Şimdi Ara

OFFICIAL THE WITCHER 2 X360 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
0
Favori
13.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox 360'ta E3 Sunum Videosu (Kamera çekimi)
    http://www.gamertagradio.com/new/2011/06/e311-the-witcher-2-for-xbox-360-presentation/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.A.N.G.A.K.A -- 11 Haziran 2011; 10:33:18 >
  • Xbox 360 Trailer

• Sabırla bilgisayar'da harcamadığım The Witcher 2'yi bekliyorum konsola, şimdi bu adamlar daha da beterini yapıp üçüncü oyunu duyuruyor, muhtemelen bu sefer bütün platformlara çıkacak. Neysee, Witcher 2'nin 360'ta nasıl göründüğünü merak edenlere uzun bir demo videosu buldum. Cillop gibi bir port yapmışlar, beklentisi olanlara bu beklentiyi arttırmalarını tavsiye ediyorum, bu kadar iyisini beklemezdim çünkü. İştahla bekliyorum, sonunda değecek gibi görünüyor...

• Yeni The Witcher 2'nin Açıklamaları Bu Perşembe

PC için geçen yıl piyasaya çıkan ve çok büyük başarılar yakalayan The Witcher 2: Assassins of Kings'in bu yıl Xbox 360 için de piyasaya çıkacağı daha önce açıklanmıştı. Oyunun Xbox 360 sürümünü heyecanla bekleyen oyuncuların kafasındaki sorular bu Perşembe yanıtlanacak.

Daha önce 4 saatlik extra görev ile oyunun Enhanced Edition'ına sahip olacağımız ortaya çıkmıştı. Bu perşembe günü internet üzerinden verilecek bir konferans sayesinde Xbox 360 kullanıcıları oyun hakkında daha geniş bilgiler alacaklar.

Oyunun facebook sayfasını takip ederseniz canlı konferans ile ilgili ayrıntılara da sürekli ulaşma şansınız olacaktır.

http://bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_The_Witcher_2nin_Aciklamalari_Bu_Persembe-24007.htm
  • The Witcher 2'nin X360 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Geçtiğimiz sene PC'lere çıkıp en iyi RPG'lerin arasında gösterilen The Witcher 2: Assassins of Kings, Xbox 360 için çıkış iznini aldı. CD Projekt Red, Witcher 2'nin Xbox 360 tarihini açıkladı.

Dört saatlik ekstra görevleri içeren The Witcher 2'nin Xbox 360 sürümü, 17 Nisan'da çıkışını yapacak. Ayrıca The Witcher 2'nin Xbox 360 sürümüyle birlikte gelen, üç yeni karakter, bazı yeni görevler içeren Act 3 yaması, PC'lerde indirilebilir olarak sunulacak.

PC'de beklenilenin fazlasını veren The Witcher 2'nin Xbox 360 sürümünden beklentiler de oldukça fazla.

http://bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Witcher_2nin_X360_Cikis_Tarihi_Belli_Oldu-24102.htm
  • Rpglere kapımız açık
  • Bu oyunu iple çekiyorum..
  • Oyunun Zavvi'deki fiyatına baktım 39.85 £.

Fiyatı inşallah kısa sürede düşerde çok uzun zamandır hayalini kurduğum oyunu oynarım.
  • Beklenildiği gibi gayet güzel görünüyor
  • Pre-Order için zorluyor oyun, sağlam çıkarırlarsa fazla fark olmadan ve doyurucu ekstra içeriklerle aynı dönemde çıkan ME3 dahil tüm RPG'leri siler bu oyun 360'a bekleyen kitle çoktur diye tahmin ediyorum..
  • Gameplay beklediğimden çok çokk daha kalite görünüyor... İyi ki Bilgisayar'da oynamadım oyunu, CD Projekt güzel iş çıkarmış valla helal olsun! Bu neslin hardcore oyunlara ihtiyacı var, casual kitle yüzünden tek tük oyun çıkar oldu. Witcher 2'de bunların arasına eklenecek, çıkış tarihi de baya yakınmış hadi bakalım.

•  OFFICIAL THE WITCHER 2 X360
     OFFICIAL THE WITCHER 2 X360
  • İlk oyun çok kalite.2'ye laptopda baktım biraz ama stabil oynayamadım.Xbox 360'da beklemedeyiz.

İlk oyunu oynamayanlarada ısrarla tavsiye ediyorum Mutlaka ne yapıp edip oynayın bilgisayarda.İlk oyun Bütün sistemlerde çalışır diye düşünüyorum.

Önümüzde çok güzel oyunlar var.Witcher 2,Max Payne 3,Mass Effect 3,Alan Wake AN,Silent Hill downpour.
  • Bu oyunun Resmi turkce cevirisi oyunceviri.com tarafindan yapildi , acaga xbox360 da da turkce secenegi olacak mi ?
  • The Witcher 2 For Xbox 360 Deluxe Editions

The Xbox 360 version of The Witcher 2: Assassins of Kings features over three hours of new content from the PC edition.

The game will come in two editions: The Enhanced Edition (which comes at no additional cost) and The Dark Edition ($99.99):

The Witcher 2: Assassins of Kings The Enhanced Edition

Original soundtrack CD with in-game music
    World Map – A map of the game’s world
    Quest Handbook – The Witcher 2 quest handbook for both novice and experienced role-playing fans

The Witcher 2: Assassins of Kings The Dark Edition (includes all the content from the Enhanced Edition, plus the following)

Making-of DVD – All the cinematic materials related to game – trailers, dev. diaries, gameplay footage, interviews, and making-of video
    The Witcher Medallion – A wolf head metal medallion on a chain
    Artbook – Extensive, hardcover, 232-page documentary of game’s graphical assets with descriptions. Includes concept art, cover renders, and stories behind the arrt of The Witcher 2
    Stickers – Three stickers with Witcher 2 graphics
    Dark Edition Box – An elegant, thick, cardboard box to hold all your valuable Dark Edition contents

Furthermore, various pre-order goodies are available for the early birds.

GameStop – Exclusive wolf head keychain
    Amazon – Exclusive digital comic book
    Best Buy – Exclusive T-shirt

The Witcher 2: Assassins of Kings for Xbox 360 comes out on April 17. Even if you played it on PC would this all be enough for you to repurchase for 360?

http://www.evilsourcegaming.com/2012/01/the-witcher-2-for-xbox-360-deluxe-editions-pre-order-details-are-out/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

Bu oyunun Resmi turkce cevirisi oyunceviri.com tarafindan yapildi , acaga xbox360 da da turkce secenegi olacak mi ?

Sanmam
  •  OFFICIAL THE WITCHER 2 X360

https://store.donanimhaber.com/3d/f0/ac/3df0acf469516d65e82dfbe7b4b9f6aa.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiréLord -- 29 Şubat 2012; 18:02:23 >
  • Xbox versiyonunda Türkçe altyazı yokmuş,ne kadar vahim bir durum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.