Şimdi Ara

ODTÜ VE GAZİ HAKKINDA SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİM (AYNI SORULARA CEVAP VERMİYORUM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
2.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NOT: SIRALAMAM ŞU, ŞURASI GELİR Mİ GİBİ SORULARINIZ DIŞINDA HERŞEYİ CEVAPLAYABİLİRİM.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pursuitt -- 28 Haziran 2014; 19:11:59 >

• 400 tm 2 sıralama 29.652

odtü siyaset ?
  • truemusti T kullanıcısına yanıt
    Gelmez
  • Gazi tıp ingilizcenin yurtdışında okuma ve çalışma olanakları hakkında yardımcı olabilir misin ?
  • gerçi içeriği yanlış okumuşum kusura bakma :))

sence ankara siyaset mi odtü siyaset mi tercih etsen nereyi tercih ederdin ? arkadaş ortamı nasıl. Aşırı komunistler var diyorlar okulda vs vs. ne diyosun bunlara
  • gazi mühendislikleri nasıl? okul olsun çevre olsun kampüs olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • odtü iibf için neler dersin dostum.
  • Odtü hazırlık nasıldır hocam ? Bu son sene çok yordu beni, hazırlık ta dinlenmek istiyorum biraz, zorluyorlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GlamdringGreyhame

Gazi tıp ingilizcenin yurtdışında okuma ve çalışma olanakları hakkında yardımcı olabilir misin ?
    Gazi tıp ingilizcenin yurtdışında okuma ve çalışma olanakları hakkında yardımcı olabilir misin ?

Çok zor soru. Bi kere o okula girip 1 dönem bitirdikten sonra diceksin ki ne yapıyım yurtdışını mezun olıyım yeter. Tıp okumak zaten zor birde ingilizce okumak hayli zor. Mühendislik olsan ingilizce tabikide gerekli ama tıpta hiç sanmıyorum. Sorunun özüne gelince açıkcası bilgim yok. Yurtdışı istiyosan mühendislik oku

.
  • Gazi Hukuk Nasıldır?Bulunduğu Kampüs İyi midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romeo0

Odtü hazırlık nasıldır hocam ? Bu son sene çok yordu beni, hazırlık ta dinlenmek istiyorum biraz, zorluyorlar mı ?

O durum senin ingilizce seviyene de bağlı. Açıkcası pek zorlamıyolar haftada 5 gün her gün max 5 saat o da sadece beginner kurunda başlarsan. Dönemde 2 sınav var. Yıl sonunda yeterlilk sınavına giriyosn zor değil inglzcen ortaysa geçersin. Geçemezsen başka şanslar da var yaz okulu falan.

Ama ben hazırlık pek tavsiye etmiyorum çünkü hazırlıkta rahata o kdr alışıyosn ki bölümde ölüyosun. İngiizcen iyiyse okuma

.
  • Gazi Üniversitesi PDR bölümü Kayseri,Karadeniz,Sakarya gibi hukuk fakültelerine tercih edilebilir mi?
  • pursuitt kullanıcısına yanıt
    Gazi almanca öğretmenliği hakkında bilginiz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odtu ee emeklerinin karsiligini vermeyen bi bolum mezunlarinin cogu aselsanda cok cuzi rakamlarla ise basliyorlar tarzi seyler duyuyorum bi gunde odtu ee de sogudum vallaha bu konu hakkinda bilgin var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: truemusti

gerçi içeriği yanlış okumuşum kusura bakma :))

sence ankara siyaset mi odtü siyaset mi tercih etsen nereyi tercih ederdin ? arkadaş ortamı nasıl. Aşırı komunistler var diyorlar okulda vs vs. ne diyosun bunlara

Komünistler heryerde var. Bide onlar öcü değil merak etme Şahsen odtünün klasınn yanndan ankara geçemez. Ama siyasalı ingilizce okumak ne kadar gerekli onu bilmiyorum. Çevrene sor eğer siyasal için ingilizce okumak çok daha iyiyse kesinlikle odtü yaz. Odtünün ortamı güzeldir. Ankara ünide bulcağını sanmıyorum.

.

• quote:

Orijinalden alıntı: ps1

Gazi Üniversitesi PDR bölümü Kayseri,Karadeniz,Sakarya gibi hukuk fakültelerine tercih edilebilir mi?

Zor soru. Bu daha çok senin ilerde ne olmak istediğine bağlı. Haksızlığa hiç gelemedim sinirden köpürdüm ben hep adaleti savuncam diyen biri muşta da olsa hukuk okusun. Ama fark etmez diyen biri gazide pdr okusun. Umarım anlatabilmişimdir.

.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

gazi mühendislikleri nasıl? okul olsun çevre olsun kampüs olsun.

1.sınıf kek. Kampüs yok Ama içerisi güzel. Tabi insan üniversite diyince daha güzel hayalleri var kampüs takılmalık yer falan bunlar gazide yok ama mühendislik binası kızılaya çok yakın oralarda akma şansınız var Okulun içerisi gerçekten güzel ama çoğu şey yeni. Ama bi kütüphanesi var küçücük hakaret gibi geliyo insana. Başka ne seçeneklerin var ona göre öneride bulunıyım ortam konusunda

• Gazi Bilgisayar mühendisliği nasıldır çok kararsız kaldım ya buraya girecem ya da mezuna kalacğaım bir çok kişi önermiyor gazi bilgisayarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimar*ugur

odtü iibf için neler dersin dostum.

Güzel şeyler derim ingilizcen iyiyse yaz

.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pursuitt

quote:

Orijinalden alıntı: ps1

Gazi Üniversitesi PDR bölümü Kayseri,Karadeniz,Sakarya gibi hukuk fakültelerine tercih edilebilir mi?

Zor soru. Bu daha çok senin ilerde ne olmak istediğine bağlı. Haksızlığa hiç gelemedim sinirden köpürdüm ben hep adaleti savuncam diyen biri muşta da olsa hukuk okusun. Ama fark etmez diyen biri gazide pdr okusun. Umarım anlatabilmişimdir.

.

Açıklayıcı oldu hocam teşekkür ederim umarım düzgün bir karar verebilirim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.