Şimdi Ara

NO FROSTUN FİŞİ ÇEKİLİR Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
58.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yazlığa gidiyoruz 6-7 ay kalacağız orada evimizde vestel no-frost buzdolabı var.Fişini çekip gideceğiz eski buzdolaplarını çekip giderdik bir problem olmazdı.No frostlarda da aynı prensip geçerlimidir şimdiden değerli cevaplarınız için teşşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: 15

quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

biz bi kere tatile gittiydik.Bababm da annemden habersiz dolabın fişini çekmiş,eve geldik.Dolabın kapağını bi açtım ortalık dumanaltı.1 hafta da zor kendime gelebildim valla

Soğutucu gazı mı kaçırdı yoksa başka birşeyin dumanı mı ?

yok be hocam.Babam içinde yiyecekler varken çekmiş fişi

Baban bir dahi olmalı
  • içinde bişey yoksa çek tabi.. boşuna çalışmasın
  • Ben çekilmemesi için bir sebep göremiyorum ama içini tamamen boşaltıp temizlemelisiniz.
  • içindeki gaz mundar olur okadar uzun süre.
  • kapağını açık bırakırsan iyi olur
  • quote:

biz bi kere tatile gittiydik.Bababm da annemden habersiz dolabın fişini çekmiş,eve geldik.Dolabın kapağını bi açtım ortalık dumanaltı.1 hafta da zor kendime gelebildim valla

• İçinde bozulacak besinleri çıkarıp çek bişey olmaz. Ben kapağını yanlışlıkla açık bırakmıştım 2 gün öyle kalmıştı ve motoru yanmıştı. Bunu da paylaşmak istedim.
  • Buzdolabınız uzunca bir süre kullanılmayacaksa, ilk önce içindeki yada üzerindeki açma kapama butonundan cihazı kapatınız.Daha sonra elektrik bağlantısını kesiniz,içerisindeki tüm yiyecekleri ve içecekleri çıkarınız, temizleyiniz, alt ve üst kapısını aralık bırakınız.Uzunca bir aradan sonra tekrar çalıştırılıcağı zaman, elektrik kablosunu takınız, cihazı açınız.Yaklaşık 1 saat kadar boş olarak çalıştırdıktan sonra besinlerinizi yerleştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elzemsin -- 1 Temmuz 2011; 20:39:31 >
  • Teşşekkürler bizde öyle yapmayı planlıyorduk çalışma prensibi açısından bir sorun olmayacak gibi.Bütün yiyecekleri çıkarıp kapatacağız.
  • herşeyi çıkar hocam temizleyin kapısınıda açık bırakın dolap siz yokken hava alır.
  • aman kapağını kapalı bırakmayın kokabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: trinamoe

aman kapağını kapalı bırakmayın kokabilir

Her türlü kokar.
  • la dolabın kapağı açık bırakılır mı? içine türlü türlü böcek girer yuva kurar ,yumurtlar ,sıçar vs.........
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

yok be hocam.Babam içinde yiyecekler varken çekmiş fişi

Baban bir dahi olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 1 Temmuz 2011; 21:16:08 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.