orijinalden alıntı: _Risen_

Film kesinlikle çok güzeldi. Gülmek isteyip güzel vakit geçirmek istiyorsanız hele de şu an youtuberlar sinema sektörünü istila etmeye başlamışken kesinlikle gidin izleyin, gerçek sinemanın tadını çıkarın. Kadro zaten şahane, konusu da ilginç, güzel. Film zaten akıcı ne ara başlayıp ne ara bittiğini bile anlayamıyorsunuz. Tek eksik kısım bence sonu biraz havada kalmış gibiydi. Filmin bittiğini anlayamıyorsunuz.

Feyyaz Yiğit efsane

Benim filme puanım 9/10.

mermermervemermermervemermerver

Filmde İnterstellar'a gönderme mi var? Mısır tarlalarından bahsediyorum.

• ilk yarısında boşuna beklentiye girmişim diye üzüldüm, ama ikinci yarıda da tam tersi şekilde çok fazla güldüm ve beğendim. Olaylara girişi çok beklenmedik bi şekilde oluyo, fragmanı izlediğimde ben böyle olacağını görememiştim, o kısım güzel. Sonra biraz yavaşlasa da ikinci yarı güzel toparladı benim için. Aksiyon sahnelerini de güzel çekmişler, eğlenceli.
    gişesi 1.5 milyonu zar zor bulur gibi geldi bana, umarım yanılırım da 3-4 milyon olur.
    bir de küfür yer yer fazla ve gereksiz geldi, aileyle gidildiğinde biraz rahatsız edebilir.

• Bu kanal da beğenmiş...
  • Bir kanal beğenmiş,diğer kanal yerin dibine sokmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 29 Ocak 2018; 15:40:22 >
  • Bugün filme gittim. Filmin afişinde "yılın komedisi" yazınca bu film komik değildir diye düşünmüştüm nedense ama gerçekten YILIN KOMEDİSİ olabilir. Çok güldürdü, aşırı eğlendirdi. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Senaryosu ve hikayesi de güzel, beni ArifV216'dan daha memnun etti açıkçası.
    Ali Atay'ı da yönetmenliğinden dolayı tebrik ederim.

Bu arada filmde herhangi bir +18 sahne yok, aile ile gidilebilir.

Filmde her şey çok güzeldi ve komikti ancak sonu çok kötü bitti. Sonunu bağlayamamışlar. Hiç beklenmeyen bir anda tak diye bitince bütün salon "Bu neydi şimdi?" gibi bir tepki verdi.

• Filmi çok beğendim, tavsiye ederim herkese.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.