Şimdi Ara

OFFICIAL THE WITCHER 2 X360 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
0
Favori
13.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gameplay Süper RPG oyunu çok birikti.Mass Effect 2 yarıda,Mass Effect 3,Skyrim,New Vegas bolluk oldu bana.Witcher 2 de gelince kafayı sıyırmazsam iyidir.
  • xbox versiyonunda Türkçe altyazı yokmuş
    pc versiyonu da çok sistem istiyor
    resmen hevesim kursağımdaz kaldı
  • Altyazı tamam iyi de, bundan önce RPG oynayan adamlar neyine güvenerek oynadı anlamadım ben, RPG'yi altyazı yok diye oynamıyorsa önceki İngilizce tüm RPG'leri nasıl oynadınız derler adama.

Oyun süper olacak, yılın "RPG"si bu oyun olmalıydı ama Skyrim diğer özellikleriyle öne çıktı tabii.Bu yıl da sayılmayacaktır ama arkasındaki firma günümüzün en iyi firmalarından birisi ve ödül alamasa da her türlü ödülü alabilecek bir yapım.Çıktıktan sonra yakın zamanda temin etmeyi düşünüyorum.
  • Karşılaştırma videosunu seyrettim demin de, XBox'da oynamak için bekleyenleri çok iyi tatmin edecek gibi görünüyor, CDProject uyduruk bir port yerine, oyunu baştan yaratmış helal olsun... Bazı sekanslar da Bilgisayar'da olmayan editler, düzeltmeler hoşuma gitti. Malum yerlere de gelmiş galiba oyun, bu aralar fazla vaktim olmadığı için ancak Nisan sonuna doğru oynayacağım gibi görünüyor, oynayan arkadaşlarımız izlenimlerini belirtirlerse eğer güzel olur. Bende yakında ufak bir inceleme yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 7 Nisan 2012; 15:20:23 >

• Bu konunun artık canlanma vakti geldi.

Oyunu oynayan arkadaşlar görüşlerini ve mümkünse birkaç ss paylaşırsa mükemmel olur.

Canlandıralım şu konuyu
  • Oyun çok güzel o kesin. Gorsel sölen var. Kontroller rahat. Ara videolarda animasyonlar çok iyi...rpg sever herkesin oynaması şart...
    Ve bu oyunu orjinal olarak muhakkak almak gerek..Böyle yapımcılar desteklenmeli, EA gibiler için herşey serbest :)

Ama ilk oyundaki hava sanki daha bir mistikmiydi bilmiyorum. Belki muziklerle alakalidir, cokta zaman oldu oynayali...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 8 Nisan 2012; 11:25:05 >
  • Oyun dehşet-ül vahşet olmuş. SS atacağım gün içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

Oyun dehşet-ül vahşet olmuş. SS atacağım gün içinde.

Halden anlayan biri çıktı

Bir terslik olmazsa bende yarın başlıyabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 8 Nisan 2012; 13:29:39 >
  • Oyuna Dark Mode'da başlama taraftarıyım, adeta bir Dark Souls zorluğu var ama inanılmaz güzel oluyor...
  • enfes olmuş
  • 1. ve 2.dvd de ne var?
  • Genelde RPG tarzını sevmem,fazla konuşmalara level mevel olaylarına pek gelemem zaten direk 35 level olarak başladım oyunaAma aksiyon bol olursa o zaman tadından yenmez Mass Effect gibi.Oyun hoşuma gitti,konuşmaları çok fazla uzatmamışlar,mekanlar ve aksiyonlar çeşitli,yani RPG sevmeyen biri olarak beğendim oyunu,seven kimbilir ne yapar

Bi ara Pcde denemiştim bunu,kontroller o kadar saçmaydı ki daha en başında bırakmıştım ama gamepadle mükemmel oluyor bu oyunlar,frame yağ gibi sanki 60 FPS o derece..

Ha bu arada oyunu mutlaka HDDye yükleyin,textureler farkediyor..

OFFICIAL THE WITCHER 2 X360

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 8 Nisan 2012; 20:14:38 >

• Çok iyi görünüyor.
  • Dark Mode nedir, sadece en zor olan zorluk seviyesi mi yoksa başka olayı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath
    Dark Mode nedir, sadece en zor olan zorluk seviyesi mi yoksa başka olayı var mı?

Hardcore'un bir üst kademesi oluyor, bildiğin Dark Souls hatta çok daha zor bir seviye, inanılmaz dikkat etmek ve item kullanımını doğru yapmak lazım, dolayısıyla oyundan alınan zevki arttıran bir zorluk seviyesi. Gerçi DS başında 100-150 saat harcamış adama pek koymaz, cillop gibi oynarız elbet hacu.
  • Oyun hakkındaki fikirlerimi belriteyim ;

Öncelikle grafikler çok ama çok iyi.Şu konsolda gördüğüm en iyi grafikli 3 oyundan biri diyebilirim.HDD'e yüklememe rağmen 1 kaç yerde çok fark edilmeyecek şekilde kaplamaların sonradan geldiğini farkettim ama umrumda değil.Müthiş grafik var oyunda ve sanırım 60 FPS diyebilirim.Çok seri bir şekilde geçiyor sahneler.

Hikaye hakkında tam olarak birşeyler söyleyemeyeceğim ama 1'in kaldığı yerden devam ediyor ama neyle karşılaşacağız bilmiyoruz elbette.Oynayanların hikaye yorumu Mükemmel olduğu yönünde.

Kontroller Gamepad'e harika bir şekilde aktarılmış ama oyunda yapılacak şeylerin derinliğinde dolayı bazen kendinize nasıl yapıyorduk ? diye soruyorsunuz.Bu aslında bir eksi değil.dediğim gibi yapılabileceklerin yoğunluğundan kaynaklı.

The Witcher'ın olmassa olmazlarından Kadınlar'dan bahsedelim biraz ;

Gerald bulduğunu götürüyor kaldığı yerden çapkınlığa devam ediyor.Açık sahneler oldukça fazla ne ararsanız bulacaksınız onu söyleyebilirim.İlk oyundaki gibi kart şeklinde değil açık seçik ne var ne yok göreceksiniz.aklınızda kalsın ortama uygun oynayın.

Triss yine müthiş olmuş.

Oyunun notu çok rahat bir şekilde 9.5 diyorum ben.Acele etmeden uzun uzun büyük bir zevkle oynayacağım.

• Oyun inanılmaz zevkli. Yarın iş olmasına rağmen başından kalkamadım, SS'leri ancak yükleyebiliyorum. Fotoğraf makinesi ile çektim, umarım iyi çıkmışlardır. Tripod yok, o nedenle Point and shoot çektim.

• Yorumlar ve ekran görüntüleri için teşekkürler.

İsteyim ve kendimden gecmis bir haldeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Yorumlar ve ekran görüntüleri için teşekkürler.

İsteyim ve kendimden gecmis bir haldeyim

Ne işi hocam bu saatte
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.