Şimdi Ara

Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.376
Cevap
78
Favori
145.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanmaz keyin süresi kullansanız da kullanmasanız da süresizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Yanmaz keyin süresi kullansanız da kullanmasanız da süresizdir.

Kesin midir hocam ? Dreamsparka tabletten girip almistim. Hatta download kismi ardi ancak pc olmadigi icin key aldim. Birkac sayfa oncesinde keyler kullanilmazsa deaktif oluyor tarzi bisiler okudum endiselendim acikcasi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet kesindir.
  • quote:

Evet kesindir.

O zaman iyimis. Cunki birkac sayfa once keyler kullanilmazsa yanar tarzi bisiler okudum icime kurt dustu. Dolar ucunca pc isi de 2 ay ertelendi tabii. Umarim 2 ay sonra keyde sikinti cikmaz.

• Sıkıntı çıkmaz dostum merak etme. Key ayrıca RETAIL'dır yani şimdi bir bilgisayara yüklersen 2 yıl sonra başka bir bilgisayara da yükleyebilirsin. Sadece aynı anda sadece bir bilgisayarda çalıştırmak şartı ile
  • quote:

Sıkıntı çıkmaz dostum merak etme. Key ayrıca RETAIL'dır yani şimdi bir bilgisayara yüklersen 2 yıl sonra başka bir bilgisayara da yükleyebilirsin. Sadece aynı anda sadece bir bilgisayarda çalıştırmak şartı ile

Mesela dreamspark hesabima girdim indirilenlerden goruluyor 8.1 key diye ve bu keyi ilk defa aldim. Pc yi aldiktan sonra bir de windowsla ugrasmak istemiyorum acikcasi. Ve ayriyetten dediginiz gibi retail olmasi cok iyimis. Ogrenvilik bitse dahi keyler suresiz degil mi ?

• Evet süresiz
  • quote:

Evet süresiz

Anliyorum tum bilgiler icin tesekkur ederim. bir aksilik olursa yine danisiriz artik

• Ürün kataloğunda server 2012 de var. Kendi depolama sunucusunu toplayanlar ilgilenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 22 Temmuz 2016; 9:08:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Now upgrading to Windows 10 freely from Windows 7 or Windows 8 is possible, and this service is provided by Microsoft it self. I have just done it, And just within 45 minutes all was completed. Please check link below.

For Availing This limited Offer See LINK Below:
    https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

For Guidelines on upgrading see Link Below:
    http://webforpc.com/software-tutorials/upgrade-free-to-windows-10-from-windows-7-8/

• Beyler secure download managerden indirme yaparken %100 oldu ve 10 saattir bitmesini bekliyorum.evet 10 saat başka link felan yok mudur indirmek için

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=40745&wa=wsignin1.0 bunu indirsem olur mu
  • etherion kullanıcısına yanıt
    Secure Download Manager i kapatıp açın. Görev yöneticisinin işlemler sekmesinde sdm nin exe sini bularak önceliğini sağ tıklayarak yükseğe getirin. Sorununuz çözülecektir.

• Teşekkürler deniyeceğim.

• hocam yaptım ama hala aynı olay oluyo
  • etherion kullanıcısına yanıt
    Evet bunu indirirseniz olur. Kurulumdan sonra kendi keyinizi girip etkinleştirin.

https://www.microsoft.com/tr-TR/download/details.aspx?id=40745

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 27 Temmuz 2016; 23:49:05 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    saolun hocam indirebildim sonunda
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    hocam hangisini indirelim bunun 2.5 gb olan mı 3.5 gb olan mı ? key hazır ama bende bu sdx manager olayını falan yapamadım burdan indirmek daha basit gibi duruyor.
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    2.5 GB olan 32-bit 3.5 Gb olan 64-bit'dir. RAM 4 GB yada daha fazla ise 64-bit olanı indir.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdmGdk

Ürün kataloğunda server 2012 de var. Kendi depolama sunucusunu toplayanlar ilgilenebilir.

dostum nas var bende custom kendi anakart vs. 9 tb arşiv var. bunu kursam nasıl olur ? suan win 8.1 embedded ile kullanıyorum o sistemi freenas falan uğraşamadım işimi görüyor ama bu nasıldır acep
  • TurkishCoder kullanıcısına yanıt
    Nas için server işletim sistemi daha kullanışlı olur. Normal windowslar server kullanımında fazla işlevsellik sunamıyorlar. Kurmaya değer.

Fazla bilen var mı bilmiyorum. Windows server ın şöyle bi güzelliği var. İsoları sunucuya yüklüyorsun. Sonrasında ağa bağlı bilgisayarlarda network boot seçip format atabiliyorsun. Süper bi olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 5 Ağustos 2016; 8:58:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.