Şimdi Ara

Olm biz niye insanları bu kadar kafaya takıyoruz anlamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millete bakıyorum bildiğin mal.10 kişilik bir grup varsa 7-8 i boş sadece goygoy yapıyolar.Buradaki çoğu forumdaşlarımın kültürlü olduğunu düşünüyorum böyle tipleri kafaya takıyosunuz haberiniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyle zaten yanina oturduğum kisi araba ya da futbol konusuyor kizlar berkantin sevgilisimiydi o diye konusuyolar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "algı gerçektir" çevrendeki insanlar seni nasıl algılıyorsa sen toplum için o'sundur. algılayanın kimliği bunu değiştirmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    psikolojik bzukluk bilinmeyen zamanlarda şizofrenleri cadı diye yakıyorlardı. senin ne olduğun değil seni ne sandıkları önemli.
  • Merak duygusu ve aklın bize oynadığı sanki onlar çok dolu yaşıyorlarmış hissi
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrr8

psikolojik bzukluk bilinmeyen zamanlarda şizofrenleri cadı diye yakıyorlardı. senin ne olduğun değil seni ne sandıkları önemli.

Alıntıları Göster
    Ana fikri anlamadın.Senin hakkında ne düşündükleri önemli değil ki.Hakkındaki kanaatleri şansa bala.Asosyaller übermensh yerine de konulabilirdi(nitekim alt kültürlerde zaten öyle) Ölçüt yok,irade hiç yok.O sıfatlar gerçek bir çabanın sonucu değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 21 Ekim 2019; 16:27:15 >
  • quote:

Ana fikri anlamadın.Senin hakkında ne düşündükleri önemli değil ki.Hakkındaki kanaatleri şansa bala.Asosyaller übermensh yerine de konulabilirdi(nitekim alt kültürlerde zaten öyle) Ölçüt yok,irade hiç yok.O sıfatlar gerçek bir çabanın sonucu değil

Alıntıları Göster
    anlaşamıyor muyuz. senin hayattaki menfaatlernin büyük çoğunluğunun kaynağı toplum. alacağın elde edeceğin başaracağın şeyleri onlara karşı ya da onlarla yapacaksın. ondan dolayı onların cahil boş dolu olmaları seni ilgilendirmiyor seni ilgilendiren onların gözündeki konumun.

• quote:

anlaşamıyor muyuz. senin hayattaki menfaatlernin büyük çoğunluğunun kaynağı toplum. alacağın elde edeceğin başaracağın şeyleri onlara karşı ya da onlarla yapacaksın. ondan dolayı onların cahil boş dolu olmaları seni ilgilendirmiyor seni ilgilendiren onların gözündeki konumun.

Alıntıları Göster
    Sistemin işleyişi gene sistemin ilerlemesi için.Sistemin ilerlemesiyse gene fertlerin kendi çabalarıyla.Biri sebep diğeri amaç.Amaç mı önceliklidir sebep mi
  • quote:

Sistemin işleyişi gene sistemin ilerlemesi için.Sistemin ilerlemesiyse gene fertlerin kendi çabalarıyla.Biri sebep diğeri amaç.Amaç mı önceliklidir sebep mi

Alıntıları Göster
    birinin amacı diğerinin sebebi. belki bizim yüksek amaç dediğimiz de başka bir amacın sebebi?
  • quote:

birinin amacı diğerinin sebebi. belki bizim yüksek amaç dediğimiz de başka bir amacın sebebi?

Alıntıları Göster
    Herkes kendi meşrebince amaç edinebilir.Biz güzel olanı seçmekle mükellefiz
  • quote:

Herkes kendi meşrebince amaç edinebilir.Biz güzel olanı seçmekle mükellefiz

Alıntıları Göster
    hiç bişey için mükellef olduğumuzu düşünmüyorum
  • İnsanı şekillendiren cevresidir. Onunla gelişir onunla büyürsün. Eğer çevrendeki 100 kişinin 80 tanesi futbol ve araba konuşuyorsa sende öyle oluyorsun. Ne kadar istemesen de öyle maalesef. O yüzden bunu anlayınca hemen çevreyi değiştirmek lazim. Her zaman kendinden daha iyiler ile takılmak gerekiyor.

• Afedefsin quantum fiziii konusundan aşağı konuda konuşanlarla muattap olmuyorum

• omero34 kullanıcısına yanıt
    Bazen yaşadığın çevreyi değiştiremiyorsun malesef iş ortamı örneğin çalışmak zorundasın ve ortam yerlerdede olsa mejbursundur.
  • Doğrudur dostum ama cesaretli de olmak gerekiyor.

• O 10 kisilik grup sana takinca ortamdaki diger insanlarda sana takiyor dolayisiyla sen de buna kafayi takiyorsun ondan olabilir

• Malız çünkü

Insanlarin yuzde 95i vasifsiz gereksiz degersiz oksijen israfi zarar ziyan

Onlardan zarar görüyoruz sonra da üzülüyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Forumda IQlu mesajlarla karşılaşmak güzel

• serdarrr8 kullanıcısına yanıt
    Zayıf kişilik algısı olanlar dediğin gruba girer. Kendini kanıtlamış, ozguveni yüksek kişiler başkalarının değil kendilerinin kişilik algısına önem verir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.