Şimdi Ara

OLDUBİL KAMPANYALAR [GENEL KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
68
Favori
54.952
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba varlığından yeni haberdar olduğum on ödemeli bir kartımız daha oldu. Üyelik filan son derece kolay henüz dişe dokunur bir kampanyası görmedim, kredi kartı ile sıfır komisyon ile bakiye yükledim fatura ödedim.

İlgili kampanya sayfasının linkini aşağı bırakıyorum
    https://oldubil.com.tr/Pages/Pages?id=5

Adını her ne kadar sevmesem de
    (hey adamın öldü bil) film replikleri andırıyor 😁

• yalan söylüyorsun osman.2609 seni bot seni

oldubil kampanya yapmış gibi görünüp yan çizmektedir

en son 21 aralık uzun gece yapmaya cearet edemediği gibi

31 aralıka kadar vereceğim diye söz verdiği trendyol siparişleri 150 tl.ye kadar cashback %5 iadeleri vermez ilgilenmez oldu

o kadar yazdık şikayet ettik halen iade yok hiç cevap da vermedi

oysaki trendyok %5 ilk gün siparişlerde %5 iadeyi anında verip hesaba yansıtıyordu

ne olduysa 8 gündür hiçbir iade vermemekte

olmamışbil

oldubil bu kafayla bir yere varamaz oldubil güvenimizi sarstı bir daha işimiz olmaz

fups gibi ol kampanyanın arkasında dur ya yap ya hiç yapma

bunu böylece oldubil emi?

• feedyourhead. F kullanıcısına yanıt
    Muhteşem 5 li bizi ilgilendirmez, sıcak fırsatlar varsa kullanırız, yoksa hic muhatap bile olmayız. Belki ilerde birşeyler olur, Tosla da İlk çıktığında pek bir işe yaramıyordu bir şans verdim şahsen
  • p ve t ye yükleme yaptırmıyor benden geçer not alamadı fiziki kartı da ücretli
  • Takipte kalalım teşekkürler.
  • OLDUBİL e elini kaptıran kolunun peşine düşer
  • yüklediğin tutarı hemen hemen hiç bir yere transfer yapamıyorsun. pek işe yaramaz şu an.

• Param altyapısını kullanıyor. Şimdilik param'ın kampanyaları dışında farklı bir kampanyası yok gibi gözüküyor.
  • Bu iş iyice sanal operatör işine döndü.

kafasına esen ödeme sistemi kuruyor.

• kredi kartı ile para yatırabiliyorsun ama parayı çekemiyorsun aylık 750 tl limiti var

• Param kullananlar için gereksiz. Ayrıca limit bile ortak oluyor. O yüzden gereksiz.
  • Oldubilin bir efsanesi kalmadı bence
  • Önceleri Oldubil'deki paranızı farklı ön ödemeleri sistemlere aktarabiliyordunuz. 2-3 ay önce bunu kaldırdılar. Artık kullanmanın bir anlamı kalmadı. Kampanyaları yok. Rakipleri varken bunlarla uğraşmanın hiç anlamı yok.

• yaky kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum
  • toslaya oldubil eklenmiyormu?

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt

hayır pc ye de eklenmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: feedyourhead.

Bu mesaj silindi.
    Sen koch holdinge gidersin
  • Neyleyeyim tosla'ya eklenmedikten sonra
  • bu aralar ikea kampanyası çok hoşuma gidiyor çünkü koltuk takımımı yeniledim ve 396 tl cashback aldım çok güzel bi oran bence

• Bir süredir oldubil kartımı kullanıyorum cashbacklerden dolayı vazgeçilmezim oldu çok iyi çoook

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.