Şimdi Ara

Okulu bırakmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar zor zamanlar geçiriyorum çünkü okul yüzünden okulda çok kötü şeyler oluyor 1.dönem başladığında her şey güzeldi ama sonra her şey kötüleşti benim derslerde konuştuğumu bahane ederek beni kötülüyorlardı daha sonra eski sınıfımdakilerle kavga ettim 10 tane tutanak yedim sonra benim hakkımda sınıf değişikliği kararı çıktı yeni sınıfta da sorunlar var beni istemiyorlar,fazlalık olarak görüyorlar, yük olarak görüyorlar ve beni yapmadığım davranışlarla göndermeye okuldan attırmaya çalışıyorlar bugün de zaten öyle oldu. Bende bir çare buldum okulu bırakmak bir tek kurtulmanın yolu bu ama okulu nasıl bırakabilirim doğru bir karar mı yoksa yanlış bir karar mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• belki şirofreni olmuşsundur.

• Yanlış karar

• ChristoBangalter kullanıcısına yanıt

kime göre neye göre ben de okulu bıraktım verdiğim en iyi karardı.

• Zor ile mücadele insanı yükseltir. Zorluk çıkaranlar ve alkışlayanlar, mücadele edenin altındadır.

• Okulu bırakma bence başka bir okula geç mümkünse orada da hiç kimseye karışma sessiz sedasız ders çalış. Okulun birinci ve temel amacı ders çalışıp okumak kendini geliştirmek ikinci ve sonraki amacı meslek edindirme işlevini kullanmak (meslek lisesi ya da üniversite bölümleri ile) üçüncü amacı okulun sosyal hizmet ve faaliyetlerinden yararlanmak, en son amacı arkadaş ya da çevre edinmek ki arkadaş da ediniyorsanız bir tane efendiden bir çocuk varsa olsun, yoksa da beş altı kişilik problemli bir gruptansa yalnız başına ders çalışmak bir kenarda çay içmek çok daha iyidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.