Şimdi Ara

Okulda Beni Dövüyolar Gitmek İstemiyrum (CİDDİ) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
3
Favori
3.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guzel kardesim sikma canini cekinme kimseden sikayet et ve mumkunse dovdur o cocuklari. Dahada satasmazlar. Daha yasin kac basin kac ne intihari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak kardeşim. burada bir konu açmışsın İstanbul içinde bulunan veya bulunmaya herkes senin yardımına koşmaya çalışıyor. adres isteyen olmuş özelden yazdın mı bilmiyorum ama burada onlara cevap verdiğini görmedim. eğer konu CSB değilse yardımcı oluruz. dağ başı değil burası.

forum içerisinde bulunan herkes bizim kardeşimizdir. konu csb ise uzatma fazla ki bunca yardım etmek isteyen insanın güvenini kaybetme. eğer csb değilse ilgili arkadaşlarla görüş güzel dilden bi konuşsunlar. ben şuan sakaryadayım bir şey yapamıyorum.
  • Limonngs123 L kullanıcısına yanıt
    vücudunda darp izi varsa ailene gidip söylüyorsun . Direkt polise gidiyorsun . O yaştaki çocukları iyi biliriz . Anne babayı takmaz ama idari birisi sarstıgı zaman daha bir şey yapamaz.

Sonuc vermezse topla bi iki kuzen tehtit ettir gitsin. İntahar çözüm değil korkaklık sadece .

edit: csb gibide duruyor. Başarılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senatorts -- 17 Mart 2016; 6:49:54 >
  • fiziksel yönünü etkiliyorsa bencede seninki daha ciddi dış lafları aldırış etmeden polise git.
  • Bu yaptığın Amerika da ciddi suç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Orijinalden alıntı: naak98

Onlara bunun kırıcı birşey olduğunu söyle.

Şu lafı dh foruma getirenin ta anasından bacısına

++++++++++++++++

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

Bu yaptığın Amerika da ciddi suç

Biz amerikada mıyız? Kafaya bak

• TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    Sakin ol genç. Amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokucaz. O zaman bu tehdit ise yarayacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

Sakin ol genç. Amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokucaz. O zaman bu tehdit ise yarayacak

Kafan güzelmiş çocuğum çıkarken çöpe atıver

• hocam bu nasıl konu :D öğretmenlerine aile söyle ne diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

vücudunda darp izi varsa ailene gidip söylüyorsun . Direkt polise gidiyorsun . O yaştaki çocukları iyi biliriz . Anne babayı takmaz ama idari birisi sarstıgı zaman daha bir şey yapamaz.

Sonuc vermezse topla bi iki kuzen tehtit ettir gitsin. İntahar çözüm değil korkaklık sadece .

edit: csb gibide duruyor. Başarılı

CSB ne demekdemek

• Kardeşim sana yardımcı olmak isteyen insanlarla iletişime geçtin mi ?
  • Yeğen önce sakin ol.Bak bende öğretmenim sana birkaç tavsiye vereyim.
    -Konuyu ve rahatsız olduğun şeyi ailene aç ve paylaş.Eğer ebeveynler çok gergin ve sinirliyse bu basamağı atla.
    -Sınıf öğretmeninle görüş ancak sınıf öğretmenini tanıyorsan.Eğer olaylara çözüm getirebilecek gerçek bir öğretmense rehberlik servisi v.s. çözüm bulur.İlgisiz bir öğretmense sana sataşan arkadaşlarını rencide edip, azarlayıp ailelerine habe verip dayak yemelerine neden olabilir ve bu ters teper.İlgisiz bir öğretmense bu basamağı da atlayalım.
    -Okulda rehber öğretmene git durumu bildir o gerekli prosedürü uygulayacaktır.Farzedelim ki uygulamadı.Diğer basamağa geçiyoruz.
    -Sana saldıranlarla iletişim kur.Rahatsızlığından bahset, hatta bunu söz hakkı alarak sınıfta belirt.Umursamayıp halen devam ediyorlarsa son aşamaya geliyoruz.
    -Yaptığın hiçbir şey işe yaramadıysa sen de kendini donanımlı hale getireceksin.Kendini ezdirmemek için ve savunmak için imkanların doğrultusunda yapabileceklerini önüne ser ve kendini korumayı öğren.
    -Ayrıca psikolojinin de bozuk olduğunu düşünüyorum.En başta psikoloğa giderek tedavi ol bence...

Eğer zorbalık ve fiziksel şiddet halen canını sıkıyor ve çözemiyorsan emniyet güçlerine başvur...

Ortamı ve yaşayışını bilmediğim için genel geçer şeyler yazdım ama bu durum ortama ve yaşayışınıza göre değişebilir.Bütün bu yazdıklarım kişisel tavsiyelerim olup sonrasında oluşabilecek herhangi bir zarar veya kötü durumdan dolayı sorumluluk almadığımı belirtirim.Amacım sadece sana yardımcı olabilmek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gOkO -- 17 Mart 2016; 19:56:48 >
  • Bugün yaşadığım bir olay .

arkadaş bilek güreşine çağırdı sevdiğim kişiler geçen sene ***************'min ortamında değilim hala.

dediki güçle olmuyor bu işler gel yatırmaya bi öyle kaldımki anlatamam benim içgüdü hiç tepki vermiyor anlamıyorum sıkıntı nerde
  • Korkma kardesim bugun bana bicak cektiler kavgamda felan yani ezdirme felan
  • Korkunun ecele faydasi yok en kotu ortam yap
  • Kendini koru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felix88 -- 18 Mart 2016; 1:54:38 >
  • Önce ailene sonra okul yönetimine en son polise git. Bu adamlar seni dışarda dövmek isterse polise gidince akıllanır onlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Limonngs123

arkadaşlar okula gitmek istemiyorum gitmek istemememin nedeni okulunu sıkıcı olması felan değil okulda sürekli beni dövüyolar.hiç arkadaşım yok okulda sınıfımdaki herkes bana düşman her dakika sürekli bana vuruyolar gitmek istemiyorum bu yüzden onlar bana vurunca bende okb hastası olduğum için onlara bişey yapamıyorum zarar verme korkusu var bende.Ders dinlerken arkamdaki çocuk her ders bana en az 20-30 defa vuruyor hergün 2 senedir böyle. hergün beni dövüyolar dersteki başarılarımda düştü zaten 7 sınıfa kadar tüm derslerim çok iyidi her sene takdir getirirdim ama bu sene dersteki başarılarımda düştü napıcam ben 2 sene öncesinde kadar askeri lise hayal ediyodum asker olmak istiyodum şimdi oda yok hayallerim felanda kalmadı okula gitmek istemiyorum.

şimdi bazılarının okulun bitmesine 2-3 ay kaldı boşver sonra ayrılıcaksınız demeyin sıınıfta benden nefret edenlerle %95 aynı liseye gitcez.ordada başıma bela olucaklar.

ARTIK İNTİHARI BİLE DÜŞÜNYORUM HAYATTAN AŞIRI DERECEDE BIKTIM SINIFTAKİLER YÜZÜNDEN.HERGÜN ONLAR YÜZÜNDEN CANIM ACIYO HERYERİM AĞRIYO HERGÜN DÜNDE BİRİSİ 2 KULAĞIMA AYNI ANDA VURDU ÇOK PİS ACIYO ŞİMDİ YERİMDE DURAMIYOMDA.KENDİ KENDİME OLMAYAN ŞEYLER DUYMAYA BAŞLADIM SANKİ BİRİSİ BANA KULAĞIMIN DİBİNDE SELSENİYOMUŞ GİBİ SES GELİYO AMA ETRAFIMA BAKTIĞIMDA KİMSEYİ GÖREMİYORUM.İNTİHARI DÜŞÜNÜYORUM ARTIK!

Testisini kaybediyorsun ve ailen bu nasıl oldu diye sormuyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Giacchino -- 18 Mart 2016; 11:42:57 >
  • akıllıçoççuk kullanıcısına yanıt
    Aptallık sabretmek değildir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.