Şimdi Ara

1. Sınıftaki Arkadaşlarımı Nasıl Bulabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
13.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1. Sınıfta birlikte okuduğum arkadaşlarımı nasıl bulabilirim ? Önerisi olan? İsimlerini hatırladıklarım var lakin soyadlarını hatırlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen Trumpsın nasıl bulamıyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen seneki mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

geçen seneki mi?

Evet

• Ben 1. sınıftan kız, arkadaşımla karşılaştım kafede. O selam verdi naber, 1. sınıftan arkadaşınım falan dedi. Yürüdü baya. Hatırlamadım ben, sordum ismini söyledi ama soyismini söylemedim. Ben de dedim ulan bu fırsat kaçmaz

Gittim 1. sınıfı okulu okuduğum okula, ilkokul arkadaşlarla buluşma yapacağız birkaç kişinin ismi lazım dedim. Buldum kızın ismini.

Özet : Okuduğun okulda tutuyorlardır eski kayıtları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

Ben 1. sınıftan kız, arkadaşımla karşılaştım kafede. O selam verdi naber, 1. sınıftan arkadaşınım falan dedi. Yürüdü baya. Hatırlamadım ben, sordum ismini söyledi ama soyismini söylemedim. Ben de dedim ulan bu fırsat kaçmaz

Gittim 1. sınıfı okulu okuduğum okula, ilkokul arkadaşlarla buluşma yapacağız birkaç kişinin ismi lazım dedim. Buldum kızın ismini.

Hocam ciddi cevap verdiğin için teşekkürler. Okulum Ankara'daydı. Şuan Ankara da değilim maalesef. Yoksa gidip sorardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald J. Trump

quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

Ben 1. sınıftan kız, arkadaşımla karşılaştım kafede. O selam verdi naber, 1. sınıftan arkadaşınım falan dedi. Yürüdü baya. Hatırlamadım ben, sordum ismini söyledi ama soyismini söylemedim. Ben de dedim ulan bu fırsat kaçmaz

Hocam ciddi cevap verdiğin için teşekkürler. Okulum Ankara'daydı. Şuan Ankara da değilim maalesef. Yoksa gidip sorardım.

Telefonla arayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.