K

Yarbay
22 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 1662 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Dünyayı düz bilirken sonradan yuvarlak olduğu kabul edildi. Nedir ispatı;??

Kaybolmuşuz ve sahipsizmişiz gibi hissettirmek için üretilmiş olabilir mi ?

İnsanların farklı değer biçme usulleri sonucu, ülkeler arası kolay kazanç yolları çıktı ortaya. Mesela elektriği bedava veren bir ülkeden elektrik masrafı ile üretilen bir ürünü getirmek ya da kaçak almak gibi. ,


Halk olarak bedel ödenen unsurların bedelinin unutulması gibi. Kesilen vergilerle elde edilenlerin değersizce kaybolması.


KANALİZE TVyoutube
#keşfet #shortvideo #atatürk #tarih #turkey #trending #shorts #short #ilberortaylı #enayi #keşfet
https://www.youtube.com/shorts/x3N_HNQH4Zk?feature=share

Neler var değer aktarması yapılan ? Bedeli ödenmeden alınan ?

Son dönemde 30 kişi silah sile ve daha iri birisine tartaklattırıp sindirerek etkisiz halde bırakıp aniden daldıkları bir olay yaşandı Savaş Cebeci denen birisine....


saldırgan methediliyor ve alkışlanıyor heryerde.... Tüm haksızlığa rağmen. Peki saldırgan bir Aczmendi olsaydı ?

Dövüş konuları gündemde, zaten hep gündemde.. BU dövüş sanatları adı altında, karate, tae-kwando vb (mma...)her ne varsa, aleyhlerinde bir işe yaramadığını söyleyen ya da methetmeyen olursa, anında en iyi sporcularıyla meydan okuyorlar.... Peki en iyi olan zaten bu sporları bilmese de en iyi olacağı için, işe yararlılığı en iyisi mi belirler yoksa en kötüsü mü ?


En kötüye neler katabiliyor ve normal bir insanın ne kadar önüne geçirebiliyor ? Sizce en iyi mi en kötü mü ?

Varlığından kimsenin haberinin olmadığı ama geçtiğimiz günlerde, 30 kişi bir silah ve de daha iri birisine itiklettirerek sindirilen ve hiçbirşey yapmadan bekleyen Savaş Cebeci isimli meşhur şahsı mağdur eden şahıs, şimdi de Tuna Tavus isimli kocaman cüsseli meşhur şahsı yenebileceğini kabul ettirdiği video oluşturmuş... Tuna Tavus hiç mücadele etmiyor ve herhalde sen yenersin deyip sadece video çekiyorlar...


Tuna Tavusyoutube
Herkese merhaba arkadaşlar! Bu videoda son zamanların gündem ismi, profesyonel MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan ile beraberiz! Öncesinde ufak bir vs attık sonrasında ise "70 kilo adam 120 kilo adam" kavgasını yorumladık ve birtakım dövüş tekniklerine değindik. Umarım videoyu beğenirsiniz iyi seyirlerrrrrrrrr Instagram : https://www.instagram.com/tunatavus Reklam & İş birlikleri : tunatavus@temtalent.com Kaan Kazgan: https://www.youtube.com/@KaanKazgan https://www.instagram.com/kaankazgan Kanalıma üye olup ayrıcalıklardan yararlanabilirsin!: https://www.youtube.com/channel/UCF-TS99Klf4nig4HAz2gC8w/join
https://www.youtube.com/watch?v=JRHXnUl9NgY&feature=youtu.be

Başka dövüşmemek üzere konuşan ne kadar ağır cüsse varsa ulaşsın, ileride böyle birilerini bulamayabilirler...

İnekler dünyaya zarar veriyormuş. Biz kimiz ki canlıların hayatına kast edelim ? Biz yokken de var olan canlıların varlığına saldırmak kimin haddine ? Anca beraber kanca beraber değil mi ?

Herşeyi menfaatine göre anlamak isteyen ve anlık yaşayan hissiz felsefe saldırmaya yer arıyor. Bize göre birilerinin varlığı bir sorun gibi ise, var olmaya devam edecektir. Sorun varsa çözülür, dönüşür, sorunu aşacak kabiliyete ulaşırız. Haricimizde cereyan edenlere hüküm veremeyiz!


DÜnyaya devamlı ineklerin sera gazı, küresel ısınma sebebi gazlar, metan ürettiği söyleniyor. Öyleyse inek sayısı büyük miktarda arttığı halde metan gazı neden artmadı dünyada ? Uzun zamandır ?

Mike Tyson'ı en fazla 30 saniyede nakavt edeceğini söylediği bildirilen kişi murat kazgan, kaan kazganın abisi.....


Geçtiğimiz günlerde savaş cebeci isimli tanınmış birisiyle dövüş için randevulaşan ancak; 30 kişi, bir silah ve daha iri birisine itiklettirerek sindirdiği savaş cebeci'yi hiçbirşey yapmadığı bir halde yumruklayarak mağdur ettiği düşünülürse; bu karşılaşmaya kaç kişi toplamaları lazım ?


Savaş Cebeci'ye saldırı sebebi olarak "120kg olarak efsanelere karşı gelemem ama 70kg birinden de dayak yemem isterse şampiyon olsun" manasında genel geçer ettiği taa 4 sene önceki sözleri gösterildi ve 70 kg olan birisi meydan okumuştu. Halbuki Savaş Cebeci zaten dövüşçülerin üstünlüğünü devamlı söylüyordu kavga için ?


Peki ya Mike Tyson ??

Birbirini yiyen konuşmaları biliriz. Dediğini bile anlamadan üste çıkma gayretlilerini, benliği için fazla fazla konuşmak isteyenleri. Ezmek için konuşanları.... Bir de şuna bakın;

"I agree..."

Doğrudur deyip geçebilmek. Hem de uzuuuunca bir konuşmaya;


Dream Dustyoutube
Photoshop neural filters colorize. AI has misjudgments, some parts cannot be accurate.
https://www.youtube.com/watch?v=eHk_Y8bu13w&feature=youtu.be

Geçtiğimiz günlerde 30 kişi ile, silahla ve kendisinden daha iri birisi tarafından itiklenerek sindirilip ses çıkaramaz hale getirilmiş Savaş Cebeci'nin kendisinden çok daha zayıf birisi tarafından mağdur edildiğini seyretmiştik. Hiçbir harekette bulunmamıştı Cebeci, kavgayı reddedip ringe meydan okudu ama orada hemen mağdur edildi.


Ne hikmetse basın yayın, gazete, internet alemi çok ağır biçimde Cebeci'yi ezen yayınlarda bulundu. Memlekette Adalet'e saygı yok mu diye düşünürken;


Kadir HOCAyoutube
Balkan Şampiyonu Doğan Yıldız Kaan Kazgana Meydan Okudu
https://www.youtube.com/watch?v=PBozFHJIvdU&feature=youtu.be

Loading....

Geçenlerde Savaş Cebeci'nin mağdur edildiği bir olay yaşandı. Meydan okumalar arkasından ani baskın gibi gelen diğer tarafa karşı korkmuş olması muhtemel Savaş Cebeci ses çıkaramadan dövüş etmeden saldırının durmasını bekledi.


Göremediğimiz neler olabilir ?

Olay öyle acaip ki Savaş Cebeci'yi hiç mi hiç sevmeyenler bile şok içinde. Hareketsiz kalışına.Aslında yakın zamanda kendisine birkaç ay boks eğitimi veren ve yine aleyhinde konuşan eğitmen de ayağının ve belinin sakat olduğunu söylemişti yani anlatamadığı bir sorun da olabilir ama enteresanlığa biraz girelim...


Bir 50bin dolar konuşuldu ki kavga öncesi Cebeci elinde sallıyor ve bugün 1 milyon lira eski trilyon.... Cebeci tam da yurtdışına çıkmak üzereyken alelacele gelip, Cebeci tek olduğu halde silah çekip daha iri birisine itiklettirip, Cebeci dövüşü reddedince de direk saldırma fiilleri düşünüldüğünde gariplik yok mu? BU saldırganlık anden nereden çıktı? Kaç zamanlık meydan okumalara? BU ekip aniden hem de silahla neden atağa kalktı?


Plan var mıydı ve bozuldu mu ?

Cebeci'ye atağa kalkanlar mma yı Türkiye'ye getirmek isteyenler. Reklam için Cebeci'yle anlaşılmış olabilir mi ? Karşılaşma yapılsın ve videoları reklam aracı olsun Cebeci'ye de belki para ödensin diye plan olabilir mi ?


Cebeci parayı alıp vazgeçmişse ve yurtdışına gidiyorsa. Karşı taraf da parayı kaptırdığını düşünüp bir hışımla saldırıya kalkışıp anlaşmanın yerine gelmesini sağlamaya çalışmış olabilir mi? Diğer taraf "Cebeci'nin parası olduğuna inanan mı var hala" diye laf etti. Kavgada kıpırdamayan Cebeci ve etrafındakilerden cesaret aldığı anlaşılan diğeri... Öyle ki bu kalabalıkla ve Cebeci'nin ring teklifinin reddedildiği bir karşılaşma asla karşılaşma olmayacaktı. Buna rağmen hışım ve hınçla görünürdeki basit bir cümle sonuçta ağır bir atağa dönüştü.


Alelade söylenmiş sözden bu denli saldırganlık çıkması beklenmediğinden ve Cebeci tam da yurtdışına çıkma anında ve Cebeci'nin sindirilmesi umursanmadan yapılan karşılaşma ile tarafsızlığı yok olan bu olay göründüğü gibi mi sizce?

Hakkında
Konum: Samsun,İlkadım
Forum İmzası:
cncarastirma
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 sa.
Mesaj Sayısı: 3.846
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.008
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 105.439 (Bu ay: 6.605)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.265 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.