Şimdi Ara

OHA DİYORUM KANALININ SEVİYESİ SSLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
5
Favori
2.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler önerilenlerde duruyor diye videoya tıkladım yanlışlıkla video zaten klasik çöp
    Ama şu yandaki yorumlara bakınca dahada şaşırdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gereksiz bir kanal. Gidin TVFilthyFrank izleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thekingofrandom der geçerim.

• Ben 3'e geçtim dhde takılıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kreşe gidiyorum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bıktım şu kanaldan. İzlemememe rağmen sürekli önerilerde çıkıyor. Resmen insanları sömürüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Taklitçi karşıtı

beyler önerilenlerde duruyor diye videoya tıkladım yanlışlıkla video zaten klasik çöp
    Ama şu yandaki yorumlara bakınca dahada şaşırdım

bi ara izliyordum ama sonca amacından saptı bence yok cezalı yarışma yok bilmem ne

• İyide seviye ile çocukların 4. ve 5.sınıfa gitmesinin ne alakası var.Sanki direk 21'den başlamış gibi muhabbet ediyorsunuz hayata.
  • hehe siz adamlara istediğiniz kadar kötü diyin. adamlar ellerini ovuşturup paralarını kazanmaya devam ediyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

İyide seviye ile çocukların 4. ve 5.sınıfa gitmesinin ne alakası var.Sanki direk 21'den başlamış gibi muhabbet ediyorsunuz hayata.

Bizler o yaştayken sokakta orda burda koştururduk yani. Yeni çocuklar çok ilginç
  • quote:

İyide seviye ile çocukların 4. ve 5.sınıfa gitmesinin ne alakası var.Sanki direk 21'den başlamış gibi muhabbet ediyorsunuz hayata.

Bir kanalın seviyesini izleyici kitlesinin yaşı gayet de belirler. Mesela bilimle alakalı güzel videolar çeken bir kanalda 10 yaşındaki çocukları görebilir misin? Herkes kendine hitap edeni seyreder. Bildiğin gibi yaş ilerledikçe de zeka, kafa yapısı, felsefi görüş falan gelişiyor.

• how s going bros my name is pewwwddddddddddiiiiieeeeeeeeepieeeeeeeeeeee

• quote:

Orijinalden alıntı: Pagan Min

Bıktım şu kanaldan. İzlemememe rağmen sürekli önerilerde çıkıyor. Resmen insanları sömürüyorlar.

Esek gibi para kaldiriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Showtek

quote:

Bizler o yaştayken sokakta orda burda koştururduk yani. Yeni çocuklar çok ilginç

Senin çocukluk zamanınla bu aynı mı?

• Ya kardeşim bende sevmiyorum bu kanalı ama adamlar uğraşıyolar işte..Saygı duymak lazım insanlara.

• Vahim bir tablo.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pagan Min

quote:

Bir kanalın seviyesini izleyici kitlesinin yaşı gayet de belirler. Mesela bilimle alakalı güzel videolar çeken bir kanalda 10 yaşındaki çocukları görebilir misin? Herkes kendine hitap edeni seyreder. Bildiğin gibi yaş ilerledikçe de zeka, kafa yapısı, felsefi görüş falan gelişiyor.

Sen kaç yaşındasın gerçekten meraktan soruyorum.Çünkü şöyle bir durum var artık yeni nesil mesela atıyorum sen 18 yaşındasın ve zamanında 10 hepimiz yaşında olduk.Şu an ki nesil daha zeki ister inan ister inanma.Mesela sen 10 yaşındayken yeğeninin 10 yaşındaki kadar zeki değilsin anlatabilmişimdir umarım.

• Türkiyedi youtube kanallarının %90 ı çöp açık ve net.

• Kanalla ne alakası var? Youtubedaki nerdeyse hemen hemen her kanalın yaş ortalaması bu şekilde. Bunlara sitem edip, veletlerle aynı yerde bulunmam diyeceğinize keyfinize bakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.