Şimdi Ara

Ölümlü Dünya [Yönetmen:Ali Atay] 26 Ocak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
2.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk yarının başında sıkıldım ve filme ısınamadım. Ama sonradan açıldı diyebilirim.

Bazı zorlamalar olsa da eğlendirdi. Arif V 216 kadar olmasa da gayet iyiydi. Gidin.
  • Gaza getirdiniz bende gideyim barı en kısa sürede....
  • Güzel filmdi tavsiye ederim.Komedi adına iyi güldük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumların aksine filmi beğenmedim diyebilirim. Filmin kurgusu ve sonu çok zayıf. İlk yarısı, girişi haricinde çok durağan. En başta bir merak uyandırıyor sadece.

Vasat bir filmdi.2 yerde gülmüşümdür. Sırf cem yılmazım full reklamı yapılan filmine gitmemek için gittim. Ancak umduğumu bulamadım

• Sonunu pek beğenmedim daha güzel bitirilebilirdi ama konusunu ve mizahını sevdim gerçekten güzeldi.
  • Tüm salon olarak aralıksız olmasa da oldukça kahkaha attık. Oyuncular zaten kendilerini kanıtlamışlar. Beklentimin üzerinde bir filmfi. Yılın konedisi yazısını görünce vasat bir filmdir diye düşünmüştüm ama oldukça keyif aldım/aldık.

• aile arasında 9. haftasında 243k izlenmiş, ölümlü dünya daha ilk haftasında 226k. Çok az gişesi olacak, ikinciyi çekme planları var gibiydi konuşmalarında ama böyle giderse çekmezler.
  • Muhteşem film karnım ağrıyarak çıktım gülmekten. Bir kere daha giderim

• idare eder

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sesli şifre kısmı ve serbest'in konuşmaları baya güldürdü..
  • Şimdi bu film durum+suç komedisi denilebilecek bir film.Evet türk sineması açısından belkide bir ilk olduğundan(daha önce bu tarz çekildimi bilmiyorum varsada cahilliğime verin)sinemamız için güzel bir örnek teşkil edebilecek bir film.Ama arkadaş tamam fikir güzel konu fena değil fakat ya ben gülmeyi unuttum ya sinema sektörü güldürmeyi unuttu.2-3 sahne dışında film durağan gidiyor güldürmüyor.Tamam film çok sıkmıyor ama durum komedisi yapıyorsan arkadaş öyle sahneler yaratmalısın ki gülerek eğlenelim.Ben bu filmde sadece eğlendim(gülmedim).Oyunculuklarda fena değil.Yanlız komedimiz güldür güldür seviyesine doğru gidiyor sanki dikkat etmek lazım(güldür güldür tamamen farklı bir durumdur skeçler üzerinden gider o komedi gider ona ama sinemada aynı tarz komedi çiğ kalır olmaz bana göre).Neyse efenim her yıl bir sürü komedi filminin çıktığı ve en çok gişeyide onların yaptığı ülkemizde komedi daha iyi seviyelere gider umarım.

• Film Türk sineması için güzel bir örnek olacaktır. Böyle filmler çıkmalı ve seyircinin zevkini geliştirmelidir. Puanım 8/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene tüm komedi dizileri yılın filmi maşallah 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Ooo ikincisi gelecekmiş bu güzel haber

• Filmin afişi = gta kapagi

• Türkiye şartlarında ortaya çıkan komedi filmleri bariz düşük kalitede fakat bu filme gidilmeli diye düşünüyorum gayet başarılıydı.

• Beklentisiz gidilirse 6/10, beklentiyle gidilirse 5/10'luk bir film. Sountrack'ler ve birkaç sahne dışında senaryosu çöp olan bir film ne yazık ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serbest'in sorgu sahnesi, Şifreli merve sahneleri çok iyiydi. Espriler çok iyiydi. L&M replikleride vardı ara ara serpiştirmişler.

Bağlı oldukları örgüt olayı biraz askıda kaldı bence. Çok üstünkörü geçildi.
    Aile de birisiyle sevgili olmak yasak. Ama 3 oğlu var filmde. En büyük abinin karısı vefat etmiş.

Dayısıyla evlenmek isteyen çocuk karikatürü vardı. Herkes evlenmiş ama onun dayısıyla evlenmesini istemiyolardı. Buda öyle bi olay. :)
  • Konu mühim değil benim için absürt komediydi ve sonuna kadar güldürdü. Vizyondayken 2. kez gittiğim aklıma gelen tek filmdi. Giriş-gelişme-sonuç örgüsüyle gitse tekrar izlemezdim ama iki farklı kişiyle farklı zamanlarda gittiğim ve her ikisinde de aynı tadı aldığım bi film oldu.

Gülmeyenler umarım Recep İvedik'e gülenler değillerdir. Salonun büyük bir kısmı güldü/katıldı.
    Seans kıtlığı var gişe yapamıyor maalesef. Yine saçma sapan filmler gişeyi domine etti.
  • Kafeinsiz dışında çoğu kişi beğenmiş sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 12 Şubat 2018; 23:24:0 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.