Şimdi Ara

Ohhh bu gece çok şanslıydım[3 AĞUSTOS +8 ii upgrade ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
11.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: L.J

Bu adamı tanımıyorsunuz ahkam kesiyorsunuz. Ben Xige'deyken aynı clandaydık ve bi gecede +8 Raptor +8 Shard deneyen zaman zamanda geçiren bir insan. Kimse size birşey inandırmak mecburiyetinde değil. Ha sen inanmıyor musun tamam o zaman cevap yazmazsın, sevincini paylaşıp piyasası hakkında bilgi edinmek isteyen insanlara terbiyesizlik etme haddini kendinizde nasıl buluyorsunuz?
    Allah bilir sizin gibiler reel hayatta bile böyledir.
    "Kardeş bugün bir kebap yedim X restorantta harikaydı"
    "SS'i var mı?"
    Bu mudur?

sende artislik yapma haddini kendinde nasıl bulunuyorsun??Biliyorsun ne kadar kolpa insan var burada..Önüne gelen hop onu bastım çat bi koydum +9 cart curt nerden bilelim?? SS koysa hayırlı olsun deriz..King zannetme kendini lütfen..Sen tanıyabilirsin biz tanımıyoruz var mı diyeceğin??Sonuçta bu foruma takılıyoruz yorum yazıyoruz düşüncelerimizi paylaşıyoruz..Kolpalar arasında nerden bilecez doğru oldugunu?Koysun SS sini hepberaber sevinelim..ama çok artistlik yapıyorsun..Yaşın kaçtır bilmiyorum ama benim yaşım 22..Seninde yaşın + 20 tahmin ediyorum çünkü eskiden beri görürüm seni..Neyse konu uzamasın arkadaşa birdaha hayırlı olsun..

• quote:

Orjinalden alıntı: vLkN!

Middle Class Eşyalar:

Cleaver +7’ye kadar MUS kullanılır, +7’den sonra item sınıf atladığı için BUS kullanılmaya başlanır. Yaklaşık gelişim si şöyledir:

+8 -> +9 : ~%1 (BUS)

Shard ve Murky için ise ;

+7 -> +8 : ~%5 (BUS)

Yani arkadaşlar sana inanmamakla haklılar

hayatında hic +8e item denemedin mi??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChrisViole

Hmmm k....

amacın ne anlamadım galiba zeka geriligi okuluna gitmen lazım senin gel istanbula goturem seni
  • quote:

Orjinalden alıntı: sddecar

quote:

Orjinalden alıntı: ChrisViole

Hmmm k....

amacın ne anlamadım galiba zeka geriligi okuluna gitmen lazım senin gel istanbula goturem seni

yaşın kaç bebe
  • ahahah sard 8 bastım tekrar %100 kâr

Ohhh bu gece çok şanslıydım[3 AĞUSTOS +8 ii upgrade ]
  • Lugiası +8 yap bence yaparsında bence yada +9 yada +10
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hell_Blade

Lugiası +8 yap bence yaparsında bence yada +9 yada +10

lugias +8 kafamdaydı aslında fakat raptor 8 le takas ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheLastMohican

ahahah sard 8 bastım tekrar %100 kâr

taktiğini öğrenmek çok isterdim

• quote:

Orjinalden alıntı: knightsever

quote:

ahahah sard 8 bastım tekrar %100 kâr

taktiğini öğrenmek çok isterdim

taktik felan yokki hocam.Gidiyosun 5 tane high class item alıosun (fp 7 - cleaver 7 ) 8 9 tane maul fln alıyosun sonra gidip sırayla basıyosun bana bu upgrade chd dahil 6 gb ye patladı .13 e sattım şimdi bu gece veya yarın chd 8 denicem ama sadece onu denicem çünkü alıcısı var 8 in olmassa sağlık olsun artık

• Hayırlı Olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: L.J

Bu adamı tanımıyorsunuz ahkam kesiyorsunuz. Ben Xige'deyken aynı clandaydık ve bi gecede +8 Raptor +8 Shard deneyen zaman zamanda geçiren bir insan. Kimse size birşey inandırmak mecburiyetinde değil. Ha sen inanmıyor musun tamam o zaman cevap yazmazsın, sevincini paylaşıp piyasası hakkında bilgi edinmek isteyen insanlara terbiyesizlik etme haddini kendinizde nasıl buluyorsunuz?
    Allah bilir sizin gibiler reel hayatta bile böyledir.
    "Kardeş bugün bir kebap yedim X restorantta harikaydı"
    "SS'i var mı?"
    Bu mudur?

Birde bu aralar moda oldu herhalde ''hmm ok.'' diyenlerden nefret ediyorum.Reel hayatta bana böyle deseler kafa göz girişirdim

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Reactive

Öeh harbi şanslıymışsın h.o

teşekkür ederim.Durmak yok :P murky i satıyımda hedefim giga 8 ama baktım satamıyorum kulanırım güzel item valla diğer itemleri satarım takıydı oydu buydu yaparım güzel olur aslıdna

Arkdas bencede bundan sonra anvile hiç uğrama bu itemleri bastıkdan sonra rahat 3 sene bişey basamassın
    ama çok şanlıymıssın be kardeş hayırlı olsun

• Adam nerdeyse NCS adını SIPARISILEITEMBASILIR yapacak...
  • VEEE SON BOMBA CHD +8

• quote:

Orjinalden alıntı: ahme__T

quote:

Orjinalden alıntı: vLkN!

Middle Class Eşyalar:

Cleaver +7’ye kadar MUS kullanılır, +7’den sonra item sınıf atladığı için BUS kullanılmaya başlanır. Yaklaşık gelişim si şöyledir:

+8 -> +9 : ~%1 (BUS)

Shard ve Murky için ise ;

+7 -> +8 : ~%5 (BUS)

Yani arkadaşlar sana inanmamakla haklılar

hayatında hic +8e item denemedin mi??

Emin ol senden daha çok +8 item upgrade ettim.Bunlar LeveL Dergisinden alıntıdır.Trinasız olarak hesaplanmıstır yüzdeler

@TheLastMohican

Cidden çok hoş upgradeler,tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vLkN! -- 28 Temmuz 2008; 20:24:03 >

• Aga dupe yapak mı? H.o. bence son kez giga +8 ve shell set +8 yap bırak :p
  • lugias +8 raptorla takas edilerek ziyan edilmiş lugias en azından (edana için konuşuyorum) +8 raptor +10-15 gb eder

-----

kardeş sende 1 günde milyarder oldun valla edanaya bi ziyarete gelde bi zahmet rogue +9 plate set bas bana parası neyse vercem
  • quote:

VEEE SON BOMBA CHD +8

Yok artık Lebron James

hll olsun walla cok ballısın

• quote:

Orjinalden alıntı: K.Kahriman

lugias +8 raptorla takas edilerek ziyan edilmiş lugias en azından (edana için konuşuyorum) +8 raptor +10-15 gb eder

-----

kardeş sende 1 günde milyarder oldun valla edanaya bi ziyarete gelde bi zahmet rogue +9 plate set bas bana parası neyse vercem

lugiası 12.5 gb ye aldım raptor 13 14 rahat gidiyor.Bence güzel takasdı içim rahat
  • quote:

VEEE SON BOMBA CHD +8

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.