Şimdi Ara

Okulda Beni Dövüyolar Gitmek İstemiyrum (CİDDİ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
3
Favori
3.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Limonngs123

quote:

Orijinalden alıntı: edıfıce

Sinirden elimdeki telefonu kırıcam şimdi bir derste 20-30 kere vurmak ne demektir ya? Hangi şehirdesin kardeşim sen İstanbuldaysan seve seve yardımcı olurum

Istanbulda oturuyorum.hergun canim cok aciyor gece yatagima gectigimde sabaha kadar uyuyamiyorum acidan ben onlar yuzunden gecen sene ameliyat bile oldum. Olayida kisaca ozetlim bigun beden dersine inerken koridorda onlardan birtanesi karnimin alt tarafina kasık bolgesine dogru vurdu o an cok acimisti 1 gun bekledim acisi gecmesince hastaneye gittik acil ameliyata aldilar ve 1 testisimi kaybettim.karnimdaki agri onlar karnima vurunca basladi agrisi

Kardeşim istanbulun neresindesin ? Adres ver bak çok ciddiyim kısır ederim onları. Ben böyle bişi görmedim hayatımda. Hallederim çok ciddiyim okulunu ver 10 veletmi tek kişi de hallederim güvenmezsen 2 3 kişi daha çağrırım. Böyle bişi olamaz !

• Biber gazı sık. Derste yapilmaz hem sınıfta.

Hoca disipline falan götürürse beni dövüyolardi kendimi korumak zorunda kaldim hem polisler bile kullaniyor dersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu mesaja eklenen görseller:

Okulda Beni Dövüyolar Gitmek İstemiyrum (CİDDİ)
  • naparsa yaptın eğer ortamı onu sevmiyorsa yalan bile sölicekler.
  • Limonngs123 L kullanıcısına yanıt
    Bana özelden tel. num okulunu adını falan yaz hangi okulsa ben gelirim tek tek gösterirsin bana sana vuranları hallederiz orada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenlir

Bu adam sizi ağır trollüyor beyler ciddiye almayın.

Okb olanlarda dövüşebiliyor uydurma.

İnanmiyosan inanma kardesim inanmiyosan git kendi isine bak burda durma daha fazla okb linin halinden okb li olmayanlar anlamaz.

• Rehberlik servisine git

• quote:

quote:

Sinirden elimdeki telefonu kırıcam şimdi bir derste 20-30 kere vurmak ne demektir ya? Hangi şehirdesin kardeşim sen İstanbuldaysan seve seve yardımcı olurum

Istanbulda oturuyorum.hergun canim cok aciyor gece yatagima gectigimde sabaha kadar uyuyamiyorum acidan ben onlar yuzunden gecen sene ameliyat bile oldum. Olayida kisaca ozetlim bigun beden dersine inerken koridorda onlardan birtanesi karnimin alt tarafina kasık bolgesine dogru vurdu o an cok acimisti 1 gun bekledim acisi gecmesince hastaneye gittik acil ameliyata aldilar ve 1 testisimi kaybettim.karnimdaki agri onlar karnima vurunca basladi agrisi

Saglam csb hakkini vereyim

• Olm çocuğa yardım edin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

quote:

quote:

Kardeşim istanbulun neresindesin ? Adres ver bak çok ciddiyim kısır ederim onları. Ben böyle bişi görmedim hayatımda. Hallederim çok ciddiyim okulunu ver 10 veletmi tek kişi de hallederim güvenmezsen 2 3 kişi daha çağrırım. Böyle bişi olamaz !

İstanbul basaksehirdeyim kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: En normal anormal

Rehberlik servisine git

Hicbisi yapmazlar en fazla uyarirlar hocalarin coguda onlarin bana karistigini biliyor ama bisey yapmiyor.

• Benide zorla kantine birşeyler almaya gönderiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adil Atalay -- 16 Mart 2016; 23:22:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil rastgeldi

Benide zorla kantine birşeyler almaya gönderiyorlar

Benide zorla elliyorlar şaplak atıolar tacize uğraom

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyfriend712

Bizim zamanımızda da lisede yanına iki adam(adam diyorsam lafın gelişi) alan "reis" oluyordu. Bir kere taviz verdin mi gerisi gelir.

O reisler az dayağımı yemedi. Bende dayak yedim ama ben 1 yediysem 2 yedirdim. Kafalarını duvardan duvara vurasım geliyo hala gördüğümde

• Kardeş oyun oyna , asosyal taklidi yap. En azından büyüyünce aha bu çocuk deliydi demesinler , biraz sık kendini oyuna göm hayatını. İlerde ergenlik işte der geçersin. Sadece liseyle bitmiyo . Demem o ki sen düzelirsin ama deli lakabın arkanda kalır.anladın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpaceSSS -- 16 Mart 2016; 23:30:22 >
  • quote:

quote:

La pek gerçekçi gelmiyo şu olay da sende kavga et oglum karşılık ver. Karşılık vermezsen daha çok dayak yersin. Dayak yiyosan kavga ederek dayak ye hiçbişey yapmadan dayak yiyon sen

• La bir vurur tamam iki tamam sabır dersin üçte dalarsında bune 100 kere hırpalamış birşey yapmamışsın kendi gururunu bukadar ayaklar altına almamalısın csb olduğunu düşünüyorum okb ile kavganın alakası yok ha eğer gerçekse bu olay kendini değiştir en fazla öleceğini düşün , ölümüne dal yani

• Şimdi hatirladimda ilkokul 1 veya 2. sınıftayken böyle bir çocuk vardı bizim sınıfta da. Derste felan benle arkadaşımı sürekli rahatsız ederdi, cantalarimizi tekmelerdi. Hocaya kackez söyledim. Uyarmaktan başka birşey yapmadı yerini de değiştirmedi. Son çare olarak anneme söyledim. Annem birgün okul çıkışında beni almaya geldi. Sınıfta hoca, bu çocuk, birkaç veli daha vardı. Annem buna herkesin önünde güzel bir tokat geçirdi. Bilmem doğru mu yaptı ama o günden sonra bir daha bana satasamadi.

Ayrıca bu çocuğa karşı tepki veremiyormussun. OKB den dolayi. Maalesef OKB bende de var ve birileriyle zarar verme korkusundan dolayı kavga edemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Orijinalden alıntı: naak98

Onlara bunun kırıcı birşey olduğunu söyle.

Şu lafı dh foruma getirenin ta anasından bacısına

Shh shh shh chill chill

• Böyle insanların .... bende lise 1 de çok cektim biraz ince sesli ve efendi biriydim o yuzden satasırlardı sınıf degıstırım onlar yuzunden lıse hayatım kotu gectı bu olay lıse 1 de oldu lıse 2 de bırı vardı sureklı vuyordu lıse3 de gene sınıf degıstırdım zar zor bıttı sonunda lanet ınsanlar hıc bırıne hakkımı helal etmıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.