Şimdi Ara

Öğretmenler Yaz Aylarında Maaş Alıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yok hocam hiç görmediniz mi yazın öğretmenler garson, komi olarak falan takılıyorlar geçinebilmek için

• Alıyoruz, ek ders almıyoruz o kırpılıyor.
  • Almıyorlar. Dahası foruma kaydolurken ayrıntıyı bilmeden meslek olarak öğretmeni işaretleyenlerin forum maaşı da kesiliyor. O yüzden forumdaki meslek kısmını işaretlerken dikkatli olun.

• Millet niye öğretmen olmak istiyor zannediyorsun? Sümüklü bebelere 2 kelam bir şey anlatmak için değil tabiki 3 ay tatilde o yer benim bu yer senin gezerken maaş almak için.
  • Heisenbergin asistanı H kullanıcısına yanıt

aga kpss sınavının artık nasıl zor olduğunu bi bilsen. lafın bence 5-10 yıl önce atanan öğretmenler için geçerli olabilir.

• Kpssye bir lafım yok kendimde girdim zaten biliyorum zorluğunu. Öğretmen ataması artsın diye neler neler yapıyorlar her sene. Bundan dolayı işte öğretmenden çok ense yapan yok ülkede.

• Niye yazın aç mı gezsinler alıyorlar tabi
  • Yav şu öğretmenleri bir salın ya.
    Nerde cahil toplum varsa öğretmen maaşları konuşur ya da mesleğe hakarette bulunur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 13 Kasım 2021; 22:44:8 >
  • Evet ben mesela bekçilere, polislere sallamıyorum

23 yaşına kadar hiç işim düşmedi yani hizmet almadım

Ama hayatımdan onlarca öğretmen geçti. Hepsinin iyi kötü bana dokunduğu cümleleri bilgileri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergin asistanı

Millet niye öğretmen olmak istiyor zannediyorsun? Sümüklü bebelere 2 kelam bir şey anlatmak için değil tabiki 3 ay tatilde o yer benim bu yer senin gezerken maaş almak için.

Ağır olmadı mı hocam?

• alıyorlar tabi ki..

• Aslında almıyoruz , 9 aylık maaşı 12 ye bölerek veriyorlar.
  • Alıyor, alacak tabi, ana babanın eğitmediği çocuklarla neler çekiyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.