Şimdi Ara

ODTÜ VE GAZİ HAKKINDA SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİM (AYNI SORULARA CEVAP VERMİYORUM) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
2.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 32k oldum ve tahminen gazide bir mühendislik okuyacam ya da ankara üniversitesi ee seçecem sence hangisi ya da tmdeki 15k yı kullanıp Çankaya tam burslu hukuk,odtü uluslararası ilişkiler mi?
    Not:Küçüklükden bu yana hiçbir zaman kendime öyle bir hedef koymadım ne gelirse okuyum iyi bir maaşla hayata atılmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralnap -- 28 Haziran 2014; 18:51:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kralnap

32k oldum ve tahminen gazide bir mühendislik okuyacam ya da ankara üniversitesi ee seçecem sence hangisi ya da tmdeki 15k yı kullanıp Çankaya tam burslu hukuk,odtü uluslararası ilişkiler mi?
    Not:Küçüklükden bu yana hiçbir zaman kendime öyle bir hedef koymadım ne gelirse okuyum iyi bir maaşla hayata atılmak istiyorum.

O zaman gazide bi mühendislik
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimar*ugur

quote:

Orijinalden alıntı: iverson_76ers

Hocam, ODTU

İktisat
    Siyaset
    Uluslararası
    Sosyoloji hakkında bilgi verebilir misiniz?

İktisat istiyorum ama Tm1 14k geldi, olmayacak büyük ihtimalle.

dostum bende iibf düşünüyorum sıralamam 7k sadece odtü mü düşünüyorsun

Çok kararsızım. Hukuk istemiyorum ama sıralama da çok kötü geldi. Senin yine fena değil işletme veya iktisattan birini seçebilirsin. Bana iktisat gelmezse ne yapcam ben

• quote:

Orijinalden alıntı: pursuitt

quote:

32k oldum ve tahminen gazide bir mühendislik okuyacam ya da ankara üniversitesi ee seçecem sence hangisi ya da tmdeki 15k yı kullanıp Çankaya tam burslu hukuk,odtü uluslararası ilişkiler mi?

Aselsan,tai gibi şirketlere gaziden gıtme ımkanı varmı onu bılıyor musun?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pursuitt

quote:

Aselsan,tai gibi şirketlere gaziden gıtme ımkanı varmı onu bılıyor musun?

Evet var 3.5 ortalama

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mimar*ugur

quote:

Hocam, ODTU

İktisat
    Siyaset
    Uluslararası
    Sosyoloji hakkında bilgi verebilir misiniz?

İktisat istiyorum ama Tm1 14k geldi, olmayacak büyük ihtimalle.

dostum bende iibf düşünüyorum sıralamam 7k sadece odtü mü düşünüyorsun

Çok kararsızım. Hukuk istemiyorum ama sıralama da çok kötü geldi. Senin yine fena değil işletme veya iktisattan birini seçebilirsin. Bana iktisat gelmezse ne yapcam ben

tm1 deki boşluktayım gsü için kötü bir puan odtü için iyi bir puan aldım.hukuk hiç istemeyen ben acaba dedim.hakkımızda hayırlısı.pm den konuşalım dostum yardımlaşmak lazım bu günlerde.tercihler çok önemli

• pursuitt kullanıcısına yanıt
    ODTÜ' nün yurtdışı eğitim, değişim tarzı programları nedir ?? Yurtlarla ilgili yorumlarınız??
  • odtü kimya mı anadoluda diğer mühendislikler mi kararsız kaldım sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopqum

odtü kimya mı anadoluda diğer mühendislikler mi kararsız kaldım sizce?

YÜZDE YÜZ ODTÜ KİMYA
    ODTÜ Uçak Mühendisliği

Ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

ODTÜ Uçak Mühendisliği

Ne düşünüyorsunuz?

Adamı uçurtur ama şahsen ben senin yerinde olsam ODTÜ İnşaat yazardım.
  • 16186 Sıralama ile gazi dişe girebilir miyim
    16000le kapatmış 2013te

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhhlte -- 28 Haziran 2014; 19:36:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Niçin hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar ben gazi bilgisayar düşünüyorum ama ankara üniversitesi bilgisyarda oluyoo hangisi dha ıyı acaba ? gazinin makinasına gidilir diyolar sadece kafa çok karıştı.hazırlık atlama sınavları kolaymı?
  • GAZİ MTOK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ NASIL? ve 102 bin gelebilirmi ? Yardımcı olursan cok sevinirim.
  • ben odtü inşaati bıraktım bence gitmeee
  • CagBaBa İnşaat müh. yüzyıllardır var havacılık ise makinann alt dalı. Kötü mü tabikide değil ama bu sana da bağlı beton dersi mi almak istiyosun uçak parçaları ile ilgili ders mi

Tuana Lara Ankara Üniyi bence salla. Gazi pc hakkında çok soru var. Bu sana da bağlı fark etmez diyosan gazi makina ille de pc diyosan gazi pc yaz gitsin

Walter bu tür sorulara cevap vermiyorum kahin değilim

MTOK'lar hakkında birşey bilmiyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hermés

quote:

Orijinalden alıntı: bynet_net

Odtu ee emeklerinin karsiligini vermeyen bi bolum mezunlarinin cogu aselsanda cok cuzi rakamlarla ise basliyorlar tarzi seyler duyuyorum bi gunde odtu ee de sogudum vallaha bu konu hakkinda bilgin var mi

4000-4500 lira senin için cüzi bir rakamsa evet cüzi bir miktarla başlıyorlar

2000 lira diye duydum ben. Bilmiyorum ne kadar doğru.
  • gazi merkes kampüs veya beşevlerde okuyacaklar varsa şanslı. bahçeli gibi bir yere yakınsınız
  • kardeş sanki zorla cevap veriyo gibisin iyilik yapıyosan tam yap zorla tutan yokki seni burada
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.