Şimdi Ara

Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.376
Cevap
78
Favori
145.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Keylerin belirli bir süre içerisinde aktivasyonunu yapmayınca iptal oluyor diye biliyorum.

Windows Embedded sürümleri yükseltmeyi desteklemez. Bunlarda çalışıyorsa kurcalamayacaksın mantığı geçerlidir. Zira zaten gömülü sistemlerde kullanılan sistemlerde sorun yaşamamak için Upgrade yapılmaz. Sadece gerekirse sıfırdan kurulum yapılır yeni sisteme geçilir.

Olay bu aslında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 29 Mart 2016; 15:08:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bendeki ingilizce nasıl türkçe yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duman7 kullanıcısına yanıt
    Dil paketi yüklemeyi denedin mi?
  • W10 a yükseltme yolu yok mudur? W10 layasım geldi artık

• Sdm'yi mi .sdx'i mi seçmem gerekiyor?

• LeonHotsky kullanıcısına yanıt
    Sdm yi çalıştırıyorsun. Sonra sdx dosyasını sdm ile açıyorsun. Sdm dediğimiz indirme programı isoyu indiriyor.

• Sağol üstad,hallettim

• Burada en dikkat çeken yükseltme Windows 8 Embedded Industry ve Windows 8.1 Embedded Industry sürümlerinin Windows 10 Enterprise sürümüne yükseltilebiliyor olmasıdır.

Windows 10 Yükseltme Yolları:https://technet.microsoft.com/en-us/itpro/windows/deploy/windows-10-upgrade-paths

Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro

Maalesef etkinleştirilemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 4 Temmuz 2016; 22:44:09 >

• Şuan Windows 8.1 Embedded Industry Pro 'dan Windows 10 Enterprise Insider Preview 14366 sürümüne yükseltme işlemini gerçekleştiriyorum.

Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro

Maalesef etkinleştirilemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 4 Temmuz 2016; 22:44:28 >

• Windows 10 Enterprise ISO dosyasını bulamayanlar buradan indirebilirler.

https://cloud.mail.ru/public/KM1v/gwNPa8iLb/

#Source klasöründen bu iki ISO dosyasını indir.

en_windows_10_multiple_editions_version_1511_updated_apr_2016_x64_dvd_8705583.iso
    en_windows_10_multiple_editions_version_1511_updated_apr_2016_x86_dvd_8735185.iso

Enterprise klasöründen bu iki SVF dosyasını indir.

tr_windows_10_enterprise_version_1511_updated_apr_2016_x64_dvd_8707847.svf
    tr_windows_10_enterprise_version_1511_updated_apr_2016_x86_dvd_8712591.svf

Ana dizinden svfx_2.1.7.exe dosyasını indir.

Şimdi svfx.exe dosyasını çalıştırıp aşağıdaki dosyaları oluştur.

tr_windows_10_enterprise_version_1511_updated_apr_2016_x86_dvd_8712591.iso
    tr_windows_10_enterprise_version_1511_updated_apr_2016_x64_dvd_8707847.iso

Bu şekilde kota çok gider diyorsanız bu konuya bakınız: Windows 10 .ESD Dosyasından .ISO Dosyası Oluşturma (Birçok .ESD Eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 4 Temmuz 2016; 14:11:51 >

• arkadaşlar belki konunun içinde sorumun cevabı vardır ama son bir kaç sayfayı okudum cevabı bulamadım şimdi bende windows 8.1 embedded var dreamsparktan indirdim bunun keyini alıp microsoftun içinde bulunan windows 10 proyu indirsek windows 8.1 embedde keyi ile onaylama yapabiliyormuyuz yani temiz kurulum yapabiliyormuyuz ? yoksa illa windows 8.1 den yükseltmemi yapmamız lazım?
  • fat0314 kullanıcısına yanıt
    malesef

Win 8.1 pro'dan Win 10 pro'ya geçebilirsin

Win 8.1 embedded'den Win 10 hangi sürüme geçileceği belli değil yukarıda arkadaş Windows 10 Enterprise Insider Preview 14366'e geçirmiş ama ona sorabilirsin şu an için windows'un açıkladığı resmi bir bilgi yok galiba
  • fat0314 kullanıcısına yanıt
    windows 8.1 embedded sürümü Windows 10'a yükseliyor ama yükselse bile ürün anahtarı etkinleşmiyor.
  • Download linki çalışmıyor. Bitti mi bu olay?
  • All Men Must Die kullanıcısına yanıt
    Önce üye olup Dreamspark hesabı açmanız gerekiyor. Öğrenci olduğunuzu ispatlamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Önce üye olup Dreamspark hesabı açmanız gerekiyor. Öğrenci olduğunuzu ispatlamak için.

Biliyorum ben zaten daha önceden indirdim. Tekrar indiriyorum. Sadece internet explorer dan girmek gerekiyormuş
  • Selamlar. Bugun dreamspark xan girip kayit oldum. Su an pc olmadigi icin tabletten girdim ve get a key kismina tiklayarak saniyorum urun anahtarini aldim. Ben pc yi 1 hafta sonra alacagim. Keyi 1 hafta sobra girecegim keyi. Bir sikinti olur mu key zaman asimina falan ugrar mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üye olurken üyeliğiniz 1 yıllıktır, 1 yıl sonra öğrenciyseniz tekrar yenileyebilirsiniz yazdı. Lisans için de mi aynısı geçerli yoksa alacağımız lisans öğrenciliğimiz bitse bile ömür boyu mu? Yardımcı olabilecek var mı?
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    Lisans suresiz. 1 yıl dolduğunda dreamsparktan yeni ürün alamıyorsunuz sadece. Aldığınız urunlerin lisansı uyeliğiniz bitse de devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdmGdk

Lisans suresiz. 1 yıl dolduğunda dreamsparktan yeni ürün alamıyorsunuz sadece. Aldığınız urunlerin lisansı uyeliğiniz bitse de devam eder.

Hocam ben de lisans key aldim 4 gun evvel ancak u keyi 2 ay kullanamayacagim o yuzden key deaktif olur mu ? Pc yi 2 ay sonra toplayacagim o yuzden. Key yanar mi yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.